субота, 09 березня 2013 18:37

"Шальке" помстився "Боруссії" за "Шахтар", "Баварія" дотиснула "Фортуну"

"Шальке" помстився "Боруссії" за "Шахтар", "Баварія" дотиснула "Фортуну"
"Шальке" привів Клоппа в лють. Фото: sport-xl.net

Закінчилися матчі 25-го туру німецької бундесліги за участю мюнхенської "Баварії", дортмундської "Баварії" і леверкузенського "Байєра", що займають в турнірній таблиці перше, друге і третє місця відповідно.

"Баварія" на своєму полі переграла "Фортуну" - 3:2. Варто відзначити, що двічі по ходу матчу мюнхенцям доводилося відіграватися. Автор переможного голу - Жером Боатенг, який вразив ворота суперника на 86-й хвилині.

"Боруссія" поступилася в рурському дербі "Шальке-04" в гостях - 1:2. За переможців забили Юліан Дракслер і Клас-Ян Хунтелар, у складі переможених голом відзначився Роберт Левандовські.

"Байєр" програв "Майнцу" на виїзді - 0:1. Єдиний гол забив Андреас Іваншиц, який реалізував пенальті.

В інших матчах "Вольфсбург" розгромив у гостях "Фрайбург" - 5:2, а "Хоффенхайм" розібрався на виїзді з "Гройтер Фюрт" - 3:0.

Чемпіонат Німеччини

Бундесліга. 25-й тур

Шальке-04 (Гельзенкірхен) - Боруссія Д (Дортмунд) - 2:1

Голи: Дракслер, 12 (1:0); Хунтелар, 35 (2:0); Левандовські, 59 (2:1).

Попередження: Хунтелар, 32; Колазінак, 61; Хегер, 90+2 - немає.

Баварія (Мюнхен) - Фортуна (Дюссельдорф) - 3:2

Голи: Болл, 16 (0:1); Мюллер, 45 (1:1); Ламберц, 71 (1:2); Рібері, 74 (2:2); Боатенг, 86 (3:2).

Попередження: Густаво, 58 - Латка, 38; Беллінгхаузен, 88.

Майнц (Майнц) - Байєр (Леверкузен) - 1:0

Голи: Іваншиц, 61 (1:0, пен).

Попередження: Белл, 40; Салай, 79; Новескі, 82 - Райнарц, 20; Фрідріх, 81.

Фрайбург (Фрайбург) - Вольфсбург (Вольфсбург) - 2:5

Голи: Крузе, 2 (1:0); Макіаді, 7 (1:1, автогол); Вієйрінья, 16 (1:2); Оліч, 22 (1:3); Оліч, 49 (1:4); Флюм , 65 (2:4); Дієго, 90 +2 (2:5).

Попередження: Крмаш, 15; Крузе, 85 - Оліч, 19; Полак, 57; Дієго, 78; Бенальо, 90+1.

Гройтер Фюрт (Фюрт) - Хоффенхайм (Зінсхаймі) - 0:3

Голи: Фірміні, 10 (0:1); Хоселу, 16 (0:2); Вайс, 50 ??(0:3).

Попередження: Пецос, 26; Пековіч, 88 - Фірміні, 11; Фолланд, 38.

Зараз ви читаєте новину «"Шальке" помстився "Боруссії" за "Шахтар", "Баварія" дотиснула "Фортуну"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.03.2012 14:12:38Ярик80.239.243.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Я немгу понять Яныка. Неужели он отупел до того что неможет понять что против европы .мира России непопрешь . Он что изгой . Рано или поздн о это плохо кончится .Почему Донецкие ему не подскажут. НУ СПАСИБО ДОНБА СУ за Яныка.

13.03.2012 14:20:20Вася Форточкин95.132.13.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Он не "что изгой", он просто изгой, но проффесору не хватает проффесорского "ума" это осознать!

12.03.2012 23:17:53правдивий46.247.184.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Пропозицій в них нема( В оппозиції,так званої),ТОМУ ЩО,ЇХ ІНТЕРЕСУЕ ТІЛЬКИ ОДНЕ! ВИЛЕЖАТИ СОБІ ПАРЛАМЕНТСЬКІ місця,та занятись ДЕРИБАНОМ! В ідеалі провернути подібне при виборах ПРЕЗИДЕНТА! Як ющ зробив,чи той самий янек! Народ при любих розкладах,за бортом.зрештою для простої людини влада завжди була Чужа! Міра,наскільки чужа.то інше питання! Конституція?????,,,,,,,,!!!!!!!!!

12.03.2012 21:38:28alentinrust95.111.229.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Здравствуйте! Как можно охарактеризовать этот ультиматум "ЮЛИНИАДЫ" агонией, крысаки загнаны в угол и кидаются. А ведь это их конец! Помнится мне пани Королевская осенью прошлого года обещала "На УКРАЇНУ чекають протести найсельніших" Она посчитала себя и себе подобных, сильнее моей супруги и еще миллионов таких же простых женщин. Которые сегодня не ноют а работают со своими мужьями вопреки всему. НЕ вышло с НАРОДОМ решили "стать ПРЕЗИДЕНТУ на горло", СМЕШНО! Нас миллионы которые гордятся ПРЕЗИДЕНТОМ. За то что не прогнулся перед "ПУТЯТИНОЙ" и попрошайкой ЕВРОПОЙ.

13.03.2012 14:39:28Анатолий95.133.227.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Он не прогнулся, но рано или поздно его нагнут. То что сейчас показывает свой характер - это просто борзость и понты называются, стоит только против него и всей шайки ввести санкции и ограничить въезд на территории своих стран и сразу все пропадет, поумнеет. Они ж в Европе живут, учатся и отдыхают, а тут работают, в Украине они даже по улицам брезгуют ходить.

12.03.2012 23:16:25правдивий46.247.184.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Перепрошую шановний але ВАС навіть мілліона ненабереться1 Можете всіх бомжів та алкоголіків зарахувати,все одно неназбираеться! Та Ви й самі чудово про це знаете.зрештою!

12.03.2012 21:15:04@195.162.81.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
12.03.2012 20:22:48народ92.52.136.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

місце злучки масоно капіталістів-ворів ПРдун+БЮТкопито незмінне в кончазаспі на золотих унітазах янук0віча!

12.03.2012 17:54:28КАТ95.134.159.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тільки через броньовану перегородку і на одного опозиціонера,щоб було по десать..., ні по двадцять буркутівців.

12.03.2012 15:29:29Гість95.135.93.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Щойно опозиція (в образі Соболєва) сказала, що вийде на зустріч з президентом шоблом. Тобто президент один, а їх цілісінька свора. Ото гавкоту буде!!! Янукович язиком так шелестіти не вміє. Шкода. Доведеться чоловікові морди бити усій тій опозиції. Вони ж, як їхня мамка, слово вставити не дадуть. Як почнуть гівном стріляти! Ой. людоньки!

12.03.2012 21:41:40viz46.201.20.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Галка, не хвилюйся, він буде з каструлькіною. Та всіх перегавкає.:p

12.03.2012 15:25:43антипамаранч195.230.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

З ким там зустрічатися? В апазиції одне гасло "Йулі-волю! Нам корито!!!"

12.03.2012 15:23:14литературовед168.87.3.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Предлагаю ему присвоить нобелевскую премию в сфере романов фантастики.

12.03.2012 15:22:12федя93.75.118.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

янык долго учил текст, тем паче вопросы о пр знает- щааа споет)))))))

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути