Париж зустрів "Динамо" зеленими каштанами на Єлисейських полях і невеликим дощем. Стадіон "Парк де Пренс" (Парк Принців) розташований на адміністративному кордоні Парижа та Булоні. На вузьких вуличках, що оточують арену, жодного парку. Увесь четвер евакуатори, майже як у Києві, забирали автомобілі, розчищаючи дорогу.
Якщо на матч-відповідь у Києві всі квитки вже продані, то в Парижі їх вільно можна було придбати від 30 до 65 євро. Як показала гра, такі гроші можна було й не платити. Чи купував квиток президент Франції Ніколя Саркозі, який сидів на трибуні, довідатися не вдалося. Присутність на матчі глави держави була непомітною. Це не в Києві: коли на футбол йде наш президент, його охорона на певний час паралізує роботу стадіону.
Навіть не заповнений ущерть стадіон, на якому, до речі, 1960 року збірна СРСР стала чемпіоном Європи, створював справжню футбольну атмосферу. Але їй не сприяла сама гра, насамперед "Парі Сен-Жермен". На відверто захисний варіант гри "Динамо" тренер парижан Ле Гуен відповів тим самим. Попервах складалося враження, що кияни здивовані тим, якими невеликими силами йдуть уперед господарі поля.
Атаки "Парі Сен-Жермен" створили для динамівського захисту менше проблем, ніж атаки будь-якої команди з чемпіонату України. Якщо не враховувати короткого спалаху в середині першого тайму, коли парижани створили єдиний небезпечний момент біля воріт Богуша. Інший час переважали "динамівці".
Обравши закритий варіант гри з одним нападником і забезпечивши цим контроль м"яча у центрі поля, тренер киян Сьомін так і не ризикнув відмовитися від цієї схеми. Хоча можливостей для атак у команди було безліч. Упевнено тримаючи м"яч у центрі, динамівці постійно помилялися у спробах пройти ближче до воріт. Нападаючий Мілевський і центральний півзахисник Алієв провели в Парижі не найкращу свою гру. А інших варіантів за таких умов майже не було.
Здивували французи, не випустивши зіркових півзахисників Жюлі та Макелеле. Як з"ясувалося, тренери не планували їхнього виходу на поле, зберігаючи сили ветеранів для недільної гри чемпіонату Франції. У другій половині поєдинку замінили двох нападаючих "Парі Сен-Жермен", але вони зіграли не ліпше за своїх попередників. Відверто розчарував Оаро, від якого чекали найбільшої небезпеки. Центральні захисники киян Сабліч та Юссуф повністю перекрили підхід до воріт. Щораз перехоплюючи передачі до штрафного майданчика, вони змушували трибуни замовкати.
Так команди достояли до фінального свистка, відклавши розв"язання суперечки до 16 квітня — матчу-відповіді в Києві. Видається, що і ця гра буде такою ж обережною, як у Парижі. Невпевненість паризького клубу в своїх силах зіткнеться з підвищеною відповідальністю киян за результат. Тож передбачити перебіг матчу в українській столиці, де стадіон розташований у парку, не видається можливим. Чи знайдуться у складах команд футбольні "принци", побачимо у четвер.
Кубок УЄФА. Чвертьфінал. Перші матчі
9 квітня (четвер)
"Шахтар" (Донецьк, Україна) — "Марсель" (Франція) — 2:0
Голи: Гюбшман (39), Жадсон (65)
ПСЖ (Париж, Франція) — "Динамо" (Київ, Україна) — 0:0
Повторні поєдинки відбудуться у четвер, 16 квітня
Коментарі
Друга мова це добре. Але де школи знайдуть вчителів,які якісно зможуть навчити наших дітей. Моя дочка закінчили перший клас,а англійської мови зовсім не знає. Виявилось,що наша вчителька з англійської не дуже впевнена,що ця мова потрібна першокласникам і викладати її повноцінно вона не захотіла. Що робити з такими недобропорядними вчителями? Де знайти вчителя, який зможе якісно навчити дитину іноземній мові хоча б одній!
пэрэмайси!
Пидрастэ, пойыдэ до ЕС там её всему начат!
По крайней мере языком овладеет)))
Вчора в новинах на усіх українських телеканалах звернули увагу на те, що 98% дітей проігнорували ЗНО з російської мови. Не знаю, як кого, а мене ці відомості приголомшили. Лише два відсотка вирішили, що їм це знадобиться. Звісно ж, українська мова багатша та більш розвинута за російську. І таке рішення нашого юнацтва є логічним та доцільним. Але, всі ж ми знаємо скільки галасу навкруги щодо емоційного аспекту цієї проблеми. Саме тому я здивувався. Приємно здивувався.
ВСЕ?
да!
Почему не английский???
Що Ви маєте на увазі?
нехай навчаються і свого не цураються. Слава Нації. Смерть ворогам.
Який "русский? Зовсі подуріли? Якого біса? Хто його буде викладати? Де візьмуть вчителів? Ще тепер кацапів завезуть?
Мадам, вы в своём уме, или из Галычыны ?
За останні 20 років кількість людей, які володіють російською мовою, скоротилася в світі з 350 до 270 мільйонів
Про це заявив голова профільного комітету Держдуми Росії Леонід Слуцький, повідомляє "Вільна преса".
За його словами, тенденція звуження сфери використання російської мови зберігається передусім у країнах СНД і Балтії.
Мы говорим на втором государственном независимо от того, как это хотят представить чиновники под влиянием кандидатов от наук типа фарион. Русский язык- второй государственный. А первый государственный- это украинский язык. Вам этого мало. Вы хотите, чтобы поколение не знало Толстого, Пушкина, Достоевского и т д и т п? Зачем ограничивать культуру наций, населяющих Украину, бендерской идеологией.
"Вы хотите...". А чего хотеть-то, это уже достигнуто. Кстати о втором иностранном. По опыту преподавания студентам из Африки и Китая со всей ответственностью заявляю, что, несмотря на трудности с русским языком, эти ребята обнаруживают (в среднем) гораздо более высокую эрудицию и стремление к знаниям в сравнении с местными. Будущее - за ними.
Отсюда вывод: изучать французский и английский - наиболее распространенные госязыки Африки (массовое изучение индоевропейцами китайского представляется нереальным в силу его лингвистической специфики) - как языки будущих учителей и работодателей.
Иностранный язык, это телячья мова и изучать её вовсе не обязательно
Цапи уже гавкають



ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ВІДМІННОГО ЗНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ І АНГЛІЙСЬКОЇ МОВ, можна дозволити і російську, АЛЕ НЕ ЯК ОБОВ"ЯЗКОВУ!, а за бажанням - так в радянські часи робили комуністи.Тльки обов"язковою у них була російська.
Разрешите выполнять?
А зачем моему сыну знать русктй? всеравно пол родни на западе. А москальский и так поймёт.
Молодой человек, а вы жлоб или просто идиот?
[quoteЇМолодой человек, а вы жлоб или просто идиот?[/quote]Одно другого не исключает.
Потрібно вчити англійську, а на перспективу китайську, якщо ви дійсно хочете розвивати своїх дітей. Російською і так усі володіють.