Ексклюзивы
вторник, 06 марта 2012 22:40

Лидер группы "Вий": "За украинцев на "Евровидении" мне стыдно"

Лидер группы "Вий": "За украинцев на "Евровидении" мне стыдно"

Лидер группы "Вий" 50-летний Дмитрий Добрый-Вечер считает, что благодаря выступлению Гайтаны на конкурсе "Евровидение" Украина покажет себя миру государством, свободным от расовых предрассудков. Хотя певец признается, что песня, которую представит Гайтана, ему не нравится.

"Ты можешь говорить на любом языке, можешь иметь любой цвет кожи. Пофиг - ты жид, или армянин. Главное, чтобы ты любил Украину. Благодаря Гайтане Украина покажет себя беспристрастной, и это ей только на пользу. Не думаю, что у Гайтаны хорошая песня, но за поездки на "Евровидение" наших предыдущих представителей мне стыдно", - сказал он.

Единственным исполнителем, который, по мнению Дмитрия Доброго-Вечера, выступил на "Евровидении" качественно, был Андрей Данилко.

"Единственный, кто попал в точку, - это Сердючка, - отметил рок-певец. - Не воспринимаю его творчества и бисексуальное амплуа. Но мне пофиг, в какую попу кто трахается. Он сделал качественный эпатаж. Мне нравится все, что сделано профессионально".

Сейчас вы читаете новость «Лидер группы "Вий": "За украинцев на "Евровидении" мне стыдно"». Вас также могут заинтересовать свежие новости Украины и мировые на Gazeta.ua

Комментарии

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

15.03.2012 13:25:34Ирина178.94.71.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

фу, и эти люди говорят о культуре? На таком жаргоне даже президент не выражается

13.03.2012 21:51:15Дмитро Д-В46.200.84.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

На щастя, я не чув і не читав те, що Свобода говорила стосовно Гаетани. Тупо відповів на запитання журналістів. У якому контексті вони це подали, вибачте, залишеться на їхній совісті. Мої слова не переврали. Я поцікавився хто і що сказав про Гаетану та дав коментар відповідно до отриманої від журналістів відповіді. Як кажуть, за що купив - за те й продав. Але, думаю, що я правий. І не має значення хто на чому піариться, бо це, як "із хворої голови на здорову".

08.03.2012 01:36:21Батько195.145.28.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

На щастя,Дмитро не правий,бо навіть не поцікавився хто,як і що сказав про Гайтану.Чув де дзвін,а закортіло засвітитися.У Дмитра є думка,то може тільки тому,що це власна думка це расизм?А чому промовчав про москалів,які медійно лиють лайно у голови українців?Про їхні "галасаванія"?Їхню суть?

20.05.2012 00:09:18Валерій176.8.1.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А тому що Дмітрій у побуті розмовляє виключно російською. Тому москалікацапи йому й не заважають. А показна його україномовність тільки для заробляння грошей.

07.03.2012 09:25:42патріот176.8.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дмитро-правий! Свободівці-перебрали і втратили багатьох симпатиків

06.03.2012 23:27:03UAUAUA93.74.213.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Нічого не мав проти Гаетани до того як її "продюсер" вирішив пропіарити її за рахунок всесвітньої ганьби України...мені було соромно дивитись Євроньюс де "нещасну дівчинку просто розчавили всемогутні і брутальні українські фашисти які практично всюди"...я розумію, що те що сказав Сиротюк (якщо ще трошки нафантазувати) може бути персонально образливим..але якщо людина дісно любить свою країну, то вона не стане піаритись таким чином: "може сердобольні Європейці краще проголосують за нещасну ображену дівчинку".. це перехід межі...

07.03.2012 09:44:45ТТ(Киев)201.30.25.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Всесвитня ганьба Украины это фашисты из ВО "неСвободы" и те безответственные особи что за них голосуют.

06.03.2012 23:21:352294.244.38.--
  • 18+
  • 0-
  • Відповісти

как посылали туда непотриб,так и посылаем. нашли певицу!

06.03.2012 23:17:52вап213.111.67.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

ну ти і лайно мультирасове!