Ексклюзиви
неділя, 14 листопада 2010 13:43

Мессі і Вілья принесли "Барселоні" перемогу над "Вільяреалом"

Мессі і Вілья принесли "Барселоні" перемогу над "Вільяреалом"

Завдяки дублю Ліонеля Мессі та голу Давіда Вільї "Барселона" з рахунком 3:1 перемогла "Вільяреал" та поки очолила турнірну таблицю, залишивши позаду мадридський "Реал", котрий у неділю зустрінеться із хіхонським "Спортингом".

У поєдинку на "Камп Ноу" господарі відразу заволоділи ініціативою, але відкрити рахунок їм вдалося лише на 22-й хвилині, коли відзначився Давід Вілья, якого чудовим пасом на побачення з голкіпером суперника вивів Андрес Інієста. Дуже швидко "Вільяреал" забив у відповідь. Це Нілмар втік по лівому флангу від опікунів, обіграв Карлеса Пуйоля та ударом від стійки відправив м'яч у сітку.

У останній чверті гри справу до своїх ніг узяв Ліонель Мессі, який, оформивши дубль, забив свій дев'ятий та десятий гол у поточній кампанії. Залишається додати, що наприкінці поєдинку перевага "Барси" виглядала вже тотальною, а "Вільяреал" лише відбивався від її наполегливих та небезпечних атак.

Головним героєм іншого суботнього матчу - між "Атлетико" та "Осасуною" - став нападник мадридців Дієго Форлан, який також відзначився дублем та віддав гольову передачу на Сімау. На 26-й хвилині Форлан забив свій перший гол у 14-ти поєдинках за клуб та збірну, а наприкінці першого тайму вдало асистував португальському півзахиснику. Нарешті за півгодини до завершення гри уругваєць встановив остаточний результат - 3:0. Ця перемога дозволила "Атлетико" піднятися на п'яте місце.

"Атлетик" із Більбао вдома переміг "Альмерію" (1:0), при цьому баски з 69-ї хвилини грали вдев'ятьох. На 6-й хвилині Мікель Сан-Хосе не зміг з пенальті переграти голкіпера гостей, але трохи згодом найкращий бомбардир господарів Фернандо Льоренте все ж засмутив Дієго Алвеша. Цей гол нападника не лише став для нього восьмим у поточній Примері, але й виявився вирішальним.

Як зазначалося вище, догравав поєдинок "Атлетик" у меншості, адже на 46-й хвилині червону картку побачив перед собою Койкілі, а на 69-й залишив поле Хаб'єр Кастільо.

Барселона - Вільярреал - 3:1 (1:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Вілья (22), 1:1 - Нілмар (26), 2:1 - Мессі (58), 3:1 - Мессі (83).

"Барселона": Вальдес, Дані Алвес, Абідаль, Пуйоль, Максвелл (Коррейя, 85), Хаві (Маскерано, 89), Бускетс, Іньєста, Мессі, Вілья (С. Кейта, 72), Педро.

Вільярреал: Дієго Лопес, Анхель Лопес, Мусаккьо, Марчена, Капдевіла, Валеро (Монтеро Віті, 78), Б. Соріано, Кані (Сенна, 70), Касорла, Нілмар, Дж. Россі (М. Рубен, 89).

Атлетік - Альмерія - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Льоренте (10).

Вилучення: Койкілі (45), Хабі Кастільо (69).

Атлетіко - Осасуна - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Форлан (26), 2:0 - Агуеро (41), 3:0 - Форлан (70).

За матеріалами УЕФА, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Мессі і Вілья принесли "Барселоні" перемогу над "Вільяреалом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.06.2013 12:37:31Андрей91.210.11.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Люди поняли, что истиной целью этих митингов является достижения власти оппозиционными лидерами, а не решения проблем актуальных для них: снижения тарифов на ЖКХ, уменьшения роста инфляции и так далее. Из этого все их попытки собрать людей на митинг заканчиваются фиаско.

10.06.2013 10:35:44Николаев46.33.232.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

О, классно. На живого гуцульского жлоба не каждый день посмотреть можно.

10.06.2013 10:30:52вап89.105.244.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Руководитель "ДУРА" Кличко снова отсутствовал! :D
Аббревиатура "ДУРА" тоже неплохо звучит и отображает реальность. В том смысле, что "УДАР" — это аббревиатура от "Украинский Демократический Альянс за Реформы". Так чем хуже "ДУРА" — "Демократический Украинский Реформаторский Альянс"? Ничем не хуже. Даже правильнее! :D

10.06.2013 10:21:49вап89.105.244.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну вот и дождались мы того торжественного момента, когда борцы с режимом провели свою ракцию в Хмельницком. Оппозиционный позор... бр-р-р... призыв "Вставай, Украина!" явно сработал: одни устали, у других встали, третьим вставило. Все довольны.
"Акция "Вставай, Украина!", которую мы проводим сейчас — это не завершение, как думают "регионалы", а только начало большого похода", — успокоил власть Арсений Петросянович... неразборчиво... ага, Петрович. А восстание? А революция? А свержение Януковича? Это что, хохмы такие были? Или решили не смешить... пардоньте... не спешить в соответствии с тезисом Бендера "скоро только кошки родятся"? В общем, восстание продлено до 2015 года.

10.06.2013 11:14:22хахол92.113.171.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Нужно поинтересоваться у Сени, а как называется акция в Турции.

10.06.2013 10:23:29вап89.105.244.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

"Тогда же, судя по всему, должны состояться и обещанные досрочные президентские выборы — одновременно с очередными (ну, так совпало по датам). Да, вот еще что важно: "Мы пойдем в ЕС, там наше будущее. На этом пути мы должны освободить Юлию Тимошенко", — уточнил г-н Яценюк. "В Европу через Качановскую колонию!" А что? Свежо.

Не хуже чем "В Европу без фашистов!" Это уже "регионалы" креативили. Получился эдакий баш на баш: одни с Юлей в Европу, другие — туда же, но без фашистов. А фашистов куда денем? Очевидно (если мы правильно с мужиками поняли), фашистов тут оставим, а сами — в Европу сбежим".

10.06.2013 09:26:27нр188.231.238.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

шпак любит хохла хохол любит витю шпак страдает вывод шпак ихохол пидараси

10.06.2013 09:31:23Визнавач85.93.131.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Это, что женская логика?

10.06.2013 09:20:03Шпак91.222.248.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

у них и в Николаеве не встанет)))))))) даже целебный морской воздух не поднимет их хрюкраину)))))))) слава укроине!!!!)))

10.06.2013 09:15:59хахол92.113.118.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

в Николаеве вроде есть зоопарк, еще один приедет с кроликом во главе.
Сенька лучше бы прием людей организовали поинтересовался их проблемами, пару тысяч точно пришли, а маршировать с хуем во главе колоны - никогда не выйду.

10.06.2013 09:20:50Визнавач85.93.131.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А в Николаеве каком не уточнено? Может Львовской области?

10.06.2013 09:11:00SolohaKievska176.36.133.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Грантоеды за бабло хороводы водят. Оппозиции в стране нет, а ОЧЕНЬ нужна. Власть устраивает такая оппа, а оппу устраивает такая власть. Каждый на своём поле капусту рубит.

10.06.2013 09:18:27и188.231.238.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

троля фсбешного сразу видно грантоеды меняй пластинку даун мааасковский

10.06.2013 09:05:34добренько46.119.33.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

крепче за дубинку держись галицай
добренько?

10.06.2013 08:47:51Визнавач85.93.131.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Успехов им в их безнадежном деле.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути