субота, 19 жовтня 2024 17:55

"Динамо" розгромило "Оболонь" і знову стало лідером УПЛ

"Динамо" розгромило "Оболонь" і знову стало лідером УПЛ. Фото: dynamo.kiev.ua

"Динамо" розгромило "Оболонь" у матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) сезону 2024/25.

Поєдинок, що відбувся на "Оболонь-Арені" в Києві, завершився з рахунком 1:5, повідомляє ТСН.

Ще до перерви "біло-сині" тричі вразили ворота суперника. На 11-й хвилині рахунок відкрив Микола Шапаренко. Потім Владислав Ванат оформив дубль: спочатку на 21-й хвилині реалізував пенальті, а через вісім хвилин забив з гри.

На початку другого тайму підопічні Олександра Шовковського забили четвертий гол - на 49-й хвилині відзначився Олександр Караваєв.

Через три хвилини "пивовари" зуміли скоротити відставання в рахунку: захисник "Динамо" Тарас Михавко зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Віктора Блізніченка.

На 73-й хвилині "Динамо" знову збільшило перевагу до чотирьох м'ячів, коли Володимир Бражко пробив у дальній кут із зони перед штрафним майданчиком. Більше рахунок не змінився.

Завдяки цій перемозі "Динамо" з 25 очками повернулося на перше місце в УПЛ, обійшовши "Олександрію", яку тепер випереджає на 2 бали. "Оболонь" із 5 пунктами займає передостаннє, 15-те місце.

Наступний матч "Динамо" відбудеться в четвер, 24 жовтня, проти італійської "Роми" з українським форвардом Артемом Довбиком у рамках 3-го туру основного раунду Ліги Європи. Після цього "біло-сині" 27 жовтня прийматимуть "Шахтар" у поєдинку УПЛ.

"Оболонь" свій наступний матч проведе в суботу, 26 жовтня, в гостях проти "Карпат" у рамках 11-го туру чемпіонату України.

За результатами жовтневих матчів Ліги націй стало відомо, в якому кошику опиниться збірна України під час жеребкування відбору на ЧС-2026.

Команда під керівництвом Сергія Реброва буде у другому кошику, оскільки займає 13-ту позицію у рейтингу європейських збірних. До першого кошика потраплять 12 найсильніших команд.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило "Оболонь" і знову стало лідером УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua