понеділок, 28 листопада 2022 14:07

Камерун і Сербія завершили видовищний матч ЧС-2022 результативною нічиєю

Камерун і Сербія зіграли внічию 3:3 в матчі другого туру ЧС-2022. Фото: Eastnews.ua

Камерун і Сербія розписали видовищну нічию в другому турі чемпіонату світу 2022 року з футболу.

Кожна з команд була попереду протягом матчу, та все ж сильнішого не виявили – 3:3.

Жан-Шарль Кастеллетто вивів Камерун уперед на 29-й хв.

Ще до перерви Сербія відзначилася двічі. Забили Страхиня Павлович і Сергей Мілінкович-Савич.

Гол Александара Митровича на 53-й хв., здавалося, вирішив долю протистояння.

Однак камерунці перевернули все з ніг на голову в середині другого тайму. Венсан Абубакар й Ерік Шупо-Мотінґ встановили паритет.

Гол Абубакара, до речі, дуже сумнівний, адже він міг перебувати в офсайді, проте VAR не зафіксував положення поза грою.

Поєдинок завершився бойовою та результативною нічиєю.

У турнірній таблиці такий результат не задовольнив жодну з команд. І Камерун, і Сербія набрали по одному очку.

Щоб зберігати шанси на вихід до плейоф, в останньому турі Сербія має перемогти Швейцарію, а Камерун – Бразилію.

Зараз ви читаєте новину «Камерун і Сербія завершили видовищний матч ЧС-2022 результативною нічиєю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua