Дітер Болен активно псує собі некролог російськими агітками
Здавалося б, чим старшою стає людина - тим більше мудрості має накопичити. Але не у випадку з солістом Modern Talking Дітером Боленом. Дідусь на всі боки розказує, що треба згодувати Росії Україну. Бо якщо Україна переможе - Путін закидає Німеччину атомними бомбами. Логічно, чи не так?
Deutsche Welle: 72-річний Дітер Болен з Modern Talking дуже не хоче перемоги України, бо боїться, що тоді ображена Росія вдарить ядеркою, причому обов'язково по Німеччині. А от якщо дати Росії зжерти Україну - то на Німеччину вона не піде, бо ж велика і так.
...Росія і Путін на це погодяться? Ні. У них арсенал із сотень атомних бомб, кожна з яких може майже знищити Німеччину
"У мене все більше страху. Літаки Tornado літають над Гамбургом з жахливим шумом... У мене на кухні посуд трясеться... Я помітив, що він (канцлер Мерц, прим. автора) твердо вірить, що Україна може перемогти. Але не робить висновків, а що станеться тоді далі? Вони що, думають, що Росія і Путін на це погодяться? Ні. У них арсенал із сотень атомних бомб, кожна з яких може майже знищити Німеччину. Це (поразка Росії в Україні) було б найгіршим сценарієм.
...Якщо Україна переможе, це, ймовірно, приведе до світової війни. ...У Росії так багато землі. Вони не знають, що з нею робити. А люди вважають, вони прийдуть сюди… А тут, у Німеччині, немає нічого, жодних природних ресурсів. Що вони хочуть робити із Німеччиною? Це ж безглуздо".
Логіка фантастична: на Німеччину Росія не піде, бо має багато землі. Це при тому, що та ж величезна територія ніяк не завадила напасти на Україну і загарбати наші території. Ну і як Росія програє - то образиться і нападе на Європу. А якщо переможе, то не нападе, щоб розвинути успіх?.. Коротше, не дуже в Дітера з інтелектом. Але це не заважає йому дотепер гастролювати з концертами.










Коментарі