понеділок, 26 листопада 2012 09:31

Арбузов розповів, коли скасують обов'язковий продаж валютної виручки

Арбузов розповів, коли скасують обов'язковий продаж валютної виручки
Сергій Арбузов: норма працюватиме півроку. Фото: for-ua.com

Обов'язковий продаж експортерами 50% валютної виручки може бути скасований у середині 2013 року.

Про це 25 листопада повідомив глава Національного банку України (НБУ) Сергій Арбузов в ефірі телеканалу ICTV.

"Ця норма працюватиме півроку і до середини 2013 року може бути скасована ... Запроваджувалася ця норма, тому що експортери закумулювати валютних коштів в два рази більше, ніж у нас дефіцит платіжного балансу", - сказав Арбузов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У банках України залишилась купа проблемних кредитів - експерт

Нагадаємо, 19 листопада НБУ ввів норму про обов'язковий продаж експортерами 50% валютної виручки на міжбанківському валютному ринку.

Зазначимо, за даними Нацбанку, у вересні дефіцит зведеного платіжного балансу України становив $1 млрд 102 млн. Це майже в два рази нижче відповідного показника у вересні 2011 року - $2 млрд 42 млн.

Зараз ви читаєте новину «Арбузов розповів, коли скасують обов'язковий продаж валютної виручки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

29

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.10.2012 05:22:35Джокерр94.244.131.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

опозиция только и треплеться языком, то они покупают социологов, теперь политоголов, чтобы вести свои грязные дела , чтобы захватить власть, борьба ведеться на всех фронтах, ведь опозиция еще те собаки, вспомнить только сколько они тратят на Соня Кошкину журналистку сайта Левого Берега которая защищает их интересы и пишет провокации в сторону конкурентов, не хорошо ложиться в постель и продаваться депутатам за деньги как...лядь...

19.10.2012 21:45:46Дмитрий194.247.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Обеспечить защиту пенсионеров и ветеранов просто необходимо! pensii2012.in.ua

19.10.2012 19:29:13Прокопенко77.123.34.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Виникають питання, що зробили кандидати від "Свободи"? Зайдіть на наш сайт. Там є багато інформації про щоденні добрі діла. Ніяка інша партія таким похвалитись не може.

19.10.2012 19:27:18Прокопенко77.123.34.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Цей "політолог" ніби з дуба впав. У нас усюди єдині кандидати від ОО і від "Свободи".

19.10.2012 15:25:35Лось194.242.103.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

И чем же "слаб" Ю. Левченко из Свободы?! Только тем, что не был во власти и до сих пор ничем себя не скомпрометировал?!
Ю.Левченко - народився1 жовтня 1984 року у Вінниці. 2002 року вступив на економічний факультет Лондонської Школи Економіки та Політичних Наук (Лондонський Університет, Велика Британія), який 2005 року закінчив з відзнакою. 2007 р. закінчив магістратуру з управління в Маґдебурзькoму Університеті імені Отто фон Геріке (Німеччина). За фахом – економіст-фінансист. Працював у провідних європейських фінансових установах. Після закінчення навчання за кордоном Левченко повернувся в Україну і з квітня 2008 року проживає в Шевченківському районі Києва на вулиці Татарській.

19.10.2012 15:10:47Ірина94.153.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Але ж, дійсно, виставили слабких кандидатів, а не схотіли підтримати ні Донія, ні Стецьківа. Ми не знаємо, навіщо це зроблен, але "Батьківщина" як партія вже в минулому, шкода Юлю. Без жінки нічого зробити не можеть

19.10.2012 15:27:20V80.239.242.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Як на мою думку, то цих двох немає за що підтримувати.

19.10.2012 15:10:44Евгений109.86.95.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Почему-то забыли в статье про Андрея Ильенко. Кто сказал что он сладбее какой-то рыгионально-черновецкой Гереги? Жители Лесного, Воскресенки, прилегающей части Троещины ! Поддержите сына известного украинского режиссера - одного из лидеров ВО Свобода !

19.10.2012 15:13:52Ірина94.153.226.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо він "сильнее", то навіщо ці заклики? А що він зробив, окрім того, що син?

19.10.2012 16:02:35Лось194.242.103.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Посмотрите состав Киевского облсовета и скажите, что могут сделать 5 депутатов Свободы в таком кодле "опозиционеров" и ПРдунов?!
Всего 148 депутатов:
Партия регионов ? 97 мандатов
Фронт Змін? 16 мандатов
"УДАР" ? 11 мандатов
Сильная Украина — 10 мандатов
Свобода ? 5 мандатов
Народная Партия ? 3 мандата
Справедливость ? 2 мандата
Европейская Партия Украины ? 1 мандат
Наша Украина ? 1 мандат
Третья сила ? 1 мандат
Социалистическая партия Украины ? 1 мандат

19.10.2012 15:37:00Лось194.242.103.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А вы сегодня с утра сколько приняли нужных законов и на сколько повысили пенсии, зарплаты для граждан Украины, не будучи при власти?! Что вообще можно сделать не имея в руках реальных инструментов и полномочий управления державой?! "Що зробив?" нужно спрашивать с ПР и Януковича, которые обладая полной властью не делают для державы НИФИГА, а только "покращивают" и дерибанят.

19.10.2012 15:09:52гггггг192.162.115.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

в киеве живут образованые и грамотные люди (в основном) поэтому они не отдадут свои свободы и права.

19.10.2012 15:14:27vovagr77.239.177.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Несмотря на это Черновецкого 2 раза выбирали и Довгий скорее всего пройдет(

19.10.2012 15:21:43гость213.153.113.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Черновецкий как мэр гораздо получше Омельченко был. Хоть и нарик. А Попов получше Черновецкого (даже несмотря на то, что он ставленник партии голубых зэков)

19.10.2012 15:26:39vovagr77.239.177.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Не вижу преимуществ Черновецкого перед Омельченко. А Попов лучше только потому, что скоро выборы.

19.10.2012 15:07:24алекс192.162.115.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

киев это вотчина демократии. поэтому ПР там делать не чего.

19.10.2012 15:06:03vovagr77.239.177.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Странная статья. В Дарницком р-не Ярему (БЮТ) на каждом углу рекламируют. А Монтян очень мало. От регионов - вообще непонятно кто по мажоритарке идет. Политолог этот хоть ездил по Киеву?

Голосів: 8642
Голосування На яку допомогу від Європи та світу Україні варто розраховувати після війни?
  • Польща обіцяє "план Маршалла" - велику програму фінансової підтримки
  • Списання всіх боргів за зовнішніми кредитами
  • Всі кошти від конфіскації майна та ресурсів РФ у світі
  • Допомоги не буде. Обмежаться підтримкою біженців
  • Мені байдуже
Переглянути