пʼятниця, 25 лютого 2011 10:31

"Динамо" зіграє з "Манчестер Сіті": всі пари 1/8 фіналу Ліги Європи

"Динамо" зіграє з "Манчестер Сіті": всі пари 1/8 фіналу Ліги Європи

За підсумками матчів четверга став повністю відомий склад пар 1 / 8 фіналу Ліги Європи-2010/2011. Всі ігри цієї стадії заплановані на 10 і 17 березня.

Єдиним представником України в єврокубку залишилося київське "Динамо", яке вчора розгромило стамбульський "Бешикташ" з рахунком 4:0.

Продовжують боротьбу три російські клуби - ЦСКА, "Спартак" "Зеніт". Також трьох представників зберегла Португалія.

Ці країни є головними конкурентами України в боротьбі за 6-е місце таблиці коефіцієнтів УЄФА, яке дає право виставити три команда в Лізі чемпіонів.

Пари 1 / 8 фіналу Ліги Європи:

"Динамо" (Україна) - "Манчестер Сіті" (Англія)

"Бенфіка" (Португалія) - "Парі Сен-Жермен" (Франція)

"Твенте" (Голландія) - "Зеніт" (Росія)

ЦСКА (Росія) - "Порту" (Португалія)

ПСВ (Голландія) - "Рейнджерс" (Шотландія)

"Байєр" (Німеччина) - "Вільяреал" (Іспанія)

"Аякс" (Голландія) - "Спартак" (Росія)

"Ліверпуль" (Англія) - "Брага" (Португалія)

Нагадаємо, матч-відповідь "Металіста" проти "Байєра" завершився поразкою харків'ян з рахунком 0:2 і команда Маркевича вилетіла з Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" зіграє з "Манчестер Сіті": всі пари 1/8 фіналу Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

03.11.2009 13:32:31Fox193.169.134.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да сколько Юле не дай, ей все мало будет! Она просто не думает о том что все это нужно будет отдавать да еще с %. Хотя она уверена в том что отдавать будет не она а правительство Януковича, которое после выборов придет к власти!
29.10.2009 02:15:05Центр77.91.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
И абсолютно правильно делают! кто, бл.., потом отдавать будет? где взять такие деньги? последние штаны с вас Жуля снимет!
28.10.2009 14:21:58Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Да неужели вы не понимаете, что жидовка с украинской косой и её приспешники разворовывают эти самые кредиты? Чтобы стать богаче Билла Гейса. Их же придётся отдавать! А проценты какие! Всего национального богатства Украины не хватит, чтобы разворованные кредиты вернуть.
28.10.2009 12:25:43Циля Владимировна Воровка92.113.102.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А кто их отдавать будет Киселёв с Косорылой воровкой ???
28.10.2009 12:15:58Виктор213.227.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Странно получается - пока люди работают говорунами от ПР - получается неубедительно (смешно даже). А чтобы иметь возможность говорить, что думаешь - нужно выйти из ПР. И теперь даже Киселев высказывает неглупые мысли. Кто следующий на выходе из ПР?
28.10.2009 12:02:25Василий91.90.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
2. Александр (Кременчуг) А лучше 'закончить' университет как Кислинский и занимать высокие государственные посты в администрации президента, а потом в СБУ. А можно и 'закончить' Гарвард как Роман Зварич и 'рассуждать на государственном уровне'.
28.10.2009 11:19:42Александр195.225.145.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Василий (Одесса) Вася нужно хотябы закончить один экономический институт, а потом рассуждать на государственном уровне.
28.10.2009 10:46:33Василий91.90.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Пусть Киселев сначала скажет - чем отдавать будем эти миллиардные кредиты?
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути