пʼятниця, 01 липня 2011 18:45

Дочка Суркіса винесе на ринг один з поясів Володимира Кличка

Дочка Суркіса винесе на ринг один з поясів Володимира Кличка

Як повідомляє газета "Сегодня", в Гамбург на боксерський бій Володимира Кличка і Девіда Хея очікується приїзд динамівців Ігоря Суркіса, Андрія Шевченка та Сергія Реброва.

Дочка Ігоря Суркіса Марина повинна винести в ринг перед боєм один з чемпіонських поясів Володимира. Це право було куплено ще в минулому році на благодійному аукціоні - за 350 тисяч євро. Відзначимо, що вихід жінки з командою боксера в ринг - велика рідкість. А брати Клички і зовсім ніколи подібне не практикували.

Футбольний саппорт в Гамбурзі доповнять також Андрій Шевченко та Сергій Ребров. Андрій дружний з Володимиром, регулярно дивиться бої братів по ТБ. Але вперше побачив бій Кличко наживо тільки в жовтні минулого року, коли відвідав поєдинок Віталія з Шенноном Бріггсом.

Українець тоді переміг за очками, а Андрій поділився враженнями: "Я в захваті! Перший раз на поєдинку Віталія і все так драматично склалося. Жива атмосфера, напруга залу - це ні з чим не порівняти".

Нагадаємо, що об'єднувальний поєдинок між Володимиром Кличком і Девідом Хеєм, на кону в якому будуть стояти п'ять чемпіонських поясів, пройде 2 липня в Гамбурзі на стадіоні Imtech Arena.

Початок трансляції події на телеканалі "Інтер" - о 23.00 за київським часом.

Зараз ви читаєте новину «Дочка Суркіса винесе на ринг один з поясів Володимира Кличка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.07.2011 17:15:26Цвет91.90.23.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Роскошная Фева!!! Если она вынесет пояс, вот это госдость будет для страны! Уважаю таких людей!
15.07.2011 16:31:11Молоко95.132.17.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Классная она, рад что кто то занимается у нас в стане важными делами, а не только об этом говорит, таких людей в парламент нужно :) Суркис бы еще занятая активной деятельностью, с ее то прибылью, было бы полезно для общества, пусть в бокс вкладывает, коль на ринге красоваться любит!
12.07.2011 19:13:31Эдик93.72.145.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Фева Миргородская молодец, красавица и при этом умнейшая женщина, которая развивает спорт, очень уважаю ее!!!
02.07.2011 17:56:57Артем213.169.72.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Фева Миргородская вообще для меня эталон женщины! Как с ней можно познакомиться? Кто ее знает лично, скажите это реально?
02.07.2011 01:40:10Алексей и Женя 93.75.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Мы с другом, читаем статью, и говорим что круто если Фева поедет на такое, говорю давай по комменту напишем, может прочтут, отправят, оказалось что мы не одни такие, кто так думает. Причем что самое интересное, мой друг говорит на украинском а я на русском, так шо привет Вам, Виктор и спортсмен! Кстати, наш еще один друг спортсмен Вирчис принимает участие в проектах Февы! Что то про детей. Очень интересная и редкая девочка, не выскочка а видно что порядочная!
02.07.2011 01:01:40Віталій93.75.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
:) стосовно пані Феви абсолютна правда! Це така гарнюня!!!
02.07.2011 00:48:43Силач93.75.67.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вот бы пустили Феву Миргородскую, вот это интересно! тем более что Фева Миргородская занимается благотворительностью и подобные аукционы делает, можно как самую красивую, милую и привлекательную благотворительницу Украины, а Марину Суркис например как самую женственную и гламурную меценатчецу, дуетом!
01.07.2011 23:23:23Газда194.242.103.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Це вже зовсім з глузду з"їхали , нашли красавицю Марину Сурчиху , не до перемоги це .
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути