середа, 26 вересня 2012 07:30

Настоятель Лаври забрав у журналістки телефон

Автор: фото з сайта www.pravda.com.ua
  Настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло затуляє рота журналістці Ксенії Карпенко. Відбирати телефон йому допомагали двоє чоловіків у рясах
Настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло затуляє рота журналістці Ксенії Карпенко. Відбирати телефон йому допомагали двоє чоловіків у рясах

24 вересня настоятель Києво-Печерської лаври у столиці владика Павло, 51 рік, відібрав мобільний телефон у журналістки 25-річної Ксенії Карпенко. На нього вона записувала коментар священнослужителя. Айфон владика відбирав, скрутивши журналістці руки та з криками про блуд, гріховність і аборти.

— Мы выполняли редакционное задание, должны были сфотографировать настоятеля с машиной. Когда он появился, то сел в салон. Подъехал несколько метров и вышел к нам. Ксения, рассказав, что мы здесь делаем, попросила его прокомментировать "почему батюшки ездят на таких шикарных авто?" — розповідає фотограф 38-річна Наталія Кравчук. Вона була свідком інциденту.

Спершу владика коректно говорив з кореспонденткою, але потім разом з іншими священиками почав викручувати їй руки.

— Він кричав, що ми дуже грішні. Скрутив дівчинку, яка має 1 метр 60 сантиметрів. Руками закрив її рот і вихопив телефон. Йому активно допомагали двоє здорових дядьків у рясах. Я все зняла на камеру та кинулася на допомогу. Ми викликали міліцію. Коли вони приїхали, то Павло заявив, що ніякого телефону не було. Але в мене на фото все зафіксовано. Ксенія написала заяву про крадіжку, а їй кажуть: прийдіть завтра. Я у владики спитала: "Отче, а де ваше смиріння?". А він почав кричати, що ми божевільні, — додає фотограф.

У вівторок настоятель Лаври попросив захисту у Верховної Ради та президента:

— Прошу прийняти якісь заходи по відношенню до божевільних журналістів. Підкреслюю — до божевільних журналістів — не до всіх. Якщо у нас твориться таке беззаконня, потрібно наводити порядок.

Владика Павло не вперше некоректно поводиться з журналістами. Торік кореспонденту Михайлові Ткачу у відповідь на запитання про ресторани в Лаврі й дорогі машини погрожував розбити камеру.

Зараз ви читаєте новину «Настоятель Лаври забрав у журналістки телефон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

87

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.04.2011 21:11:15сергій95.132.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
воняло*
10.04.2011 21:10:47сергій 95.132.221.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Водночас він зазначив, що входження до будь-яких інтеграційних утворень - це суверенне право кожної країни.- сказав Путін. Так якого хрена ти Україні "угрозаєш" що збудуєш кордони? закриєш ринки нам?? Сволота одним словом. Швидше будуйте стіну і повищу шоб не воняга від вас!!!
25.03.2011 15:34:36Golos narodu93.75.91.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Раджу дописувачам ознайомитися із цікавою працєю Нариси з історії митної справи та митного законодавства України-Руси (Дідусенко П.М.,Пахневський С.А., Мавродій Т.С.,Лисицький О.В.,Костюк В.П., Київ, 2005 р.,635 ст. ,ISBN 966-8684-22-2;) , де в Розділі Митна система Гетьманщини детально описано, як московіти в середині XVIII ст. знищували митну ситему Війська Запорізького. Українська держава ( у повному розумінні цього слова) Військо Запорізьке ( історіографічна назва - Гетьманщина ), яка відновилась після національно-визвольної війни українського народу під проводом Б.Хмельницького (1648-1654 р.р.) на середину 17 ст. займала 250 тис. квадратних кілометрів українських земель з населенням в 1, 5 млн. осіб. На на кінець 17 століття Гетьманщина скоротилась до меж частини Лівобережної України і складалась із 10 полків : Гадяцького, Київського, Лубенського, Миргородського, Ніжинського, Переяславського, Полтавського, Прилуцького, Стародубського і Черніговського (В таких географічних межах вона проіснувала до свого знищення : 60 -і роки 18 ст.). В праці показано, як урядові установи Московщини вели боротьбу за підпорядкування української митної системи та за введення нових " московских " митних порядків в українській державі : Гетьманщині, та за знищення українського національного ринку. Оскільки в Гетьманщині існувала лояльна митна система (зовнішньо нагадувала індукту та евекту Речі Посполитої, але зовсім іншою була за своє суттю), основою якої були митні тарифи: індукта ( мито за ввезення товарів гуртом, тобто оптом) та евекта ( мито за вивезення товарів гуртом, тобто оптом), які становили 2 % від вартості товарів, що ввозилися та вивозилися з України, а це приваблювало іноземних купців. Вказані митні тарифи (індукта і евекта) розповсюджувались на всих іноземних купців, в тому числі і на купців Московської держави. Індукта і евекта направлялись до Військового (державного) скарбу Гетьманщини. Митні порядки в Гетьманщині були заведені Богданом Хмельницьким, зокрема, його Універсалом від 28 квітня 1654 р. Митні кордони та митна система Гетьманщини була останнім форпостом на шляху знищення московітами української державності !!! Пам"ятай !!!
17.03.2011 09:59:34serg78.153.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Путя предупредил, всего лишь, никого он не заманивает, это дело древних культурных эуро-укров решать, что им выгодно. Сейчас перекос торгового баланса Укры около $4 млрд., т.е. продается в 2 раза меньше чем закупается за рубежом (ВТО) и ровно такой же дисбаланс со странами СНГ, что ведет к дальнейшей утечки валюты и обеднению Украины. Хотят эуро-укры чтобы перекос еще удвоился, флаг им в руки и с ним гопак танцюваты. А то 6андерлоги черезчур перевозбудились. Нах им экономика, надо памятники строить. Не ту страну Гондурасом назвали.
16.03.2011 21:05:32Серг94.27.85.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Хай цей карлик заманює Японію, а нас не чипає. Всі знають чим цей кацапіст пахне -гнілью.
16.03.2011 19:13:43Т.Г.Шевченко109.87.119.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Все покажем!тілько дайте Себе в руки взяти. Як і тюрми муровати, Кайдани кувати, Як і носить!...і як плести Кнути узловаті,- Всьому навчим; тілько дайте ...."
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути