пятница, 22 июля 2011 15:09
Анатолій Марциновський
Анатолій Марциновський
Анатолій Марциновський

Райське життя української "еліти" скінчиться швидко і враз

Кілька французьких газет написали, що прикрашений дорогоцінним камінням санвузол у резиденції Віктора Януковича "Межигір'я" коштує до 350 тис. євро. Це близько 4 млн грн.

Для Франції це диво — там подібні смаки і способи витрачати гроші відійшли у минуле разом із монархією. Для України такі новини вже буденні. Марнотратство корумпованих чиновників та їхні викривлені уявлення про життєві цінності стали характерною ознакою так званої еліти.

Справді, якщо раніше для президентської дачі придбали люстру за 400 тис. грн, то чому б не позолотити унітаз чи зливний бачок? Що може бути природніше, ніж відвідати дорогоцінний санвузол перед тим, як вилетіти на роботу гелікоптером вартістю 30 млн грн?

Поки переважна більшість українців змушена виживати, тисячі можновладців різних рангів купаються в розкошах. Керівник держслужби зв'язку їздить у "Мерседесі Брабусі" за 2,5 млн грн, а заступник голови загнаного в борги "Нафтогазу" — у "бентлі" приблизно такої ж вартості. Голова Держитниці носить годинник за 20 тис. грн. Радник президента Ганна Герман відпочиває в надрозкішному готелі на французькому Лазуровому узбережжі, де найдешевший номер коштує близько 4 тис. грн за добу. Це кілька прикладів із безлічі. Зазвичай люди легко смітять великими грішми тоді, коли їх не зароблено чесною важкою працею. Як і звідки з'являються мільйонні суми в кишенях українських можновладців — загальновідомо. Україну справедливо вважають однією з найкорумпованіших країн.

Такі ж плачевні справи і з моральним рівнем українського чиновництва. У нас неможливо уявити щось подібне до недавньої історії з президентом Філіппін. Той купив старий "порше" за сотню тисяч доларів. А це викликало обурення в суспільстві: главі небагатої держави не личать такі покупки навіть за чесно зароблені гроші. Присоромлений президент автівку продав.

Українські ж можновладці чхати хотіли на пересічних співвітчизників. Їх не тривожить прокуратура. "Еліта" завзято змагається, у кого престижніший одяг, розкішніше авто, гучніше святкування дня народження чи ефектніший маєток у Кончі-Заспі. Вони не припускають, що райське життя при владі колись закінчиться. Але оскільки за всіма машинами, санвузлами і маєтками стоять дуже сумнівні доходи, то скінчитися все може швидко і враз. Нехай пам'ятають про це, радіючи царським багатствам.

Сейчас вы читаете новость «Райське життя української "еліти" скінчиться швидко і враз». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

16

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.08.2011 08:30:12Ель Греко95.132.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Єврейський анекдот на цю тему. Питає Абрам Мойшу: "Скажи, будь ласка, а с..ти - ц робота розумова чи фізична? Задумався Мойша, а потім переконано відповідає: "РОзумова! Якби була фізична, ми б уже давно когось найняли!" Ви ще сумніваєтеся, для чого золотий унітаз?
26.07.2011 00:47:33Космоген93.88.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Поддерживаю и рекомендую зайти на сайт где Вы узнаете все.что будет в ближайшее время!
26.07.2011 00:44:22Александр93.88.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Дорогие друзья! Об этом и многом другом напрямую напрямую к нам обращается Создатель Через российского ученого Маслова Леонида Ивановича (доктор технических наук, профессор, академик,член Президиума и председатель Научного Совета "Здоровьесберегающие технологии" Академии технологических наук РФ, академик Российской Академии естественных наук, Советник Экономического управления Администрации Президента РФ, член национального комитета Международной Торговой палаты, член Президиума Европейского Делового конгресса, занимающегося вопросами Киотского Протокола и экологической безопасности Планеты) передана очень важная информация, рекомендации и Знания о переходном периоде эволюционного развития человека и Земли.
26.07.2011 00:48:57Настя93.88.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
где найти
25.07.2011 20:58:00R188.97.165.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Nasha "elita" zawziato tarabanyt' u dweri do dyjawola.Jakshcho ce robyty dostatnio dowgo,hto-nebud' wreshti widkryje.
25.07.2011 17:27:13Ангелина195.182.194.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти
такого беспредела в нашей стране еще не было! То что сейчас творится и так коррупция которая просто цветет буйным цветом это просто ужас и полный беспредел! В Прэщиков нет ни одного человека с умом зато физиономии наели такие что в экран не помещаются. Это же сплошные держиморды!! Просто страшно кто у власти!!! Нет если их не остановить сейчас они же доведут страну до полного краха. Им то что! Они ведь здесь жить не смобираются негодЯи!!
23.07.2011 13:25:25nd95.123.173.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
koly vgze nakinec narod protverezie i navede poryadok z cym bydlom?!
22.07.2011 21:38:41Стас95.133.44.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти
Вже став загальновідомим вислів "Коліївщина-ХХІ". Як вважаєте - КОЛИ?!.
25.07.2011 23:05:31Лада93.126.75.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
НІКОЛИ...((((((((((
22.07.2011 19:29:39Лесогон212.87.172.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Автор ведётся на дезу или сам сам сплетни разносит? Он этот унитаз видел, он на нём сидел, он его на зуб пробовал?
07.08.2011 10:59:41ЄвгенНікопольчанин94.179.119.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
А ти бачив Юлії міліони?Чи можливо сам носив мішки з грошима?Щойно написали що у шахті Суходільська знайшли сірники та цигарки,я дивуюся чому не знайшли,наприклад,кокаїн,маріху ну,конопельку яку там "вирощують"?Щоб все звалити на ТРУДЯГ,а де засоби беспеки,відповідальність,новіть ні технології захисту?Просніться-де ми живемо?
22.07.2011 19:24:53Иван109.167.79.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти
Ну янукович вже речі пакує, бо в рената вже інший кандидат на його місце, грошенят підзбирав йому вистачить! до речі наступний кандидат білий та пушистий і звати його АРСЕНІЙ!
22.07.2011 19:21:41Иван109.167.79.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну янукович вже речі пакує, бо в рената вже інший кандидат на його місце, грошенят підзбирав йому вистачить! до речі наступний кандидат білий та пушистий і звати його АРСЕНІЙ!
Голосов: 1
Голосование Как вы обустраиваете быт в условиях отключения электроэнергии
  • Приобрели дополнительное оборудование для жилья для энергонезависимости
  • Подбираем оборудование и готовимся к покупке
  • Нет средств на такое, эти приборы слишком дорогие
  • Есть фонари и павербанки для зарядки гаджетов, нас это устраивает
  • Уверены, что неудобства временные и вскоре правительство решит проблему нехватки электроэнергии.
  • Наше жилище со светом, потому что мы на одной линии с объектом критической инфраструктуры
  • Ваш вариант
Просмотреть