пʼятниця, 16 листопада 2012 09:06

Олександр Денисов може стати Людиною року-2012

Олександр Денисов може стати Людиною року-2012
Денисов номінований на премію в галузі електронних ЗМІ. Фото: donbass-arena.com

Директор телеканалів Футбол і Футбол+, ведучий програми "Великий футбол" Олександр Денисов став претендентом на здобуття титулу Людина року-2012 - першої незалежної премії в Україні за найвищі професійні і громадські досягнення.

Олександр Денисов номінований в категорії Журналіст року в галузі електронних ЗМІ, повідомляє прес-служба телеканалу Футбол.

Також претендентами на звання лауреатів в цій номінації стали ведучі телеканалу Україна Олексій Суханов та Андрій Данилевич.

У липні Олександру Денисову було присвоєно звання Заслуженого журналіста України.

Зараз ви читаєте новину «Олександр Денисов може стати Людиною року-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

19.10.2010 14:37:20----78.159.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Оличный футболист - ТИМОЩУК І УКРАЇНСЬКУ МОВУ НЕ ЗАБУВАЄ!
19.10.2010 14:27:52Русич77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ага.Мовнюкам по-барабану,как кто играет в футбол,лишь бы на дермове шпрехал.Вот Тягныбыло - отличный футболист,как на польско-румыно-галицком суржике верищит...
19.10.2010 14:02:512tpatriot95.55.227.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вот она убогость и зацикленность на свiдомостi. В футболе знание гимна ВТОРОСТЕПЕННННА! Главное умение обращаться с круглым и класть его акурат в ворота противника!А Саша это умеет сполна, правда не всегда.
19.10.2010 14:02:24Русич77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
С каких это пор,русские люди,потомки жителей РУСИ,должны говорить на польско-румыно-галицайском су ржике?Киевская РУСЬ говорила по-русски.Мы говорим на языке Предков!
19.10.2010 13:59:102. mementor (sa)77.87.32.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
2. mementor (sa) Чмо ты.Еще как пэрэкладають.17 мгновений весны,Анкор-еще Анкор,сериалы,даже мультфильм Айболит. Галицкое быдло совсем совесть потеряло...
19.10.2010 13:40:38tpatriot178.93.41.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Тупість москалів очевидна і неможливість вивчення спорідненої, словянської мови говорить про те, що вони є кацапи і відношення до українців мають точно таке, як пес до коня, як збірник, Алієв міг би вивчити хоча би пару куплетів Державного Гімну та плямкати губами під час офіційних матчів.
19.10.2010 13:33:42123-му95.132.106.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
В п\"яти реченнях зробив 13 помилок.Між іншим, слово \"ущемляють\" -не українське.
19.10.2010 13:32:12Олег178.74.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Я дивлюсь фільми тільки з українським перекладом. Вони набагато цікавіші за російськомовні.
19.10.2010 13:05:55Наталі77.109.42.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Як на мене, то з українським перекладом значно цікавіше дивитися і фільми, і мультики.І якщо йдеться про серіали, то пригадайте,наприклад, серіал \"Друзі\".Дуже гарно переклали.І навіть мульфільми значно цікавіше перекладені українською, ніж російською.Українську мову потрібно знати, а головне - любити...
19.10.2010 13:05:07mementor178.94.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Санёк просто озвучил своё отношение ко всему этому... и то что это мнение не совпало с вашим ничего не значит! ------------------ Саньок просто БРЕХЛИВЕ МУДИЛО!
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути