Ексклюзиви
вівторок, 15 червня 2010 14:11

Перекладач надав прізвищу Дрогба "наркотичний присмак"

Перекладач надав прізвищу Дрогба "наркотичний присмак"

Перекладач, який працює на чемпіонаті світу в ПАР, не розчув прізвище нападника збірної Кот-д'Івуару Дідьє Дрогба, прийнявши її за фразу "drug bust", що можна перекласти як "рейд по боротьбі з наркотиками". Це відбулося на прес-конференції представників збірної Португалії, який 15 червня належить грати з івуарійцями, повідомляє Reuters.

Перекладача швидко поправили, і прес-конференція, в якій брали участь головний тренер збірної Португалії Карлуш Кейруш і півзахисник Деку, продовжилася. Подробиці інциденту не повідомляються, але швидше за все, перекладач помилився, переводячи питання про Дрогба з англійської мови на португальську.

Лідер збірної Кот-д'Івуара Дідьє Дрогба незадовго до початку чемпіонату світу отримав важку травму, зламавши ліктьову кістку в товариському матчі з Японією. Швидше за все, у грі з Португалією, яка відбудеться 15 червня нападаючий участі не візьме, але може одужати до наступних матчів своєї команди на ЧС-2010.

За матеріалами Лента.ру

Зараз ви читаєте новину «Перекладач надав прізвищу Дрогба "наркотичний присмак"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.08.2011 01:38:47антиблют95.132.92.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Коли вона чесно говорила зі своїм "я"? Тимошенко - це брехлива популістична падлюка і захищають її несвідомі пристосуванці. Так іі будете борсатись у своєму політичному болоті! :o

19.08.2011 15:09:55валера 94.248.80.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Полностью поддерживаю Олю за правду сказанную в адресс Юльки !
19.08.2011 13:46:12001192.162.32.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
ЗРАДНИК ти свого я спитай !!!!
19.08.2011 14:48:01Олег91.189.158.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
001 розкажіть трохи про себе,хочеться зрозуміти що Ви за людина,адже так просто не можна кидати такі слова на таких людей.
19.08.2011 13:41:12оля109.251.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
украинская опозиция в лице Тимошенко? не смешите. Почему эта т.з. опозиция не требовала показать президенту договор на газ? почему Тимошенко это скрывала. мы все это видели. она говорила что это тайна экономическая. А знаете почему7 потмоу что думала стать президентом раньше времени. она придя к власти..имея больше полномочий чем президент- хаяла..постоянно унижала президента вместе с Луценко и Гриценко и маскалем коиии остались без портфеля. Эта компашка стараласб побыстрее посадить Тимошенко в кресло призедента. Тем более..Тимошенко начла уничтожать малый бизнес- повысив налоги..Ющенко отменил указ. Но Янукович все жу как добил малый и средний бизнес. И что это за условия? Тимошенок договор заключила? договор плохой. Заключила! Хихикала вместе с путиным с Ющенко? хихикала. Догоовр сркывала? скрывала. так что неправильно сказал Ющенко? или он должен врать как эта дама с косой? Я за то что бы еем выпустили. Садит если - то и всю власть. И януковича. но врать на ее руку- не надо.
19.08.2011 14:50:18Олег91.189.158.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Правильно 100%.
19.08.2011 14:52:23олег91.189.158.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Я хотів сказати правильно Олі,а поставили комент не туди,от і вийшло ніби підтримую ПАВ.
19.08.2011 14:27:14пав109.254.49.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
ОЛЯ явно кроме дырок у тебя ничего нету.
19.08.2011 13:23:44Антон Донецк95.135.51.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Да ты посмотри какой благородный! Во дает. Отработал перед Януком а теперь можно и в благородство поиграть?
19.08.2011 14:53:30Олег91.189.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Антон не мути воду
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути