вівторок, 29 серпня 2017 00:50

Блискавка спалила будівлю суду

Злива і град сильно пошкодили приватні будинки і державні заклади у селі Підкамінь Бродівського району на Львівщині 26 серпня. Вітер зірвав дах із двоповерхового Народного дому і пошкодив покриття місцевих церкви й садка.

— Зараз створили комісію, яка складає акти про відшкодування збитків, — каже сільський голова 29-річний Богдан Бутинський. — Багато людей наслідки негоди ліквідовують самі. Але є і дім, який дуже сильно постраждав.

— У момент, коли із садка зірвало шифер — там не було ні дітей, ні персоналу, — говорить завгосп дитсадка Олена Орестівна, 35 років. — Дах ще не зробили.

22 серпня у Харкові блискавка влучила у триповерхову будівлю місцевого Апеляційного адміністративного суду. Він загорівся. Працівники установи встигли винести з вогню комп'ютерний сервер, де зберігаються основні документи суду.

Блискавка влучила, коли в суді тривало засідання. Зникла електрика. Була оголошена евакуація.

— Справи зберігаються у сейфах, які витримують вогонь. Тому загалом усе нормально, — говорить Андрій Григоров, виконувач обов'язків голови суду.

Від води постраждали 70% комп'ютерів і оргтехніка. Також вогонь і вода пошкодили перекриття між поверхами. Вони можуть обвалитися.

Зараз ви читаєте новину «Блискавка спалила будівлю суду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.12.2012 00:53:07СВОЛОТА92.113.71.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

На активных и пассивных. А сущность не изменится.

12.12.2012 12:03:43Турандот212.22.201.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Табалови - тушки політичні, Цибулько - тушка журналістська, а разом покидьки.

12.12.2012 11:21:10дебилокацап178.92.74.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Табалови - не українці, а хахло-кацапи. Вже давно було зрозуміло, що це майбутні тушки.

12.12.2012 11:21:00длявсех195.49.200.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Если я знаю, что кандидат в депутаты мерзавец, то пусть эта партия трижды "золотая"в которой он оказался, я НЕ отдам за него свой голос.И наоборот:хотел проголосовать за партию,но как посмотрел,ЧТО за люди в той партии,.. так всякое желание пропало... А здесь избиратели голосовали в слепую ЗА ПАРТИЮ, или же ЗА ЧЕЛОВЕКА в этой партии?

12.12.2012 10:56:24Школяр95.111.220.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А хто ще називає пі.дараса Цибулько політологом?
Це він нам свою мораль нав"язує: бізнесмен, підприємець не може бути порядним і чесним!!!
Мерзотник сам оголився....

12.12.2012 11:01:51Андрей77.120.152.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Знаешь в чем разница между Цебулько и тобой? Он воняет там, а ты тут. Проведи разницу между там и тут и сделай вывод кто из вас пе.дер.ст. :):):) Он все правильно говорит. Вон живой пример с Табаловыми. То ли еще будет. Вот таким свидомым как ты хоть говори хоть не говори, а всю одно будет ЦЕ НЕ ТАК!!!! Слепцы.

12.12.2012 10:48:51Шпак193.23.53.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Померадлы много раз доказывали, шо они - твари продажные! слава укроине!)))))

12.12.2012 10:48:49Андрей77.120.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ха ха ха. Кто бы в этом сомневался.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути