Ексклюзиви
четвер, 21 квітня 2022 14:56

Спецтема: Війна Росії проти України

Футболісти "Динамо" відвідали центр для українських біженців у Румунії

Футболісти "Динамо" відвідали центр для українських біженців у Румунії
"Динамо" відвідало центр для українських біженців у Румунії. Фото: ФК "Динамо"

Перед благодійним матчем проти "ЧФР Клуж" футболісти "Динамо" відвідали центр для українських біженців у місті Клуж-Напока.

Разом з гравцями перебував і головний тренер "біло-синіх" Мірча Луческу, інформує офіційний сайт київського клубу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Динамо" й "Шахтар" могли об'єднати в одну команду

Українські діти подарували динамівцям власні малюнки та м'які іграшки, а також заспівали пісню "Ой у лузі червона калина".

Керівництву школи, яка прийняла та навчає українських діток, динамівці подарували клубні футболки з автографами.

Також усі охочі змогли сфотографуватися з Луческу та футболістами "Динамо".

"Динамо" розійшлося миром з "Клужем" у благодійному матчі.

Наступний благодійний матч "Динамо" зіграє 26 квітня проти дортмундської "Боруссії".

Зараз ви читаєте новину «Футболісти "Динамо" відвідали центр для українських біженців у Румунії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

12.09.2012 17:52:18Constantine213.109.85.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Все правильно сделали - таких тварей с ихними футболками на 15 суток.

21.08.2012 14:26:56Андрей91.197.168.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Да какой Бог? Вы гляньте на этих придурошных, которые отстаивают якобы веру....
"Пойдем выйдем", "я тебе там расскажу" и это он нормально? Жаль меня там не было в этой футболке, я бы рассказал им всем клоунам... веровское быдло. Бога - нет, это бизнес, смиритесь и живите как мыши...

20.08.2012 16:26:28Українець109.201.225.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Старая блондинка орет (на видео 14мин.20сек), что просьба к Богородице убрать Путина, это призыв к насильственному свержению власти и разжигание межнациональной розни. Такое в бредовом сне не приснится. С этого утверждения выходит только одно, что блондинки со старостью не только тупеют, но и преждевременно падают в маразм. Каждый человек имеет право обращаться к Богородице с просьбой помочь, главное не осквернять церковь и веру людей.

20.08.2012 14:48:42395.135.151.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Будь такий як всі -- сірою мишкою і не будеш мати проблем

20.08.2012 13:41:39наблюдатель109.200.156.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

православное НЕВЕЖЕСТВО!!!

20.08.2012 13:36:35бывалый82.140.255.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Животные должны быть депортированы на историческую родину в Быдлостан. Вагины должны с сиськами бегать по Киеву!

20.08.2012 12:42:01Гатило188.191.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кацапстан опускається в середньовіччя...

20.08.2012 12:28:33;)93.74.198.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Наверное, все дороги в России уже починили. Милиции больше нечем заняться.

20.08.2012 13:43:02тграл194.246.99.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

полиция не чинит дороги

20.08.2012 12:18:51Киев176.36.133.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Какая офигенная новость. Мировой скандаль!!!! Что касается особей женского полу, то Слава Богу, что они не христианки. Без царя в голове и Бога в душе.

20.08.2012 12:31:38misyachniy213.111.90.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

І без "брегету" за $30K на руці.

20.08.2012 11:59:42Дина94.154.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правильно сделали что выгнали.

20.08.2012 12:16:42111178.94.7.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Я бы невыгнал.Просто снял бы футболку и все.Так красивее

20.08.2012 12:02:35misyachniy213.111.90.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Цеж не США. Всі повинні молитися на Путіна.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути