Ексклюзиви
середа, 06 березня 2013 09:10

"Все закінчилося після помилки П'ятова" - Луческу

"Все закінчилося після помилки П'ятова" - Луческу
Луческу визнав закономірним розгром від "Боруссії". Фото: shakhtar.com

Після великої поразки в Дортмунді тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу хвалив "Боруссію" і побажав їй вийти у фінал Ліги чемпіонів, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

"Заслужена перемога, заслужено "Боруссія" пройшла далі. Надія була до 30-ї хвилини, поки суперник нічого не створив, а ми чекали свого шансу на контратаці. Але, на жаль, вони забили після розіграшу кутового гол, і після цього всі наші плани змінилися", - сказав він.

"Фатальними стали сім хвилин - з 30-ї по 37-у, коли суперник ще раз забив після наших помилок. У перерві я сказав своїм футболістам, щоб вони змінили свою гру, і це було помітно перші 15 хвилин: ми створили близько чотирьох моментів, після яких могли забити, але помилка нашого воротаря, напевно, всьому поклала кінець. Ми атакували, перехопили ініціативу, намагалися забити гол і потім зробити щось ще, але помилка голкіпера привела до третього м'яча, і, в принципі, все закінчилося на цьому", - констатував наставник "Шахтаря".

За словами Луческу, у другому таймі у донеччан були передумови змінити хід гри.

"Позитивним моментом було те, що в другому таймі ми змінили свою гру, стали більше атакувати, краще контролювали м'яч. Але "Боруссія" вже сіла на свою половину поля і діяла на контратаках. Те, що "Боруссія" пройшла далі, - повна заслуга цієї команди. Хочу побажати "Боруссії" успіхів. Повторю слова, які говорив вчора на прес-конференції: хотілося б, щоб "Боруссія" зіграла у фіналі. Це дуже сильна команда, яка показує дуже гарний футбол", - сказав Луческу.

Нагадаємо, матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Боруссія" - "Шахтар" завершився вчора поразкою "гірників" з рахунком 0:3.

Зараз ви читаєте новину «"Все закінчилося після помилки П'ятова" - Луческу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

17

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.03.2013 17:57:41махно46.211.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шахтер сделал что мог и за это ему спасибо.Просто Боруссия очень хорошая команда и по составу и по игре.

06.03.2013 14:25:4112345212.86.250.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Ну у всому винити Пятова...... вибачте.... а що робили захисники, коли били по воротах... чому гравці групи атаки не реалізували свої моменти..... і нарешті! пане Луческу чому команда виглядала ніякою в 1-му таймі? хто вибирав тактику?!?!:)

06.03.2013 11:44:29верт141.138.126.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Если проиграла команда,причем безвольно-всегда виноват тренер,шатер оказался совсем!!! Неподготовленным,за счет чего собирались пройти немцев?за счет бестолковой беготни-так это не чу,здесь такие вещи не проходят,а если посмотреть глубже у всех4 команд украины одна проблема не умеют играть с крепким соперником

06.03.2013 12:10:54@93.157.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А как научиться? Где его взять этого крепкого соперника? Если во внутреннем чемпионате эти 3-4 команды играют между собой всего по два раза за сезон.

06.03.2013 10:12:13Леонид194.44.21.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

В первую очередь виноват сам Луческу !!! Зачем поставил Пятова, Гюбшмана, Раца, Кучера, Андриано ? Сам после каждого ляпа Пятова, - обвинял его во всех проигранных играх и снова поставил в основу !!! Медленного Гюбшмана немцы проходили, - не замечая его на поле !!! Рац бездарно бегал, теряя постоянно свою позицию !!! Кучер на сборах играл очень мало и его жесткие, ненужные подкаты в любой момент , - могли превратиться в красную карточку !!! В своей штрафной головой играть не может, дальний, точный пас дать не в состоянии. Андриано, - это чучело в огороде !!! Стоит на одном месте, замерзает подёргается согреется и опять стоит !!! А забивать его так и не научили, - одним словом БЕЗДАРЬ !!!

06.03.2013 10:09:59виктор80.239.242.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Скажите, на каких контратаках хотел играть этот молдован? Шахтеру нужно было забивать, а Боруссию устраивали ноли на табло.

06.03.2013 10:01:09георг46.202.18.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

можливо це закат імперії ахметки

06.03.2013 09:55:12Коля91.196.102.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Амбиций много,а игры нет.Игра Шахтёра-навальная беготня,это из тактики военной.Немцев пугали сиренами и криком "Ура".Беготня игроков Шахтёра по кругу обычно приводит к панике игроков соперника.Контратакующая команда выиграет у Шахтёра,потому что защита Шахтёра не выполняют свои функции,а играют на грани фола,на контратаке они ломят по ногам срывая атаку.Осмысленной игры у тупоголовых бразильских игроков никогда не было и в этом заслуга тренера,который строит игру на НАВАЛЬНЫХ АТАКАХ.Четыре стандартные ситуации не способны изучить другие тренеры в Украине!?Зкрыть Срну и 2 скоростника в нападении и Шахтёр будет в жопе!Вот и вся тактика ГОСПОДИНУ!

06.03.2013 09:28:28Оля95.69.250.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А я уже за совместный чемпионат.
Хотя вчера была еще против.

06.03.2013 14:09:04немаслів194.44.23.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

малороси вже чекають на своїх вассаєдєнітєлєй(( бля,шо за народ(

06.03.2013 10:32:06@93.157.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно мыслишь, поддерживаю. Ибо в нашем внутреннем междусобойчике так и будет уровень двора. Как правильно все победители еврокубков начиная с 80-х (как начал сделить за футболом) из сильных национальных чемпионатов. нам о таком только мечтается.

06.03.2013 09:48:35GMC89.162.135.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Який совместний...)) забууудь!!! ніколи.

06.03.2013 09:26:58потуги77.88.218.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

просто нашим мало платять, а бажання грати немає. гиги

06.03.2013 09:51:57GMC89.162.135.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

за такі бабки які платять в Шахтьорі) я би переорав те поле сам на огород за 90 хв.
це просто була завишена самооцінка і все. от і результат цього

06.03.2013 09:21:46Сашко з Дніпра46.203.242.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Ахметов "забув" прикупити суддівську бригаду - тільки і всього.

06.03.2013 14:56:58GMC89.162.135.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

це йому не в Україні суддів підкупити....ггг...)))
Скоро подавиться тими грошима яких накрав у народу.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути