пʼятниця, 10 лютого 2012 09:29

У Туреччині поїзд врізався в автобус з футболістами

Аварія сталася у вівторок, коли "Самсунспор" повертався додому після матчу 25-го туру чемпіонату Туреччини проти "Карабюкспора" (1:2).

В автобус команди врізався поїзд через те, що людина, яка відповідає за підйом шлагбаума на залізно-дорожному переїзді, заснула. Також поліція оголосила, що водій автобуса був п'яний. Ступінь вмісту алкоголю в крові - 0,55 проміле.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Більше засмутився через наш виступ на Євро-2012, ніж через аварію" - Рогачов

Футболістам "Самсунспора" вдалося дивом уникнути серйозних травм, повідомляє Sportwereld.

"Самсунспор" - турецький футбольний клуб з міста Самсун. Заснований в 1965 році. Домашні матчі проводить на стадіоні "19 травня", що вміщає 19 000 глядачів. Головним досягненням "Самсунспора" є треті місця в турецькій Суперлізі в 1986 і 1987 роках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потяг з українськими футзалістами ледь не зірвався з обриву в Хорватії

Нагадаємо, у вівторок футзальная збірна Україна потрапила в аварію в Хорватії. Потяг з командою зійшов з рейок на шляху з міста Спліт в столицю Загреб. Він зупинився в 10 м від обриву. Ніхто не постраждав.

Зараз ви читаєте новину «У Туреччині поїзд врізався в автобус з футболістами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.11.2012 10:57:51Veter31.135.129.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

news.strela.zp.ua/rassledovaniya/kuda-delis-ubitye-yaroslavo m-mazurkom-ili-pri-chyom-zdes-ahmetov.html

23.11.2012 11:02:40Veter31.135.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

чтобы перейти по ссылке нужно убрать один пробел в слове"yaroslavo m"

23.11.2012 10:56:59Veter31.135.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

roslavom-mazurkom-ili-pri-chyom-zdes-ahmetov.html
Куда делись "убитые" Ярославом Мазурком или При чём здесь Ахметов

23.11.2012 11:03:09Veter31.135.129.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Это не читать

17.11.2012 16:29:54поліглот95.132.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Бред собачий, або Сон рябої кобили.

17.11.2012 11:48:00я95.132.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

тут дибилов столько шо в африке пираты в шоке с украинцев

17.11.2012 05:21:43Uri69.145.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Читаешь коменты и поражаешся, сколько же дибилов живёт в этой стране....................

17.11.2012 00:04:54Olex80.239.242.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Мазурок став героєм хоча би тому,що розправився з рекетирами,які ділились з міліціонерами(як стверджують дописувачі). Та проблема в тому,що то не його слава.Моя версія:він погодився на імітацію вбивства за невелику плату,также,як і охоронці.І всі вони не збагнули,яка розвязка їх чекає.

15.11.2012 20:36:06моня212.1.102.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

психолог ти хренов не знаєш що таке поліатрит та і місяць переховуватись в столиці коли на тебе іде полювання та плюс назначено велику винагороду треба мати добру КРИШУ або спецпідготовкуІ а тут самогубство через синтементи просто супер психоаналіз

19.11.2012 08:15:36Veter31.135.129.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

МОНЯ !
А в Луцьку губошльопів немає ?

15.11.2012 14:10:20богдан95.135.62.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

тих охоронщиків було аж чотири
і вони думали що СЛАВІК іх настрашиться
і вони будуть знущатися надславіком
НО В УКРАІНІ Е ЩЕ ВІДВАЖНІ ХЛОПЦІ
Я ЗРОБИВБИ ТАКСАМО ЯК СЛАВІК
СЛАВА УКРАІНІ

17.11.2012 05:13:37Uri69.145.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Начни с конца-застрелись!

16.11.2012 13:24:32lentay78.159.40.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

придурок 10 заповедей хххерой

16.11.2012 08:50:08Veter31.135.137.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Героям слава !

15.11.2012 20:47:14моня212.1.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ще один корчпоетинський з команди губошлепа

16.11.2012 08:49:16Veter31.135.137.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

МОНЯ !
А в Луцьку губошльопів немає ?

15.11.2012 08:55:34Veter 331.135.138.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

ВЫВОД:
Мазурка или его двойника наняли на спектакль, чтобы он разогрел публику относительно закона об охране, но не посвятили его в тонкости дела, а именно - что охранников действительно убьют, а также убьют его.
Элементарно Ватсон !

15.11.2012 08:54:35Veter 231.135.138.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Кроме того,
1. Все камеры в режиме слежения снимали только "Мазурка", хотя в зале было полно народа, а флешку он спрятал только в конце.
2. В комнате охранников (при "убийстве" Мазурком) на "трупах" и полу крови не было.
3. Все "убитые" Мазурком охранники падали одинаково, "умирали" без конвульсий.
4. Два охранника на входе не сбили Мазурка с ног - дали убежать специально.
5. Видео в комнате охранников после "убийства" Мазурком изьято и уничтожено.
6. "Убитых" охранников уносили через зал, а не черный ход, демонстративно показывая, что они именно убитые.
ВЫВОД:

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути