Ексклюзиви
пʼятниця, 21 січня 2022 15:09

Блінкен пообіцяв Росії надати письмову відповідь про "гарантії безпеки" - Лавров

Блінкен пообіцяв Росії надати письмову відповідь про "гарантії безпеки" - Лавров
Переговори Блінкена та Лаврова у Женеві 21 січня завершилися. Фото: mid.ru

Голова МЗС Росії Сергій Лавров після зустрічі з держсекретарем США заявив, що Ентоні Блінкен пообіцяв наступного тижня надати письмову відповідь на безпекові ультиматуми Кремля.

Про це він сказав на пресконференції 21 січня, передає "Європейська правда".

"Це не кінець нашого діалогу. Наступного тижня ми отримаємо, як кілька разів підкреслив Ентоні Блінкен, письмову реакцію", - заявив Лавров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блінкен: Якщо хоч один військовий РФ перетне кордон України, це вважатиметься вторгненням

Представник МЗС РФ зазначив, що на зустрічі повторив держсекретарю США ультиматум щодо нерозширення НАТО на схід.

"Щодо нашого принципового питання щодо нерозширення НАТО. Цей блок створили проти СРСР, а зараз він працює проти Російської Федерації", - вважає міністр РФ.

Лавров очікує, що США згадають питання України у своїй письмовій відповіді, але закликав "не зводити до нього всю проблему європейської архітектури безпеки".

21 січня в Женеві завершилися переговори Ентоні Блінкена та Сергія Лаврова. Вони тривали 1,5 год. - менше, ніж планували.

Напередодні Блінкен перебував із візитом у Берліні. Там заявив, що не очікує прориву від переговорів із Лавровим, але сподівається почути, що вирішила Москва за підсумками консультацій з США і НАТО минулого тижня.

19 січня Блінкен після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у Києві назвав скупчення російських військ на кордоні з Україною "безпрецедентною загрозою".

Торік у грудні РФ публікувала пропозиції до НАТО щодо так званих гарантій безпеки, щоб Альянс відмовився від вступу України.

Усі союзники НАТО дали чіткий сигнал, що вони не підуть на поступки, заявив раніше генсек Альянсу Єнс Столтенберґ.

Зараз ви читаєте новину «Блінкен пообіцяв Росії надати письмову відповідь про "гарантії безпеки" - Лавров». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

26.06.2013 12:18:02копия37.229.190.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Почти уже прошли времена когда россияне умилялись хохлам, и процесс уже не остановить. ЕС и ТС, скоро порвут злочинну дэржаву как тузик грелку. - Свидорастам слава!!!

26.06.2013 10:11:08украинец37.229.190.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Если в этом государстве, будут такие дэбильные твари как фарионка, и ей подобные "свидомые"скоты, опускающие народ до своего быдлячьего уровня, - я не хочу такого государства.Из за свидорастов мы платим за газ 500 $, вместо 35 $, из за рвущихся к булаве скотов, у нас нынешний през, похлеще предыдущих, (народ выбирает кого попало, чтоб не отдать страну на растерзание, тупой галыцкой быдлоте, потому что эти только крадут, а бандэрня ещё и оскотинивает) из за свидорастов мы опустились до уровня Гондураса.

26.06.2013 10:19:18panzo94.248.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ага, бесплатно тебе газ давать начнут..........ты и жопу готов подставить за сотку баксов

26.06.2013 00:21:30АНТИФАШИСТ217.73.80.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Псих.больную дуру фашистскую=фарион гонят отовсюду паганлй метлой !!!

25.06.2013 00:20:09cdasas cvbxc193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Здравствуйте, недавно нашла сайт где есть вся информация о любом из нас, вначале подумала что развод но через секунду была в шоке, там реально есть вся информация о каждом. Довольно таки полезный сервис, я например узнала много о своих знакомых:) Вот сами посмотрите-- tiny.cc/mpoisk

24.06.2013 19:48:45Леший37.55.120.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Этот парень с плакатом: "ВИМАГАЄМО ПРОВЕДЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ" окончательно тронулся. Жители этого города --- исконно русскоязычное население. Пора кончать с дискриминацией такого населения. Украина должна стать двуязычной!

25.06.2013 12:14:15?95.67.74.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Украина должна стать двуязычной? Шо УКРАЙИНСЬКУ МОВУ начал учить?

25.06.2013 06:58:00хх37.19.192.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Тока за
Дві мови- Українська і Англійська.

26.06.2013 00:24:59А217.73.80.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Как же бандэривська и сволотовська ? ты что не тэлячий патрийот ?

24.06.2013 18:33:05assfff193.109.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

База СБУ всех граждан Украины на этом сайте xurl.es/uabaza и главное сделали вроде как для поиска утерянных родственников, но здесь вся информация о каждом из нас: переписки с друзьями, адреса, телефоны, место работы, и что самое страшное есть даже мои обнажение фото (правда не знаю от куда...). В общем, испугалась очень - но есть такая функция как "скрыть данные" конечно же воспользовалась и всем советую не медлить, мало ли

24.06.2013 14:26:33народ95.135.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Главная фигура негатива-Ляшко с вилами-который несет по телевидению пургу и строит из себя умного. Видно пана по халявам и по вилам тоже.

24.06.2013 14:25:09Ветеран95.135.116.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Как надоел этот негатив в Украине. Что нельзя показать работу молодого ученого или рядового труженика-изобретателя-чтобы молодеж брала с них пример?

26.06.2013 00:28:33АНТИФАШИСТ217.73.80.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А откуда они появятся ? Ведь на Украине уже более 20-ти. лет нэзалэжка.

24.06.2013 14:57:59Захара93.183.236.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

А немає позитиву у країні.Винахідники давно вже виїхали з України.Молодь також намилилась втікати.А ви наділи рожеві окуляри і не бачите, що робиться навколо вас.

24.06.2013 21:02:34-.-.-46.201.19.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Все вони чудово бачать,пишуть всяку хе..ю тому, що вони звичайні , продажні троляки.

24.06.2013 15:49:35Віктор46.149.92.--
  • 25+
  • 0-
  • Відповісти

Про "стоматологів" читатйте в "українському" "форбсі".

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути