понеділок, 02 липня 2007 17:08

З екс-президента Ізраїлю зняли звинувачення в зґвалтуваннях

Торік улітку тодішній президент Ізраїлю Моше Кацав, 61 рік, звернувся в поліцію. Він стверджував, що його шантажує колишня секретарка. Та звинувачувала президента в сексуальних домаганнях.

Слідчі дійшли висновку, що Кацав дійсно причетний до сексуальних злочинів. У різні роки він зґвалтував кілька співробітниць своєї канцелярії. Знайшлися докази ще кількох злочинів: президент був причетний до незаконного прослуховування телефонних розмов, роздачі дорогих подарунків за державний кошт.

Нещодавно Кацав визнав свою провину в сексуальних домаганнях і залякуванні свідків. За це з нього зняли звинувачення в зґвалтуваннях. За документами, опублікованими прокуратурою, він лише "намагався насильно поцілувати жінку".

Таке рішення прокуратури обурило багатьох ізраїльтян. У Тель-Авіві проходять багатотисячні мітинги. Люди вимагають судити колишнього президента. Однак його вже нема в країні. Ніхто не знає, де зараз  знаходиться Моше Кацав.

Зараз ви читаєте новину «З екс-президента Ізраїлю зняли звинувачення в зґвалтуваннях». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.03.2010 09:45:25Юрий79.171.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Никаких комментариев не дал глава Государственной пограничной службы генерал армии Николай Литвин, родной брат председателя Верховной рады. Да и ГАИшники гниды - небось часто бухим рулил...
18.02.2010 15:12:13Бача91.124.216.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пожизненное отморозку. Что ж ты гнида погранцов позоришь, сука?
17.02.2010 10:08:14Центральний109.87.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А ви ще хочете Юлю з її убивцями-депутатами там на заході?!Тоді нікого не кляніть,а розслабтесь і отримуйте задоволення!
17.02.2010 09:17:27KREG95.135.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Зажралися ці таможеніки з погранцями, за 2тис грн зарплати їздять на ?Ґранд Черокі? от і бісяця з жиру.?Ґранд Черокі? за 2тис грн,Янукович Президент - Українці ну ми і тупий народ.
17.02.2010 09:16:38Богдан193.238.96.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
його просто треба по кусочках різати щоб він чув біль
17.02.2010 09:11:57Обыватель91.142.163.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Какая страна, такие и нравы. Что у трезвого на уме, то у пьяного на языке и т.д. Все это наши реалии. А то, что народ для НИХ - быдло и источник наживы это аксиома. Луценко, редиска, раздал оружие всем своим разбойникам для защиты от населения, несогласного с грабежем, а населению - зась! НАРОД! Требуйте равнства законов для всех! Оружие всем желающим кроме психов и судимых
17.02.2010 08:58:12алекс78.25.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Для ZZZ ... Ну ти і гальмо!!!))
17.02.2010 08:51:06ДПС95.135.216.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Таких мажорів треба відразу виявляти та виганяти з прикордонслужби! А де були правоохоронні органи, як цей прикордонник стільки довго возив із собою зброю? До відповіді їх також!
17.02.2010 08:41:49zzzz62.221.82.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
банднровские методы!
17.02.2010 08:41:09Військовий пенсіонер82.207.122.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ось для таких виродків і потрібно скасувати мораторій на смертну кару!
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути