Ексклюзиви
субота, 25 серпня 2012 14:05

Лікар "Динамо" назвав терміни повернення Шовковського на поле

Лікар "Динамо" назвав терміни повернення Шовковського на поле
Травма в матчі з "Волинню" не дозволила Шовковському зіграти на Євро. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Голкіпер київського "Динамо" і збірної України з футболу Олександр Шовковський одужав від важкої травми, отриманої в квітні, і в кінці серпня - початку вересня зможе повернутися на поле, заявив лікар "біло-синіх" Леонід Миронов.

Шовковський отримав травму в матчі 28-го туру чемпіонату України сезону-2011/12 проти "Волині" 22 квітня. В кінці першого тайму голкіпер відбив небезпечний удар суперника і травмував плече. Лікарі діагностували у Шовковського внутрішньосуглобове пошкодження. 37-річний основний голкіпер збірної країни був змушений пропустити чемпіонат Європи з футболу.

"Шовковський вже практично готовий, тренується без обмежень у загальній групі. Можливо, в кінці серпня - початку вересня ми побачимо його на полі", - сказав Миронов.

Доктор підкреслив, що незважаючи на бойовий характер зустрічі раунду плей-офф Ліги чемпіонів з "Боруссією", всі гравці "Динамо" змогли уникнути травм в Менхенгладбаха.

"Всі повернулися до Києва, провели відновлювальні процедури, тренування. Якщо і були ушкодження, то вони незначні і на вибір складу головним тренером Юрієм Сьоміним на гру з "Чорноморцем" не повинні вплинути", - пояснив Миронов.

Столична команда зустрінеться з одеситами у рамках чемпіонату України в суботу, повторна гра в Лізі чемпіонів з "Боруссією" намічена на 29 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Лікар "Динамо" назвав терміни повернення Шовковського на поле». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.05.2012 11:23:49Марія178.210.152.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ІУДА продажний

19.05.2012 14:06:07дядя Жора188.231.137.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Приходят ко мне на работу и я вижу, что у них глаза горят, что у них появилась возможность помогать конкретным людям. ---ЕЩЕ БЫ СКОЛЬКО ВСЕГО ТЕПЕРЬ МОЖНО БУДЕТ СПИ№%ИТЬ.Эт не шапки в Донецке тырить

19.05.2012 10:42:28Тігібкій109.167.61.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Один раз [Видалено]

19.05.2012 09:40:28сам по себе31.41.14.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

ПРедатель.

19.05.2012 10:44:50Донбасс176.104.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сам по себе.Жму руку,молодец,полность с тобой согласен,

19.05.2012 09:40:15вован95.69.143.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Просерут регионалы выборы, янек его .... за все реформы тупоголовые.Жалею,что голосовал за него.Теперь они Королевскую подсовывают нам.Когда поумнеем?

19.05.2012 09:31:50честь.свобода..87.244.165.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

та вы що!!!!А вот я искренно верю словам етого человека!В то шо он говорит!як говорять один раз поверил,обманул.Второй раз поверил,обманул.На выборах одно пел,щасс другое.)))))))))))у етого тыгыпко,шо не не глаз,то алмаз.Шо не слово,то бриллиаянт.Ну как мя не верить в це?га?

19.05.2012 09:04:09сева95.134.46.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а я "верю" или почти верю- этому чмошнику

19.05.2012 10:47:37Донбасс176.104.232.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Сева,ты балбес.

19.05.2012 08:39:09сапсан176.8.20.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

по жизни чмо!!!!!!!

19.05.2012 09:09:44леонид77.52.80.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
19.05.2012 07:42:31луганчанин178.95.95.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

ЧМО!!!!!

19.05.2012 06:33:32Питро78.154.171.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

тігіпко - я не всрався,я не всрався ...

19.05.2012 06:37:33хрін46.185.43.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

тігіпко - я не всрався, я не всрався, я просто по повній в лайно закопався і там сидю, януковичу зад лижу.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути