Адміністрація Трампа: зібрання політичних флюгерів
Чи можна очікувати послідовної і виваженої позиції від посадовців, які регулярно і кардинально змінюють свої політичні погляди? Шансів на це мало. Схоже, одна з найпотужніших у світі демократій обрала грати в політичну рулетку. А що з того Україні?
Давайте дещо подивимося. Віцепрезидент США Дж.Д. Венс. Спочатку був противником Трампа, називав його "американським Гітлером". Потім він раптом змінив свою позицію, і полюбив Трампа аж настільки, що став його віцепрезидентом. А ще він активно критикував Україну, і казав про необхідність на поступитися територіями.
Обиралася конгресменкою від демократів, в 2016 році взагалі була за крайньолівого Берні Сандерса, а в 2020 році на виборах президента підтримала Джо Байдена. І тут - оп, стала прихильницею Трампа...
Директор Національної розвідки - Тулсі Габбард. Взагалі унікальна історія. Обиралася конгресменкою від демократів, в 2016 році взагалі була за крайньолівого Берні Сандерса, а в 2020 році на виборах Президента підтримала Джо Байдена. І тут - оп,і стала прихильницею Трампа та отримала так важливу посаду. А ще активно критикувала Україну, поширювала фейки про біолабораторії, і що США провокували Путіна.
Радник з питань національної безпеки - Майкл Волтц. Послідовний прихильник Трампа, дружина навіть якийсь час попрацювала в адміністрації в попередній строк. Спочатку виступав на підтримку України, і підтримував необхідність зупинити Путіна. Потім навпаки почав виступати проти вступу України в НАТО.
І нарешті - сам Трамп. В 2016 році казав, що віддасть Крим і вирішить усі питаня. В 2018 він надав Україні джевеліни. Під час останньої кампанії казав, що завершить війну за 24 години і, що Україні треба обмежити допомогу.
Що ж спільного у цих людей? Та вони всі постійно міняють свою позицію! Спокійно.
Коментарі