Ексклюзиви
четвер, 06 грудня 2012 16:07

"Дякуємо за підтримку!" - гравці "Динамо" подякували вболівальникам рідними мовами
17

Максим Коваль, Україна
Фото: Фото: fcdynamo.kiev.ua
Мігель Велозу, Пртугалія
Денис Гармаш, Україна
Браун Ідейе, Нігерія
Євген Хачеріді, Україна

Київське "Динамо" вирішило віддячити своїх вболівальників за підтримку в цьому році оригінальним способом.

Динамівці для цього спеціально влаштували фотосесію з написаними на папері словами подяки.

Цікаво, що кожен футболіст написав уболівальникам "спасибі" на своїй рідній мові.

"Незважаючи на труднощі, Ви завжди вболіваєте за нас, приходите на стадіон і створюєте емоцію футбольного свята. Ми ж зі свого боку в кожному матчі намагаємося показати свої найкращі якості, прагнемо до перемог...

Не все виходить, але будьте впевнені - ми віддаємося своїй справі по повній і хочемо радувати Вас своєю грою! Ми приймаємо конструктивну критику, адже вона робить нас сильнішими і підштовхує до вдосконалення своїх навичок.

Спасибі Вам, наші дорогі вболівальники, за віру, терпіння, розуміння та активну участь", - сказано в повідомленні на офіційному сайті "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «"Дякуємо за підтримку!" - гравці "Динамо" подякували вболівальникам рідними мовами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

10

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

06.01.2013 22:16:05u78.94.143.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

:):)добра ідея,молодці.І вболівальники теж молодці!

07.12.2012 15:03:03Правда68.38.122.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Як це так, де цап язик? Кацапня від злості трісне...

06.12.2012 21:30:47Сергій94.248.71.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Ну що ж панове гравці, приємно що ви цінуєте авансовану нашу підтримку, але ви повинні розуміти, що цю авнсовану підтримку треба ще відпрацювати, починаючи з весни
2013 року!
Мені не сподобалася фраза у вашому зверненні щодо того, як ви "віддаєтеся своїй справі по повній". Хлопці, якщо це так, і маємо такий плачевний результат, то виникає питання до вас - тоді, чи відповідаєте ви тим вимогам, які стоять перед легендарним клубом ДК. Може ви не ті гравці??????????????? А так, поки що приймаємо цей ваш доброзичливий жест-вибачення! Думайте, хлопці, поки не пізно, та робіть висновки, бо з нового року буде вам дуже погано за такої гри, добряче думайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.12.2012 19:40:40Дивак95.132.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А що таке підтрімка?

06.12.2012 19:02:19795.26.93.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
06.12.2012 16:32:49ACAB212.64.228.--
  • 25+
  • 0-
  • Відповісти

Свободу Павліченкам!

06.12.2012 18:59:4777794.179.120.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

свободу убийцам? Ну дебил!

06.12.2012 16:30:59AngelLoki62.80.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Смотри аварии, дтп, автокатастрофы на сайте quadromark.com

06.12.2012 16:24:56с94.248.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

быдлюки

06.12.2012 16:14:00вболівальник87.244.178.--
  • 40+
  • 0-
  • Відповісти

Щиро, дякую! ПРИЄМНО! Так тримати, ДИНАМО! З ДИНАМО ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ! Слава Україні!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути