понеділок, 22 листопада 2010 12:43

Ето'О безкарно повторив "подвиг" Зідана (ВІДЕО)

Ето'О безкарно повторив "подвиг" Зідана (ВІДЕО)

Камерунський нападаючий "Інтера" Самуель Ето'О нагадав сумнозвісний "тичок" Зінедіна Зідана в груди Марко Матерацці у фіналі чемпіонату світу 2006 року. Бомбардир "нерадзуррі" не стримався по відношенню до захисника "К'єво" Бостьяна Цесара.

Інцидент стався на 38-й хвилині гри, але на відміну від Зідана чотири роки тому, камерунець не отримав навіть жовтої картки. Враховуючи, що італійці останнім часом схильні переглядати відео, то майже напевно Ето'О пропустить наступні дві або навіть три гри.

"Ето отримав до цього удар і тому так відреагував. Його реакція була реакцією людини, яка хоче перемагати. Звичайно, це не приємно бачити, і зрозуміло, що він втратив самовладання. Матч судять чотири арбітри, і якщо вони вирішили, що це не заслуговує покарання, значить так і є", - спробував після матчу виправдати дії Ето'О наставник" Інтера "Рафаель Бенітес.

Додамо, що на рахунку камерунського бомбардира дев'ять з 14 забитих м'ячів "Інтера" в поточному чемпіонаті, проте гол у ворота "К'єво" не допоміг міланцям уникнути поразки - 1:2.

За матеріалами Террикон

Зараз ви читаєте новину «Ето'О безкарно повторив "подвиг" Зідана (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.05.2013 19:37:59Эрвин Роммель93.74.255.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Значит сами выберем и мэра и Киевсовет, и пошли донецкие нах.

30.05.2013 21:20:45укр199.48.147.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо ти не окупант - пиши українською ! Поважай земляків !
Окупант забирається до Орди.

30.05.2013 11:58:57193693.74.228.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

И эти подонки живут в нашем городе, гадят в нашу канализацию, рыгают с перепоя. Нужно что-то делать

30.05.2013 11:46:23Енакий82.145.209.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Теперь всем стало очевидно, что донецкие оккупанты незаконно удерживают власть в Киеве.

30.05.2013 11:37:30_Юрий91.200.234.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

...Так он прокомментировал возможное решение КС о передаче выборов в Киеве на 2015 год.

Чёт я не понял, так есть уже решение суда ? Или этот Илья Сагайдак комментирует несуществующее решение, заранее компрометируя членов суда. А не является ли это давлением на суд ? Пусть лучше заранее ищет оправдание провалу своей "вставайке" в Донецке, пусть расскажет страшилки про то, как их тернопольских "патриотов" из поезда на полном ходу выбрасывали.

30.05.2013 12:00:05Ігор Київ93.74.134.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Юрко! При чому тут твоя "вставалка "в Донецьку? Чи можливо в твоєму Данецку дійсно таке покращення, що аж на очі від кайфу не бачите? Ти поділись інфою- порадіємо за вас,будемо знати за що ви собі таких "файних" господарників проФФесіоналів і за що "помилково" спасибі жителям Донбасу вся країна каже.?:)

30.05.2013 11:44:22Шовинист46.229.56.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Суд надо не то что давить , а кожу с него сдирать.

30.05.2013 11:31:46Клык91.210.165.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Как Киевлянин считаю что все судьи принявшие решения должны получить вышку.Герега и Попов публично казнены и их приспешнике вздернуты на каштане или возвращены в родные шахты.
Но виновата оппозиция. Нюню.Достали или делайте манежку или терпите.(особо радует идиот Клычко)

30.05.2013 11:15:16шиш91.197.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну матькивщина ей нужны выборы каждый день иначе про них забудут и будет нервенный струс как свиниченко или свиничук - поцриоты сначала гранаты бросать а потом и от страха усраться

30.05.2013 11:00:24Ксюха195.3.157.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Илья, ты был в Керчи? Был, так молчи!!!

30.05.2013 11:39:59_Юрий91.200.234.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Илья, ты был в Керчи? Был, так молчи!!!
Это стихи ? :)

30.05.2013 11:27:07Игорь93.74.134.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ксюха ,а при чем был-не был? Я там бывал и что?

30.05.2013 10:39:02Шовинист46.229.56.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Вообще виновата оппозиция пол года нюню ноют и хороводы водят. Судьям тем более донецким насрать. Вот еслиб здернули хотяб одного рыга может быть и задумались.

30.05.2013 10:36:49зых91.199.54.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

та чё вы паритесь, все норм, ну приняли в 15 году, ну и что? да хоть в 30, пох все

30.05.2013 10:31:05Шовинист46.229.56.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Ну надо им напомнить "суд Камбиса"

За то, что этот Сисамн, подкупленный деньгами, вынес несправедливый приговор, царь Камбис велел его казнить и содрать кожу. Кожу эту царь приказал выдубить, нарезать из неё ремней и затем обтянуть ими судейское кресло, на котором тот восседал в суде. Обтянув кресло, Камбис назначил судьёй вместо Сисамна, которого казнил и велел затем содрать кожу, его сына, повелев ему помнить, на каком кресле восседая, он судит.

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути