Ексклюзиви
понеділок, 28 грудня 2020 10:45

Євген Клопотенко розкрив рецепт святкової риби з яблучним соусом

Шеф-кухар Євген Клопотенко пропонує до святкового столу оригінальний рецепт приготування риби. Яка легко та швидко готуються.

Це філе минтая із ніжним голландським соусом неодмінно сподобаються усім гостям.

Автор: klopotenko.com
  Новорічні рецепти 2020: Клопотенко дав рецепт риби з яблуком
Новорічні рецепти 2020: Клопотенко дав рецепт риби з яблуком

Інгредієнти:

500 г філе минтая

½ лимона

3 ст. л манки

50 г вершкового масла

1 ст. л олії

Інгредієнти для соусу:

2 яєчних жовтки

2 ст. л соку лимона

3 ст. л манки

50 г вершкового масла 82%

Для гарніру:

1 яблуко

100 мл води

1 ч. л цукру

2 ст. л оцту

Приготування:

Рибу розрізати навпіл, посипати сіллю, перцем. Полити соком половини лимона. Запанірувати рибу у 3 ст. л манки з обох сторін. Розігріти пательню, обсмажити декілька хвилин рибу на вершковому маслі.

Духовку розігрійте до 180 градусів, перекласти рибу в деко та пекти 10 хв.

Для приготування голландського соусу змішати яєчних жовтки із сіллю, соком лимона. Розігріти у мисці на водяній бані на маленькому вогні до 70 градусів, помішувати суміш. Додати 50 г м'якого вершкового масла, змішати до повного розтанення масла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічні бутерброди виручають: оригінальні ідеї приготування

Готувати соус 1,5 хв, не перенагріваючи суміш. Залишити соус при кімнатній температурі до повного охолодження.

Для приготування гарніру яблука порізати скибочками. Замаринувати у 100 мл води скибочки яблук. Додати 2 ст. л. оцту, цукру, подрібнений кріп та залишити на 10 хв.

Перед подачею викласти на тарілку мариновані яблука, зверху теплу рибу і полити соусом.

Салат "Цезар" є найвідоміший сьогодні. Його можна замовити у ресторанах кожної країни. Звичайно, варіацій страви існує багато. Тому краще дотримуватися традиційного рецепту, щоб не загубити класичного смаку.

Зараз ви читаєте новину «Євген Клопотенко розкрив рецепт святкової риби з яблучним соусом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.11.2012 08:53:18Еней46.203.155.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

і нічого не обіцяли за складений акт. І склала я його особисто за виявлене правопорушення.

03.11.2012 00:01:58Родители46.203.106.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

На самом деле, все гораздо проще: - за каждый Акт о правонарушении на выборах, члену комиссии, либо наблюдателю от определенной партии, полагалась выплата денежных средств (суммы у всех разные, в зависимости от щедрости и фонда той или иной политической силы). Вот и старалась молодежь воспользоваться шансом поддержать свое материальное положение. И не важно, имело ли место нарушение, и является ли оно таковым согласно законодательства, ГЛАВНОЕ СОСТАВИТЬ АКТ и отчитаться за него перед партией. Да только щедрость партийная быстро закончилась. А кто поактивнее, и понаходчивее, продолжает отстаивать заработанные гроши. Грустно....

02.11.2012 13:53:55Солнце91.200.73.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Посмотрела видео.
Сергей Кайдаш сам нарушил присягу, участвовал в фальсификации результатов выборов ( о чем он сам признается на видео)- заслуживает наказания 3 года тюрьмы!

02.11.2012 09:39:07в92.49.205.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

сколько можно констатировать факты пора наказывать чтобы другим неповадно было иначе ничего не изменится

02.11.2012 11:51:41Макеевка93.89.218.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

:p запятые не забывай :p

02.11.2012 05:35:03Игорь95.165.38.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Привлечь к уголовной ответственности эту Поуль, после отсидки срока запретить заниматься педагогической деятельностью. Такое чмо не имеет права учить детей.

02.11.2012 01:43:19Петро(Тернопіль)95.132.84.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

ПРИКРО, ЩО ВЧИТЕЛІ ТАК НЕЧЕСНО Й НЕГІДНО СЕБЕ ВЕДУТЬ.... ЧОМУ Ж ВОНИ НАВЧАТЬ!!!!! ЧИ МОЖЛИВО В НИХ "ВЕЛИКА ЛЮБОВ" ДО СВОЇ УЧНІВ, ЩО ЗІБРАЛИСЯ ВИЙТИ "В ЛЮДИ".....:):):) Як в пісні співається - "вышел в степь донецкую парень молодой"... ДОРОГО МИ ЗАПЛАТИМО ЗА ЦЕЙ ВИХІД ЦИХ ХЛОПЦІВ.... :(:(:( А З ІНШОЇ СТОРОНИ ДОБРЕ, ЩО ЛЮДИ НЕ МОВЧАТЬ І ДІЮТЬ!!!!

02.11.2012 03:04:09***195.42.127.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Не всі люди, що живуть за межами донецького регіону уявляють що там відбувається. Якщо бачили фільми про другу світову та порядки на окупованих фашистами територіях, то це щось дуже схоже. Донеччани не в змозі власними силами скинути це кримінальне ярмо. Весь державний апарат на службі злочинців, плюс організовані кримінальні угрупування, що мають майже необмежені фінансові можливості та такі ж невичерпні людські ресурси за рахунок знедолених люмпенів. Тому, коли Україна врешті скине з себе ярмо кримінальної окупації, то на територіях Донецької, Луганської областей треба негайно вводити надзвичайний стан, проводити люстрацію та інтернувати в концентраційні табори весь кримінальний елемент.

02.11.2012 18:12:28Петро(Тернопіль)178.92.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДЯКУЮ ЗА ВІДВЕРТІСТЬ, ЩИРІСТЬ І СМІЛИВІСТЬ... МИ ЗМОЖЕМО ПЕРЕМОГТИ ЦЕЙ БЕЗЛАД, БУДУЧИ ЄДИНИМИ І СЛІДУЮЧИ ЦИВІЛІЗОВАНИМ ПРИНЦИПАМ ЛЮДСЬКОГО СПІВЖИТТЯ... АЛЕ Є ПРИНЦИПИ, ЯКІ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ Й СУСПІЛЬСТВО ВІД ТАКОГО НАСИЛЬСТВА, ПО-НОВОМУ САМООРГАНІЗУВАТИСЯ... РАДЖУ УВАЖНО ПРОЧИТАТИ "СИЛА БЕЗСИЛЬНИХ" В.ГАВЕЛ.... ТОДІ ВИ ЗРОЗУМІЄТЕ ЧОМУ ЧЕХІЯ СТАЛА СУЧАСНОЮ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ КРАЇНОЮ... ЯКЩО МИ БАЖАЄМО СТАТИ ЦИВІЛІЗОВАНИМИ, ТО В НАС НЕМАЄ ІНШОГО ШЛЯХУ....

02.11.2012 18:32:45Петро(Тернопіль)178.92.252.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

P.S. Книга в електронній формі "гуляє" в інтернеті.... Тому при бажанні можна віднайти...

02.11.2012 11:50:32Макеевка93.89.218.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

:o ну, спасибо, ребята-демократы, хоть озвучили свои намерения заранее...подготовимся! :p :D:D:D:D:D

02.11.2012 18:27:01Петро(Тернопіль)178.92.252.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ЩОДО ОРГАНІЗАТОРІВ ФАЛЬСИФІКАЦІЙ.... ЯКЩО ВИ ДУМАЄТЕ, ЩО ВТЕЧЕТЕ, ТО ГЛИБОКО ПОМИЛЯЄТЕСЬ.... (ПОМИЛЯЄТЕСЬ ТАК ЯК З ВИБОРАМИ В КИЄВІ!!!).... ВИ ЩЕ ОТРИМАЄТЕ СВОЄ.... ЯКЩО ВИ ЗАХОЧЕТЕ "ЗНИКНУТИ" В ЦИВІЛІЗОВАНОМУ СВІТІ, ТО В ЗАХІДНІЙ ЄВРОПІ ТА В США ВАС ВЖЕ ЧЕКАЮТЬ ДОБРЕ ОБЛАШТОВАНІ ВЯЗНИЦІ-БУЦИГАРНІ.... (ПРИВІТ ВІД ПАВЛА ЛАЗОРЕНКА !!!)... :D:D:D А В РОСІЮ ВАМ І САМИ БИ НЕ ХОТІЛОСЯ Б ТІКАТИ....

02.11.2012 02:50:48***195.42.127.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Що ви знаєте про вчителів! Вони опинилися в заручниках на окупованій території, окупованій в первісному значенні цього слова, а не в алегоричній. Зараз вся Україна під окупацією кримінально-олігархічної банди. І винен в цьому Ющенко, що мав можливість на початку 2005 року знищити донецьке злочинне кримінальне угрупування, але не зробив цього, пішов на переговори з бандитами про розподіл сфер впливу, а тепер маємо результат. А вчителі просто невільники, за спинами у яких родини, що залишаться без коштів на існування, якщо не будуть виконувати злочинних наказів різних бахтєєвих.

02.11.2012 01:16:31гражданин92.113.79.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

И эта мразь детей наших учит???

02.11.2012 11:51:02Макеевка93.89.218.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

:o ВАШИХ??? :o:o:o:o

02.11.2012 01:15:39Ден37.55.144.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Взагалі-то сигнал позитивний з погляду результатів в окрузі - разом 18,5% за опозиційні сили в самому Донецьку! Ще й за Свободу зокрема 2,42%!!! У нас на Київщині 2,5 роки тому Свобода отримувала 1,6%...

02.11.2012 01:12:34Валентин46.30.167.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Ну й чого навчать такі вчителі дітей? Як красти, брехати, та підтасовувати! Завжди вчительбув прикладом моралі, та ці просто сором й ганьба своєї професії!

02.11.2012 01:09:01надежда77.93.60.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Хотят жить быдлом .

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути