Ексклюзиви
субота, 01 травня 2010 12:21

Дохід Кличко від бою з Сосновські складе біля $ 20 мільйонів

Дохід Кличко від бою з Сосновські складе біля $ 20 мільйонів

За даними статистичного центру теле- і радіомовлення, чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко заробить за бій з поляком Альбертом Сосновські близько 20 мільйонів доларів.

Основний дохід складе продаж трансляцій на офіційному сайті українських братів-боксерів, де перегляд поєдинку буде проводитися за системою Pay-per-view (заплати і дивись). Вартість перегляду для однієї людини складе 19,95 доларів.

"Кличко дуже популярний не тільки на території України або Росії, але і в багатьох країнах зарубіжжя. За нашими оцінками, подивитися трансляцію саме на офіційному сайті може зібратися близько мільйона людей, головне, щоб сервер витримав таке навантаження", - розповів фахівець статистичного центру.

За його словами зараз навіть у країнах СНД готові платити за видовище, у великих містах люди готові віддавати свої гроші. Таким чином, тільки з трансляції на своєму сайті Віталій може заробити близько 20 мільйонів.

Додамо, що технологія прямих трансляцій на сайті братів Кличко була введена перед боєм Володимира з Еді Чемберсом. Тоді подивитися поєдинок зібралося близько 200 тисяч чоловік.

У свою чергу Віталій може розраховувати на значно більшу аудиторію, адже він є чемпіоном за найпрестижнішою з версій.

За матеріалами kp.ua

Зараз ви читаєте новину «Дохід Кличко від бою з Сосновські складе біля $ 20 мільйонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

20.01.2013 15:30:15trofimoviktoriia195.68.150.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Первый сайт который откроет всю праду ...После тоно што я здесь увидела я розвелась с мужэм...Прискорбно после 10 лет совмесной жизни, но...увы...
http://nacional-dannie.com/main.php?s=15743

19.01.2013 09:44:27Мамай77.82.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А давайте защищать свиней,курей,овец...Свиньи.кстати ,по своей физиологии ближе всех к человеку...

30.01.2013 11:49:11Наталя78.27.155.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Давайте. Я так і роблю.

18.01.2013 14:38:27malva18fox109.251.87.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Я бы хотела приютить у себя одного или двух котов, трёхцветных, дать им шанс на жизнь хорошую и достойную.

30.01.2013 11:50:36Наталя78.27.155.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чудові у Вас плани, бажаю якнайшвидшої їх реалізації! В мене четверо :)

06.02.2013 14:33:47Лана91.196.81.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А у меня 7 хомячков счастливо живут. Без этих комочков счастья я себя уже и не представляю. И когда я смогла вылечить двух своих питомцев от смертельных болезней( даже научилась делать уколы этим маленьким и хрупким существам )счастью моему не было конца. А главное осознание того, что я кому то помогла, спасла от неиминуемой смерти делает мою жизнь лучше и светлее в духовном плане. К этому же призываю и всех людей. Любить и помогать животным!! Очень всех прошу!!!!!

06.02.2013 14:52:21Динара84.102.34.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Спасибо,что вы есть,Лана,на этой планете.Такие,как Вы,должны жить долго и счастливо,и не знать горя,больниц и бедности.Жаль,что все люди с такими же чувствами и поступками по отношению к животным.

18.01.2013 10:52:52Маша188.163.211.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

дикари

18.01.2013 10:50:09Вася195.138.217.--
  • 29+
  • 0-
  • Відповісти

Эти дегенераты уже все подряд жрут! Всю рыбу сожрали, теперь на кошек перешли.
Кастрировать их нужно! И границы закрыть, чтобы они выехать не могли! Через пару лет друг друга будут жрать!

19.01.2013 09:45:14Мамай77.82.160.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Дегенерат,Вася,это ты....

18.01.2013 10:40:06Шариков212.26.155.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

А как же коровы и свиньи, кто их спасет? Это называется двойные стандарты!

30.01.2013 11:51:06Наталя78.27.155.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Через те не їм нікого.

18.01.2013 10:39:30скотам77.123.165.--
  • 24+
  • 0-
  • Відповісти

шоб ви подавились,узкоглазі абізьяни !!!

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути