пятница, 17 мая 2013 12:53
Анатолій Марциновський
Анатолій Марциновський
Анатолій Марциновський

Влада неадекватна у протидії: майбутній справжній революції ніщо не загрожує

Завжди цікаво стежити за вуличними акціями української опозиції – як от за групою підлітків з пивом десь у дворі. Трохи погаласують, трохи нароблять дурниць, але загалом нікому не нашкодять. Та значно цікавіша правляча партія. Саме безмежний страх влади перед цілком мирними опозиційними мітингами є їхньою головною родзинкою.

Звичайно, відчувається отримана Януковичем під час помаранчевої революції глибока психологічна травма. Можна лише поспівчувати людині, яка житиме з цією та іншими фобіями до завершення перебування при владі. Лякатиметься навіть нечисленних акцій протесту, оточуватиме себе десятками охоронців, зенітками і триметровими парканами, їздитиме лише порожніми вулицями та обшукуватиме школярів у піонерських таборах.

Та все ж насамперед не минуле, а теперішнє має бути реальною причиною отого великого страху влади перед протестами.

Тут можна навіть знайти певну раціональність. "Нагорі" добре усвідомлюють нелюбов або ж часто й ненависть до себе з боку десятків мільйонів співвітчизників. Нічого надзвичайного, це природний результат понад 3-річного правління регіоналів. Боятися їм треба і є чого, і з цієї точки зору переляк влади цілком виправданий. Він також і своєрідне визнання того, що рило в пухові аж по самі очі.

Але повною дурістю є дії, у які трансформується цей панічний страх. Методи боротьби з масовістю та ефективністю опозиційних мітингів категорично не дружать зі здоровим глуздом. Вони здатні насмішити чи озлобити, але аж ніяк не залякати опонентів.

Раціональність тут відпочиває. Хіба адекватним людям прийде в голову зганяти, наче худобу, на альтернативний мітинг бюджетників – і цим нарощувати свою непопулярність у суспільстві? Хіба не було доведено 2004-го неефективність перешкоджання приїзду в столицю прихильників опозиції? Перекриття вулиць під приводом їх термінового ремонту нагадує ігри дітей у пісочниці, ну а підтягування внутрішніх військ – це просто параноя, тут і сміятися гріх.

Якщо Банковій в кожному опозиційному мітингу бачиться революція і вона таким чином готується їй протистояти – то майбутній справжній революції ніщо не загрожує. Навпаки, їй такі маневри сприятимуть. Як і будь-які інші неадекватні дії чинної влади, якими вона тільки погіршує своє становище.

Сейчас вы читаете новость «Влада неадекватна у протидії: майбутній справжній революції ніщо не загрожує». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.05.2013 21:48:35верт141.138.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дальше будет еще круче,страна катится к банкротству и капец это только вопрос времени,если свидомые считают что их будет содержать эвропа то о чем с ними можно говорить

20.05.2013 15:49:0455-795.133.26.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Братву так просто не візьмеш. Закликати до насильницького повалення влади (революція) - кримінальний злочин. Не провокуйте! Краще прочитайте на блогах "Кореспондента" пост "Ай да Янукович, ай да молодец!"

19.05.2013 07:35:56одесит194.44.203.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А кацапикам в Україні все важче жити. А буде ще важче, ми постараємося... Та й самі вони, як не вцмулять зранку бражки дюжо агресівні, а як уже вцмулять, починають бздіти. Дуже бздливий народець, скажу я вам, панове, ці кацапики

17.05.2013 23:22:30Duden188.123.230.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Важлива думка автора: Акції влади - вияв страху. Влада гнила!

17.05.2013 22:14:10Radeberg188.123.230.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Та нехай собі як знають, божеволіють, конають. Нам своє робить: всіх регайлів до 'дної ями, злодіїв за кендюхами ...

17.05.2013 14:26:13Анекдот212.64.228.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

- Слышал, в Киеве 18 мая должны пройти два митинга: один под лозунгом "В Европу без фашистов!", а второй – "В Европу без ПР!"?
- А зачем проводить ДВА митинга под одним и тем же лозунгом?!
;)

17.05.2013 13:20:07вовкодав37.54.5.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

У еас нет фашистов ,а ссволота это обычные бандиты маскируюшиеся под националистов.Ивообще у нас нет в парламенте идейных (за щастя для народа), есть бандитские груперовки под разными брендами.А СУШНОСТЬ УНИХ ОБЩЯЯ ГРАБИТЬ НАРОД УКРАИНЫ,и наживаться любым путём. Идея у них одна БАБЛО .ДА, ЗДРАВСТВУЕТ УСТИМ КАРМЕЛЮК И ОЛЕСЬ ДОВБУШ!!!

17.05.2013 22:39:31Duden188.123.230.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Про російських націоналістів - це Ви здорово бабехнули. Молодчина. А Довбуша звали Олекса.

17.05.2013 13:19:02Арина95.135.91.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сколько можно уже этих революционных призывов ? Неужели люди забыли Майдан? За что боролись, - на то напоролись.И ,вообще, если глубоко задуматься, - за что боролись ?Не все так плохо, чтобы выходить в поддержку трем лидерам оппозиции, которые сами скоро передерутся между собой за трон.

17.05.2013 14:22:11Харьков80.92.236.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

2004-2009 гг - это была райская жизнь по-сравнению с вашей "стабильностью и покращеннями" !!!!!!!

20.05.2013 15:17:42Dorman 176.37.26.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

2004-2009 гг - это была райская жизнь по-сравнению с вашей "стабильностью и покращеннями" !!!!!!!

ну так а чего ж тогда ваш райский ангелочек выборы просрал, если вам так хорошо при нем жилось?;);)

17.05.2013 13:07:57Гсть212.90.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дебильные журналисты провоцируют бардак.

17.05.2013 13:22:58пішак193.111.115.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

журналістів тут не ма чого приліплівувати. Просто потрібно признати чесно, що влада сказала своїм васалам: крадіть як мієте і скільки зможете прицьому вас ніхто чіпати не буде, але сім'ї десятину віддай. От така і петрушка.

17.05.2013 13:18:06Владимир91.124.53.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

А разве в государстве нашем не бардак, а?

17.05.2013 13:16:46Rayzer31.128.226.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Дебилы-терпилы вроде тебя виновны в бардаке творящемся с вашего молчаливого согласия, а порой и одобрения. Главно что земляки у власти, а то что сами с голой жопой - мелочи...

17.05.2013 13:11:59лол194.44.247.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

3 года в бардаке.

17.05.2013 13:10:33RRR95.132.72.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

ви би тролікі згортали свою діяльність не виправдана вона на це вже давно ніхто не ведеться

Голосов: 1
Голосование Как вы обустраиваете быт в условиях отключения электроэнергии
  • Приобрели дополнительное оборудование для жилья для энергонезависимости
  • Подбираем оборудование и готовимся к покупке
  • Нет средств на такое, эти приборы слишком дорогие
  • Есть фонари и павербанки для зарядки гаджетов, нас это устраивает
  • Уверены, что неудобства временные и вскоре правительство решит проблему нехватки электроэнергии.
  • Наше жилище со светом, потому что мы на одной линии с объектом критической инфраструктуры
  • Ваш вариант
Просмотреть