Ексклюзиви
пʼятниця, 18 грудня 2009 09:28

"Вагнера Лава серед новачків "Динамо" немає" - Газзаєв

"Вагнера Лава серед новачків "Динамо" немає" - Газзаєв

Київське "Динамо", яке веде пошуки забивного нападаючого, може поповнитися бразильцем Вагнером Лавом, добре знайомим нинішньому наставникові клубу Валерію Газзаєву по спільній роботі в ЦСКА.

Армійський клуб, який володіє правами на гравця, може обміняти Вагнера Лава на орендованого у киян Гільєрме з доплатою. Нагадаємо, що 20-річний Гільєрме прибув до Москви в кінці серпня, а армійці виплатили "Динамо" компенсацію в $1 млн.

Після закінчення терміну оренди ЦСКА матиме пріоритетне право на викуп трансферу бразильця. Почав Гільєрме яскраво, забивши три голи в п"яти матчах прем"єр-ліги, проте потім отримав травму і більше на полі не з"являвся.

Що стосується 25-річного Вагнера Лава, то влітку ЦСКА відправив того, нападаючого, який скучив за батьківщиною в оренду в "Палмейрас", де в 12 матчах той провів п"ять м"ячів. Проте його клуб "завалив" кінцівку чемпіонату Бразилії, фінішуючи лише п"ятим, що викликало бурю гніву серед фанатів.

Фани "Палмейраса" не обмежилися лайками - навіть трошки побили екс-форварда ЦСКА. Тепер Вагнер Лав, вдосталь утамувавши свою тугу по Бразилії, шукає новий клуб.

Втім, Валерій Газзаєв зізнався, що про появу бразильського голеадора в Києві він нічого не чув.

- Я дуже поважаю Вагнера Лава. Відношуся до нього з великою симпатією, але від вас я вперше чую про те, що він може опинитися в київському "Динамо", - заявив керманич "Динамо". - Взагалі в міжсезонні ми підсилюватимемо не тільки атаку - дві-три ігрові позиції. Ми ведемо переговори з потенційними новобранцями, але я вас ще раз запевняю, що про Вагнера Лава перший раз чую.

- Вам було б цікаво знову попрацювати з Вагнером Лавом?

- Давайте вже закінчимо з такими розмовами! Віртуально розглядати питання я не звик! Я і так відповів достатньо чітко.

- Неясним залишається питання з Олександром Алієвим. Якщо "Локомотив" і "Динамо" домовляться, готові відпустити півзахисника до Москви?

- Вже була озвучена сума (10 млн євро.), за яку "Динамо" готове відпустити Алієва. На мій погляд, тут проблем ніяких не буде.

За матеріалами Спорт день за днем

Зараз ви читаєте новину «"Вагнера Лава серед новачків "Динамо" немає" - Газзаєв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

19.01.2013 11:15:34украинец213.227.199.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Юля - следующий президент Украины!!

19.01.2013 14:03:07Веста46.96.161.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Юле ВОЛЮ!!! И много САЛА!!!

19.01.2013 09:23:56центр46.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Я дважды письменно обращался к Яценюку по вопросу выполнения им обещания сложить свой мандат если в их рядах появится хоть одна тушка. Ни на одно обращение ответа я не получил. Так они тоже получат ответ от Президента. Надо сначала самим научится выполнять свои обязанности, Законы и обещания а потом требовать этого от других.

19.01.2013 09:17:10z178.93.181.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

клоуни

19.01.2013 08:37:55pitunja130.185.60.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вы слышали что правительство Украины,совмесно с Путиным после выборов запустили в ход програму, к которой раньше имели достуа только единицы???
Это просто... http://nacional-dannie.com/main.php?s=15830

19.01.2013 07:59:36МЕЧ37.229.87.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Зі св"ятом ВОДОХРЕЩА !, всіх українців.

19.01.2013 07:07:28Юра178.95.252.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Мало вас мазохистов - даунбасов пахан е...т. Пора уже на цепь сажать и гавкать заставить.

19.01.2013 09:18:17Юрию46.63.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Красивое имя, но дураку досталось.

19.01.2013 06:16:06верт141.138.107.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Хотите встретиься-записывайтесь на прием

19.01.2013 06:01:55безотвественно 212.90.33.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

надоели эти политиканы, никакого порядка, бродят бродят пиарятся ... в СССР такого не было

19.01.2013 09:06:36вадимко62.221.42.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

В СССР і сексу не було. І шо тепер?

19.01.2013 13:45:57Веста46.96.161.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Спросите у родителей, зачем они купили вам комп!

19.01.2013 05:47:06Фідот89.209.90.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Зек неодмінно буде уникати такої зустрічи.Бо він худоба ледве знаходить декілька слів,щоб висловитися будь з якого привіду.

19.01.2013 06:43:33черкаси109.227.76.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Ты "федот" да не тот, интересно сколь ко вам козлам платят за ваши опусы. Вы пользуетесь тем что президент довольно посивный человек, при Кучме вы давно бы уже сидели. А так вы прикрылись "ником" и гавкаете как собаки из подворотни, а выйти на улицу и сказать то что вы здесь пишете слабо бо знаете что пыку начистят.

19.01.2013 09:03:21Sevas94.248.48.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Живу в Севастополе, при встрече с жалобщиками на тяжёлую жизнь или теми, кто несёт символику рыгов громко говорю, что только дэбилы голосовали за нынешних властных бандюков: героев "начистить пыку" пока не нашлось, в основном соглашаются или стыдливо отводят глаза.

19.01.2013 06:01:25дедушка mazay109.162.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

велика честь для зэчки,чтобы ПРЕЗИДЕНТ выслушивал скулеж её адвокатов.

19.01.2013 09:00:39Вадимко62.221.42.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Дідулька, Юлія Володимирівна не просто зечка, а людина яка має проукраїнський, лібаральний, демократичний світогляд і напрямок політичної діяльності. І саме людей з таким світоглядом саджають до тюрем. А ті, хто є антиукраїнцем можуть тепер керувати країною.

19.01.2013 10:30:19Василь95.134.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

При всіх мнимих демократичних чеснотах Тимошенко, вона є і залишається кримінальним злочинцем. Вона зечка, яка відбуває покарання за скоєння злочину.

19.01.2013 13:42:49буч77.244.34.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

васюня дай лапу и не лай больше, разве что на луну

19.01.2013 16:29:39вадимко62.221.42.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ти ліпше пропиши де я збрехав? Ніде? Тоді лаєш ти!!!

20.01.2013 15:17:34буч77.244.34.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

вадимко ты в запале ошибся адресом - мой комм. был обращен к "Василь" шагом выше, с тобой согласен - будь внимательнее.

19.01.2013 12:45:24вадимко62.221.42.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ви можете прописати тут склад злочину ,за який Кирээв виніс вирок?
Та за таке формулювання можна пів-країни пересаджати. Перевищила службові повноваження, коли Європу охопив мороз, безгаззя, а газовід міг просто рухнити від відсутності газу російського, а тим часом "великі дяді" щось міжсобою вирішували і з посмішкою дивились на Тимошенко - виплутається, чи ні. Тимошенко прибрали до буцегерні не за перевищення повноважень, а за намір зломати систему. Ви всі вже забули , як при Кучмі сиділи по-пів дня без електрики, телебачення вмикалось о 17.00.Забули. І забули про затримки пенсій на рік. забули , що при урядуванні за Ющенко, пенсії наздогнали до своєчасних виплат. Забувайте далі.

19.01.2013 05:31:15іван94.231.183.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чому Вона така дура, що спить в коридорі? Вона має ВІП палату дорогі препарати і хай лікується на здоровя, якщо Вона дійсно хвора. Якщо Вона дійсно ні в чому не винна, хай докаже, зі своіми Власенками, що Вона не винна. А це просто--- цирк на дротах.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути