вівторок, 15 жовтня 2024 00:17

Ліга націй: збірна України розійшлась миром з Чехією

Збірна України з футболу зіграла внічию з Чехією. Фото: Футбол24

Збірна України з футболу провела четвертий матч в рамках розіграшу Ліги націй.

Підопічні Сергія Реброва розійшлися нічиєю зі збірною Чехії 1:1, повідомляє "24 канал".

"Синьо-жовті" сподівалися здобути реванш у Чехії. Перша зустріч суперників завершилася поразкою українців 2:3.

Номінально домашній поєдинок збірна України проводила у Вроцлаві на стадіоні "Тарчинський Арена".

Вже на 18-й хвилині матчу чеський гравець Лукаш Черв скористався передачею з кутового та влучно пробив з меж штрафного майданчика. Прикритий гравцями український воротар Анатолій Трубін не побачив момент удару та не зміг врятувати ворота.

Наприкінці тайму м'яч вдруге побував у воротах Трубіна. На щастя, за мить арбітриня матчу зафіксувала офсайд. Після перегляду ВАР суддя скасував гол.

Українці зуміли відігратися на 53-й хвилині - була гра рукою у штрафному майданчику і рефері без вагань вказав на позначку.

Артем Довбик зрівняв рахунок - 1:1.

Після цього гра пішла на зустрічних курсах. У кількох епізодах Трубін врятував команду від неминучого гола.

Українці набрали чотири бали у 4 матчах, але залишилися на останньому місці групи В1.

В останніх двох турах команда Реброва зіграє на виїзді проти Грузії (16 листопада) та Албанії (19 листопада).

Зараз ви читаєте новину «Ліга націй: збірна України розійшлась миром з Чехією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua