Ексклюзиви
пʼятниця, 29 березня 2013 07:45

"Опозиція не може підняти людей"

Об'єднана опозиція створює революційні комітети. Вони готуватимуть фінальну акцію "Вставай, Україно!" 18 травня в Києві. Центр ревкомів буде у Львові. Ним керуватиме голова тамтешньої облради Петро Колодій та нардепи.

— До акції "Вставай, Україно!" було два підходи: консервативний і радикальний, тобто революційний, — каже народний депутат від "Батьківщини" Степан Кубів, 51 рік. — Вирішили піти радикальним шляхом, не будемо чекати, доки нас знищать.

— До створення комітетів треба долучати не лише політиків, а й громадських діячів, — пояснює депутат від УДАРу Ярослав Гінка. — Зокрема, польових командирів Майдану.

Об'єднана опозиція не зверталася до польових командирів Майдану по допомогу, розказує один із них, екс-нардеп 48-річний Тарас Стецьків:

— Поки що ніхто з них навіть не підняв слухавку, аби хоч комусь подзвонити. Навіщо такі пафосні назви: народне повстання, революційні комітети? Вони роблять повстання чи революцію? Це все несерйозно. Зроблено "на коліні" — не продумано і не підготовлено. Спочатку треба щось робити, потім оголошувати, а не навпаки. Системної роботи по областях немає. Мітинги потрібні, але там слід говорити правильні гасла, проводити мобілізацію. У нас є тільки "випускання пару". Тому в Києві буде такий собі середненький мітинг.

Робота ревкомітетів закінчиться разовою акцією, вважає громадський діяч 50-річний Володимир Чемерис:

— Можуть зібратися десятки тисяч людей. Постоять, помахають прапорами, отримають свої гроші й розійдуться. Об'єднана опозиція разів зо п'ять, якщо не більше, оголошувала революцію, але це все завершувалося, в кращому випадку, мітингом без якихось результатів. Минулого літа була акція "Україна без Януковича", на яку вийшли невелика кількість громадян. Опозиція не може підняти людей, бо не здатна запропонувати соціальних програм. Крім того, українці вже бачили їх при владі протягом п'яти років. У країні є причини для соціального вибуху. Але він не відбудеться під гаслом: "Поміняємо одного президента на іншого". Вже на ці граблі наступили і зрозуміли, що треба змінювати систему.

Зараз ви читаєте новину «"Опозиція не може підняти людей"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.03.2013 16:06:34Анастасия Корч109.251.39.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Это смешно - кто может вообще поддержить эти дешевые проплаченные оппозицией митинги - всем понятно, что это показуха и за идею на "вставай, Украина" никто не пойдет - как за таких клоунов, как наши "оппозиционеры" вообще можно из дома выходить. Это пародия на оппозиция, проплаченные кролики и зайчики, фикция...

30.03.2013 12:01:02bjolovod82.117.255.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Оч. интересно подсчитать, сколько инвестируется в "проект поднимать"? В 4 городах по10-20 тысяч "бабушек, "ск. это будет? сумасшедшие деньги" (Райкин). Получается 0,4- 0,8 миллиона...А кто даёт? Бывшие властители, что надерибанили раньше и рвутся к корыту? Юля, у которой они без дела лежат, разве что америкосам, чтобы шумели, европеосам для того же. Вернула бы Украине и взяла амнистию, но ведь тогда в президенты не попрёшь! Дешевле сбежать? Будешь в розыске -этотоже не для президентства...

30.03.2013 11:19:22bjolovod82.117.255.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

29.03.2013 11:38:00Кукарача213.154.203.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Вчера в вечернем блоке новостей ТК "Интер" показал интересный репортаж, относительно этой акции, где было видно как люди получают, что-то и сразу прячут в карман. Не кажется ли вам уважаемые, что это дело проплачивается, а поистине тех, кто присоединился идейно к акции крайне мало?

30.03.2013 20:06:29БАНДЕРІВЕЦЬ195.162.70.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ТИ ДИВИШСЯ ТОЙ ПРОПЛАЧЕНИЙ ТЕЛЕКАНАЛ? ПРИГАДУЄШ ЩО ВІН ПЛІВ ПРО ШАНСИ СВОБОДИ В ПАРЛАМЕНТ? А ГРОШІ ВІДРОБЛЯТИ ТРЕБА Я ТОБІ З МОБІЛЬНИКОМ ЩЕ І НЕ ТАКЕ ПОКАЖУ БУВ БИ ЗАКАЗ ВАРТИЙ ПРИ ТЕПЕРІШНІХ ТЕХНОЛОГІЯХ ЛЄНІН ПО МАВЗОЛЕЮ ХОДИТИМЕ

29.03.2013 11:44:13Мила91.197.51.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А потом еще божатся что все по инициативе,а не за деньги...нельзя купить чью то веру! Люди могут выйти постоять где то за деньги,но к этому их вынудила власть..с минимальными пенсиями и зарплатами...

29.03.2013 12:21:29Кукарача213.154.203.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен веру не купишь, но пусть избранные депутаты ОО (подчеркиваю избранные) не катаются по Украине с призывами, а займутся делом в ВР. Надо решать насущные вопросы, а не устраивать пиар к выборам.

29.03.2013 19:17:26алиса94.178.77.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ненавижу нашу бандитскую власть,но и оппозиция у нас "беззубая",ничего так и не добились,Власенка и то не отстояли,а власть живет по принципу"что хочу ,то и ворочу",но народ свой власть боится,просто МЫ терпеливые очень....

29.03.2013 11:32:09Андрей82.193.120.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Вначале акции люди воспринимали ее, как, что-то, что может поменять нынешний расклад сил. Пока это не удается. Дальше громогласных заявлений ничто никуда не доходит. Наверное они рассчитываю на повторение "Майдана" 18 мая, но к сожалению им уже никто не верит, да выйдет много людей, но повторения уже не будет.

29.03.2013 11:31:11Мила91.197.51.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

оппозиция впадает в болото все больше благодаря несостоятельности своих лидеров,плачевно очень,их порывы показать революцию смешны,люди идут за то во что верят,а этой троице уже разуверились,не всей оппозиции но в этих точно! и вопрос,почему только западная?они там хотят сделать упор?

30.03.2013 20:09:14ЖЖЖЖЖЖЖЖЖ195.162.70.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

ПРОСВІТИ КРІМ ТИХ ТРЬОХ ХТО ЩЕ В ОПОЗИЦІЇ??

29.03.2013 08:50:32Марія Карп'юк93.75.143.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

та всьо вже провал. Тут ОО і нічого робити не вийде