пʼятниця, 25 червня 2010 15:25

Вболівальник побив поліцейського вувузелою

Вболівальник побив поліцейського вувузелою

П"яний німецький вболівальник серйозно побив поліцейського вувузелою після перемоги своєї національної збірної над командою Гани (1:0) на чемпіонаті світу в ПАР. Інцидент стався в ніч на четвер у місті Дінслакен на північ від Дуйсбурга, повідомляє Thelocal.de.

Святкувати перемогу на вулиці міста вийшли близько 1500 людей. 20-річний фанат несподівано напав з цієї дудкою на поліцейського, який регулював рух, і завдав йому кілька ударів. З серйозними травмами голови поліцейський був госпіталізований. Злочинець же був затриманий перехожими.

Тим часом, польська профспілка "Солідарність" збирається закупити для своїх акцій протесту вувузели - пластмасові дудки, що використовуються вболівальниками на чемпіонаті світу з футболу в Південній Африці.

Як повідомляє радіо "Свобода" з посиланням на польську пресу, лідери "Солідарності" - колись найбільшої профспілки Польщі, який очолював антикомуністичну боротьбу, - вважають, що вувузели допоможуть зробити більш гучними заплановані на осінь акції соціального протесту. Тим самим до демонстрацій буде привернута загальна увага.

На думку представників "Солідарності", для 10-тисячної акції вистачить двохсот-трьохсот південноафриканських дудок.

За матеріалами Динамо Киев от Шурика

Зараз ви читаєте новину «Вболівальник побив поліцейського вувузелою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.09.2011 00:07:19Df94.179.0.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А мне Табачник нравится - здравомыслящий человек

31.08.2011 19:58:06Гоша46.118.105.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Очередная выдумка "демократов". Левочкин не "анонсировал" скорого увольнения Табачника. Отвечая на вопрос журналистов он сказал, что Табачник будет уволен, поскольку каждый министр когда-нибудь будет уволен.

31.08.2011 19:56:19Любовь92.249.102.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

а что, Левочкин с присвоением очередных звезд теперь уже решает кадровые вопросы в государстве? теперь понятно кто руководит беспределом

31.08.2011 17:49:32193.127.80.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ура! Давно пора щоб Азаров дав йому сапу і відправив на поле збирати картоплю!!!!!

31.08.2011 18:14:44гражданин УРКАины195.178.19.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

...ну и что , бросят типа обглоданую кость...., а типа " опОЗИциЕнеры" юудуть хлопать в ладоши,,. смотрите мол какие мы борцы , и при этом ждать СВОЕГО ВРЕМЕНИ вернуться к КОРЫТУ... не проблема в табачнике ...он НИКТО - он ПРОСТО ВОР КАЗНОКРАД..... проблема в СИСТЕМЕ!!!!!

31.08.2011 17:05:10Ден46.247.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Лажа! Лёвочкин такого никогда не говорил.

31.08.2011 16:46:1322195.66.137.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

и в который раз идет эта вонь?

31.08.2011 16:43:07табачник93.108.199.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

табачник-УНЫЛОЕ [Видалено]!!!)))

31.08.2011 16:38:28Zosia80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну-ну, большинство ВНЕ стен парламента - вам обеспечено!!! А Табачнику нужно незамедлительно создавать партию и идти в президенты!!!

31.08.2011 17:51:52Регионал194.44.50.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен ! Табачника в президенты, в президенты Израиля ! Правда, там к собственным казнокрадам отношение иное !

31.08.2011 18:16:14гражданин УРКАины195.178.19.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

100 пудово ...

31.08.2011 17:23:49Зачем такой долгий путь?94.45.59.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Пусть сразу идет [Видалено].

31.08.2011 17:02:30Степан194.44.211.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А я підтримую. Хай створить партію і чим швидше повторить долю партій Мороза, Вітренко, Литвина і тп.

31.08.2011 16:57:36трям-трям94.248.81.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Зося!Прими мои соболезнования.

31.08.2011 17:43:19місто-герой Київ85.114.202.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Зося людина Табачника.

31.08.2011 17:07:49Zosia80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не по адресу!!! Если это и впрямь случится. то соболезнования следует выражать Януковичу и Ко!!!

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути