
Після шестирічних реставраційних робіт у Москві відкрили Большой театр. За відтвореним фасадом часів Олександра II ховається тепер один з найсучасніших в плані технічного оснащення театр у світі.
"Через шість років, виконавши неймовірний обсяг робіт, фахівці повернули 155-річній будівлі колишній царський блиск. У реставраційних роботах були задіяні в цілому близько 3600 фахівців, які реконструювали зовнішній вигляд і внутрішнє убрання "палацу муз" практично в повній відповідності з проектом італійського архітектора Альберто Кавоса", - пише InoPressa.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театру Заньковецької не вистачає гардеробних і гримерок
"Московські влади не злякалися непомірних витрат: 500 млн. євро поглинули реставраційні роботи тільки за офіційними даними - за неофіційними, сума робіт склала вдвічі більше. Вже сьогодні зрозуміло, що реконструкція Большого театру увійде в історію як найбільш масштабний і найдорожчий проект в світі. Однак, на думку директора театру Анатолія Іксанова, результат гігантської праці виправдає вкладення: експерти ЮНЕСКО за реставрацію присудили театру вищі оцінки", - пишуть ЗМІ.
Театр забезпечений ультрасучасної технікою, встановленої за лаштунками. В основному вона вироблена в Німеччині: компанія Kunkel Consulting є автором проекту по установці всієї сценічної техніки, Bosch-Rexrodt поставила софіти та інше оснащення сцени та оркестрової ями.
Коментарі
4Такие "ветераны" сидят у нас по всему городу, на лавочках возле подьездов, стоят под церквями Московского патриархата, протянув, "страждущую" руку. Тишком обсуждают "зверства биндеравцев на Дамбасе", знают сколько украли Порошенко с Яценюком и ждут -не дождутся, когда их освободит Россия-матушка, вот тогда , думают, и заживут, как у бога за пазухой. Только у них нет своей "пионерской комнаты", а Козатине есть!
В Хмельницком в помещении, где сидели коммуняки, ныне тоже заседает Союз ветеранів війни та праці. Я не был внутри помещения, но учитывая, что входят и заходят туда всё те же коммуняцкие морды, не трудно представить себе интерьер тех помещений.