Розшифровані записи з трофейного нотатника північнокорейського солдата, ліквідованого в Курській області РФ, допомогли дізнатися нові подробиці тактики військових КНДР.
Північнокорейські військові вчились полювати за українськими безпілотниками, використовуючи схему "на живця". Сили спеціальних операцій оприлюднили другу частину нотаток.
"У другій частині "Записок рядового Джонга" спецпризначенець з КНДР розписує як вполювати український безпілотник на живця. У своєму нотатнику рядовий Гьонг Хонг Джонг, коли ще був живий до зустрічі з операторами ССО, розписав тактику зі збиття БПЛА та схованки від української артилерії", - йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Північна Корея може відправити до РФ додаткові війська та надати дрони-камікадзе - розвідка
Військові Сил спеціальних операцій вказують, що невідомо, чи ця тактика належить авторству росіян, але вона використовує живу приманку.
До повідомлення також додали фрагмент запису з трофейного нотатника, який на Курщині здобули оператори Сил спеціальних операцій ЗСУ:
"Як ліквідувати дрон. Під час виявлення дрона потрібно створити трійку (три людини). Водночас той, хто приманює дрон, тримає дистанцію 7 метрів, а ті, хто стріляють, - 10-12 метрів. Якщо той, хто приманює - стоятиме, дрон теж зупинить свій рух. У цей момент той, хто стріляє - ліквідує дрон".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Полонені росіяни розповіли про військових КНДР, яких відправили для участі у війні
У фрагменті щодо того, "як уникнути зони обстрілу артилерії", йдеться наступне:
"У разі потрапляння в зону обстрілу, призначивши пункт наступного збору (групи), потрібно розходитися на малі групи й виходити з зони обстрілу.
Крім цього військам КНДР розповіли і про другий спосіб покинути зону обстрілу артилерії. Для цього солдатам рекомендують ховатися в точці попереднього попадання, а потім виходити із зони обстрілу. Це пояснюється тим, що артилерія не буде стріляти в одну й ту саму точку, підкреслили в ССО.
За даними аналітиків, Північна Корея продовжує постачати зброю до Росії. Серед переданого озброєння можуть бути балістичні ракети середньої дальності, зокрема Pukguksong-2 (KN-15).
Це може бути для КНДР шансом перевірити їх у реальних бойових умовах.
Коментарі