пʼятниця, 26 червня 2026 17:47

США відновили санкції проти нафти з Росії - Офіс президента

США відновили санкції проти нафти з Росії - Офіс президента
США відновили санкції проти нафти РФ. Фото: Pixabay

Вашингтон припиняв дію обмежень проти РФ на кілька місяців

Нафтові санкції США проти Росії знову діють після винятків, які Вашингтон запровадив на кілька місяців через ситуацію з Ормузькою протокою. Про це РБК-Україна заявив уповноважений президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк.

"Нафтові санкції США проти "Роснефти" та "Лукойлу" в силі", - зазначив Власюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світові ціни на нафту досягли найнижчого рівня за чотири місяці - Reuters

Дію санкцій проти РФ призупиняли 12 березня на тлі війни з Іраном та блокування Ормузької протоки. США тоді ввели тимчасові винятки для російської нафти , щоб стабілізувати світові ціни.

Нафта дешевшає, бо дедалі більше танкерів проходять Ормузьку протоку. Ціни на нафту продовжили зниження на тлі збільшення кількості танкерів, які відкрито перетинають Ормузьку протоку. Серпневий ф'ючерс на Brent подешевшав на 2,4% і коштує $75,22.

Зараз ви читаєте новину «США відновили санкції проти нафти з Росії - Офіс президента». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути