У 2019 році у війська поставлено 7434 одиниці озброєння та військової техніки.
"Для того, щоб говорити, про які речі конкретно мається на увазі в такому тисячному обсязі, я зазначу такі орієнтири. Це приблизно 700 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, близько 900 одиниць бронетанкової і автомобільної техніки, що предметно, 90 літальних апаратів різних типів, 5 бойових катерів та кораблів і близько 700 зразків озброєння і військової техніки, які забезпечують стійкий зв'язок, автоматизацію процесів управління військами та кібернетичний захист", – сказав під час брифінгу розповів заступник міністра оборони України Анатолій Петренко.
Він також зауважив, що результати виконання оборонного замовлення — це ключова тема для всіх оперативних спроможностей, які є у ЗС України — як летального, так і нелетального характеру дій.
Завдання, яке також виконується у рамках ДОЗ — це організація виробництва критичної номенклатури боєприпасів, яка існує, створення для цього споруд спеціального призначення, а також ремонт.
"За результатами використання ресурсів на ремонт, було відремонтовано 507 одиниць, а за результатами роботи по боєприпасам, у війська поставлено близько двох тисяч боєприпасів крупного калібру і близько 150 тисяч складових, які необхідні нам для створення критичної номенклатури, для створення боєприпасів, особливо для військ, які виконують завдання в районі проведення операції ООС", – зазначив Анатолій Петренко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лісі та в болоті: як випробовують бронетехніку для Збройних сил
За його словами, позитивною є тенденція з прийняття на озброєння ЗС України нових зразків за результатами успішного проведення державних і визначальних відомчих випробувань.
"У нас 17 нових зразків за результатами 55 успішних випробувань прийняті на озброєння і допущено до підконтрольної експлуатації у військах 38 зразків військової техніки. Ми говоримо про протиповітряну оборону для Сухопутних військ, про безпілотну авіацію, про нові зразки бронетанкової техніки, командно-штабні машини, а також парашутні системи для Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій", — зазначив Анатолій Петренко.
12 бронетранспортерів БТР-4Е передали 92-й бригаді ім кошового отамана Івана Сірка.
Їх виготовило Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова.
Коментарі
1