субота, 26 листопада 2022 17:21

Історичний гол Левандовського допоміг Польщі обіграти Саудівську Аравію

Дебютний гол Роберта Левандовського на чемпіонатах світу допоміг Польщі здолати Саудівську Аравію. Фото: Eastnews.ua

Збірна Польщі зробила вагомий крок для виходу до 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу.

У другому турі групи C наші сусіди здолали сенсаційну команду Саудівської Аравії, яка несподівано переграла Аргентину.

Поляки вийшли вперед наприкінці першого тайму. Пйотр Зелінський забив після асисту Роберта Левандовського.

Саудити мали чудову можливість відігратися в компенсований час. Салем Аль-Давсарі з 11-метрової позначки не переграв Войцеха Щенсного.

Другий тайм пройшов за переваги азіатської збірної, яка за весь матч завдала аж 16 ударів.

І все ж Польща втримала перемогу, а на 82-й хвилині Роберт Левандовський забив свій дебютний гол на чемпіонатах світу – 2:0.

Польща тимчасово очолила турнірну таблицю своєї групи, набравши чотири очки.

В іншому матчі квартету Аргентина спробує набрати перші бали в поєдинку проти Мексики.

Зараз ви читаєте новину «Історичний гол Левандовського допоміг Польщі обіграти Саудівську Аравію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua