понеділок, 08 лютого 2010 08:24

Збірна України програла італійкам у чвертьфіналі Кубка Федерацій

Збірна України програла італійкам у чвертьфіналі Кубка Федерацій

Жіноча збірна України з тенісу поступилася Італії в чвертьфіналі Кубка Федерацій.

Здобувши перемогу в першому матчі (Олена Бондаренко переграла Франческу Ск"явоне), українки програли черіті подальших.

Спочатку в суботу Катерина Бондаренко поступилася Флавії Пеннетті - 5:7, 3:6.

У неділю першими на корт вийшли Олена і Флавія Пеннетта. Італійка в напруженій боротьбі здолала українку - 7:5, 7:6 (7:3). Причому Олена вела в рахунку в обох сетах, проте Пеннетта довела, що не дарма входить в когорту найсильніших тенісисток.

А в напруженому і вирішальному поєдинку Катерина Бондаренко поступилася Франчесці Ск"явоне. Легко обігравши суперницю в першому сеті (6:2), Катя так само легко віддала суперниці другий (1:6). Проте і у вирішальній партії сильнішою була італійка (6:1).

В останньому поєдинку зустрічалися пари. Від України - Марія Коритцева і Вікторія Кутузова. За Італію грали Сара Еррані і Роберта Вінчі.

У першому сеті боротьби не вийшло. Італійки віддали тільки один гейм - 6:1.

Друга партія пройшла вже поцікавіше, хоча початок знову залишився за нашими суперницями (3:0). Після цього українки опам"яталися і мали шанс навіть зрівняти рахунок, але цього не трапилося - 6:3.

У півфіналі Кубка Федерацій зіграють діючі чемпіони - італійки. А Україна виборюватиме в плей-офф право залишитися в світовій групі.

Кубок Федерацій.

Перша світова група.

1/4 фіналу.

Пари

М. Коритцева / В. Кутузова - С. Еррані / Р. Вінчі - 0-2 (1:6, 3:6)

Україна - Італія - 1-4

За матеріалами Турнір, ТСН

Зараз ви читаєте новину «Збірна України програла італійкам у чвертьфіналі Кубка Федерацій». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.09.2010 16:13:36ЛЕНА75.60.16.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
НЕ СТРАШНО ПОТЕРЯТЬ С УМНЫМИ ЛЮДЬМИ. И НЕ ДАЙ БОГ НАЙТИ С ИДИОТОМ. СЛАВА ТИГИПКО!!!!
29.06.2010 11:23:32Мар'яну94.45.59.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
По другому никак.Пока лохторат голубцов на собственной ж-пе не поймет за кого голосовали--ничего не изменится.Надо этим переболеть и дать время президенту и ежесними обоср-ться.
28.06.2010 11:33:17Мар'ян83.140.180.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Зло бере за ідіотів, які дали владу цинічним злодіям! Не бачити нам нормального життя з народом з рабським мисленням.
25.06.2010 12:40:39Киев213.130.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Помню, как перед выборами на телепередаче у Януковича спросили: где будуте брать деньги на повышение минимальных пенсий и зарплат, Янукович, улыбнулся и вкрадчиво ответил : в тумбочке.Только он не уточнил, в чьей тумбочке, оказывается,с наших тумбочек будут вышкребаться деньги, даже , если их там нет.Маразм. Налоговый кодекс от Азарова и Тигипко уничтожает малый и средний бизне с в Украине с одной целью - убрать конкурентов с рынка и пополнить армию дешевой рабочей силы для олигархов."Социальная программа" от ПР в действии.
25.06.2010 10:12:48українець92.113.175.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А з кого ви думали будуть драти податки? З Ахметова чи з інших пацанів донецької компанії? Я так думаю, що по своїх пацанах податкова навіть перевірок не планує.Платити має сернедній клас та весь нещасний народ.Тримай карман, приперло бидло вгору.
25.06.2010 09:29:11гость95.133.14.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Уважаемые превержинцы ПР! За что боролись-на то и напоролись! То ли еще будет!!! Лично я зарабатываю деньги в Европе и живу очень даже неплохо!
25.06.2010 09:07:29Олександр85.223.248.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
При такому законі, простіше не працювати,а стати на біржу,як безробітній.
25.06.2010 09:06:46махно178.94.123.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Перерозподіл коштів на користь великого капіталу. За рахунок малого та середнього бізнесу будуть робити "покрашення життя вже сьогодні". Частина малого та середнього бізнесу скоротиться - отримаємо вільні робочі руки для промгігантів. Даунбасці будуть задоволені - збудеться мрія люмпена: купа заводів й робочих місць в промислових областях - на зміну, після зміни півлітри й 300 гр вареною ковбаси та до теліка дивитися Петросяна...
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути