Ексклюзиви
понеділок, 22 жовтня 2012 23:16

"Луческу залишається вірним собі" - ді Маттео

"Луческу залишається вірним собі" - ді Маттео
"У нас немає травмованих гравців" - ді Маттео ФОТО: shakhtar.com

Наставник лондонського "Челсі" Роберто ді Маттео провів передматчеву прес-конференцію на "Донбас-Арені".

Лідерам "Челсі" вже за тридцять. Команда має заміну Террі, Лемпарду та Чеху?

"Ми пишаємося футболістами, які виступали і продовжують грати за нашу команду. Зараз у нас виростають нові лідери, з якими ми будемо йти далі. Серед них є і Мата."

Наставник "Шахтаря" Мірча Луческу довгий час тренував в Італії. Ви з ним перетинались?

"Луческу у всіх своїх клубах залишається вірним собі і своїм принципам. Його команди сповідують контроль м'яча, швидкий пас, поєднання на полі молодих і досвідчених гравців. Це ключ його успіху. Чи зустрічались ми? Пройшло вже багато часу. Я пам'ятаю матчі за участі його команд, але важко сказати чи ми перетинались на полі."

Кажуть, перед фіналом Ліги чемпіонів власник "Челсі" Роман Абрамович пообіцяв вам персональну премію — 750 тисяч фунтів стерлінгів за перемогу. На що ви витратили таку суму?

"Персонального бонуса, як такого не було. Можна сказати, що це чутки. Я досить консервативна людина, тому не буду говорити про своє особисте життя".

Чи всі здорові у вашій команді?

"У нас немає травмованих гравців. До матчу проти "Шахтаря" готується той самий склад, яким ми грали у суботу проти "Тоттенхема".

Чи є у Вілліана шанс заграти у "Челсі"? Наскільки він був близьким до вашої команди?

"Мені важко говорити про деталі можливого трансферу Вілліана, оскільки я не брав участі у переговорному процесі. Відзначу, що зараз у нас укомплектована команда. Вілліан - фантастистичний гравець, з гарними футбольними якостями. У нього хороше майбутнє."

"Челсі" добре виступає на внутрішні та міжнародних аренах. Як вам це вдається?

"Я отримую задоволення від роботи з командою. Мені приємно працювати з моїми футболістами, а намічений мною малюнок гри продовжує розвиватися."

Нагадаємо, матч "Шахтар" - "Челсі" пройде у вівторок, 23 жовтня на "Донбас Арені". Пряма трансляція на телеканалі "Україна".

Зараз ви читаєте новину «"Луческу залишається вірним собі" - ді Маттео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.03.2012 04:19:49Бютораст46.137.112.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Те падло Тимошенко взялося з Дніпропетровська.

16.03.2012 15:06:48жана-одеса178.95.118.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Богословська -німкеня по національності.Гадіна проклята де воно падло взялося в нас в Україні?????

18.09.2011 06:17:47Что украла Юлия195.182.193.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дело Окружного суда США N1:04-cv-00798-PLF, Вашингтон, округ Колумбия,
30 июля 2005 года (иск к Павлу Лазаренко):

37. ...ЕЭСУ передала права на...природный газ компании UEIL — владельцу 85 % пакета акций ЕЭСУ. Она была основана... по распоряжению Юлии Тимошенко. Компания незаконно направляла платежи, полученные от украинских клиентов ...на банковские счета...компании UEIL. UEIL перевела приблизительно 140 млн долл. кипрской фирме Somoli Enterprises...находившейся под контролем Юлии Тимошенко.

29.06.2011 15:35:26rok194.42.199.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
Богословская не ведьма, это большой комплимент для нее! Она просто неполноценная, завистливая базарная баба. Наблюдая со стороны, что бы не говорили про Юлю, она действительно истинный политик! Можна позавидовать ее выдержке, эрудиции, умению парировать в любой ситуации. Уметь так грамотно себя повести, что оппоненты выглядят на ее фоне просто г....ном. А Богословская именно так и выглядит на фоне Юли - ни грама выдержки и постоянное срывание и оскорбления - показатель полного бессилия перед оппонентом. Да, она очень проигрывает Юле и это чувствует. Вся ее слабость выражается в ненависти. И чем больше Инна говорит, тем хуже выглядит и больше теряет.
29.06.2011 15:33:18Любовь92.249.102.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
вся партейка голубых отличается своей невменяемостью, истерикой. свое дерьмо не пахнет под носом, нужно обязательно спихнуть на БЮТ, потому как косточка застряла в горле и вырыгать не могут никак. нУ ЧТО ВЫ ТАК НЕРВНИЧАЕТЕ, ЖИВИТЕ В СВОЕ УДОВОЛЬСТВИЕ, ПОКА ПАХАН ПАЛЬЦАМИ РАЗМАХИВАЕТ. Вы вам даже красную дорожку расстелем, чтобы не так больно было падать и поклоны челобитные бить
29.06.2011 15:26:40Любовь92.249.102.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
хоть один из вопиющих может конкретно перечислить то, что лично у них украла Тимошенко и какой ущерб им нанесен?
29.06.2011 11:31:55НАРОД193.19.84.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Пусть эта ведьма с яныком и дибилами ПР валят из этой страны- пусть народ Украины отдохнет от этих продажных, воровитых донецких обсосов!
29.06.2011 11:15:36Гость93.127.75.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
бютоголовые_невменяшки_от_досад
29.06.2011 11:12:34Степан - Любе95.134.140.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нет уж, Любаша! Пусть тебя Ляшко трахает, Он болшой любитель трипперных попок...
29.06.2011 11:06:47Люба-Степану95.132.106.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Беру натурой: поллитра шмурдяка и точка.Можно еще соленый огурец.Жду.На Окружной.А нащот вкусной... то там пордкладка из памперсов.Диарея, брат.
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути