Ексклюзиви
субота, 17 серпня 2019 02:24

В мережі показали реальну величину країн на світовій карті
9

Ніл Кей досліджує аналітичні дані про зміни клімату на різних континентах. Його робота тісно пов'язана з географією.

Він каже, що багато людей помиляються щодо реального розміру держав і континентів, повідомляє BoredPanda.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали катастрофічні наслідки рекордно високої температури

Все тому, що сферу важко покласти на плаский лист паперу. Звідки й народжуються хибні уявлення людей про карту світу.

Науковець для наглядності створив конкретну карту, де більш темніший об'єкт покладено на тлі світлішого. Темно-синій - реальний розмір, блакитний - розмір на більшості карт.

Карта світу з істинним розміром і формою держави
Фото: Neil Kaye
Північна Америка
Росія
Європа й Азія
Африка

У Північній Америці та Євразії полум'ям охоплені надзвичайно великі території. За допомогою супутникових знімків вчені нарахували сотні пожеж у північних областях Канади, Росії та Сполучених Штатів Америки.

Зараз ви читаєте новину «В мережі показали реальну величину країн на світовій карті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.07.2010 23:11:44Рожденный в СССР195.248.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Дык а чего удивляться то, когда Бандера с Шухевичем у нас ''ХЕРОИ''. Глядишь и чувачело это представят к награде.
12.07.2010 20:24:13Петро91.124.207.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Жизнь человеческая в Украине - мусор. Позорище, а не государство.
12.07.2010 20:15:53dmytro188.194.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Чоловік образився, що Янукович не запросив його на своє день народження.
12.07.2010 19:41:01memento_r92.113.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
litopys.org.uaipatletipat08.htm
12.07.2010 19:40:17memento_r92.113.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
высадиша . стры
12.07.2010 19:39:34memento_r92.113.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Щодо слова "вуйко". Є ще його "брат" слово "стрийко". У нас на Заході України вони досить вживані. Так от ці слова - це давні слова ще з часів Київської Русі і Галицько-Волинського князівства. Вуйка, правда в літописах, особисто я не бачив, а от "стрий" точно є! высадиша . стры
12.07.2010 19:13:46я82.207.117.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
наказать тех, кто его выпустил из психушки!
12.07.2010 18:59:24я193.109.145.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
До чого тут вуйки? На Рівненщині навіть слово таке не вживають.А придурків вистачає у всіх областях та регіонах нашої славної Батьківщини.
12.07.2010 18:46:18прохожий109.229.0.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
...такое ВОЗМОЖНО только УркоБыдлостане - есть такая страна ...., а где ЧЕЛОВЕЧЕСКАЯ ЖИЗНЬ для ВЛАСТИ ничто , а ПРЯМАЯ ВИНА как ментов так и работников психушки -ОДНОЗНАЧНО ....все СРАБОТАЛО по правилу - а НАМ все ПОХЕР ... и это не мои проблемы....