Ексклюзиви
неділя, 03 березня 2013 16:05

"Боруссію" і "Шахтар" розсудить фартовий для "гірників" словенець

"Боруссію" і "Шахтар" розсудить фартовий для "гірників" словенець
Скоміна вже один раз приніс "Шахтареві" радість. Фото: afp.com

Майбутню зустріч у відповідь "Боруссії" і "Шахтаря" на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів розсудить бригада арбітрів зі Словенії на чолі з Даміром Скоміною.

Помічниками головного судді призначені Матей Жуніч і Боян Ул, додаткові помічники рефері - Славко Вінчіч і Роберто Поніс.

Відзначимо, Скоміна вже обслуговував матч за участю "Шахтаря" в поточному сезоні Ліги чемпіонів - йдеться про зустріч "гірників" з "Челсі" в Донецьку на груповій стадії турніру, яка завершилася перемогою господарів з рахунком 2:1.

Відповідна гра в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з "Боруссією", у свою чергу, відбудеться 5 березня в Дортмунді. Початок матчу о 21:45. Трансляція на телеканалі 1+1.

Зараз ви читаєте новину «"Боруссію" і "Шахтар" розсудить фартовий для "гірників" словенець». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.12.2012 08:04:28ЯЗВА(СТАРЫЙ)80.84.182.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Цикаво,а вона важка? От якбы впала, колы пид нэю проходылы б ЦАР!

15.04.2011 09:13:15Таня217.24.166.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
svet-е, я честно говоря сомневаюсь, что эта люстра поместится в вашей комнате.
31.03.2011 15:51:39sveta195.160.204.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
скажіть пане президенту я інвалід 1-групи я на нічого не маю пільг я живу з мамою в одно- кімнатній квартирі
25.02.2011 15:18:34вова92.113.195.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
гость (одеса),- ты ЧМО помароидное, слышал что сказал Президент в совоем звите перед народом? ----Поважайте, любить один одного и еднайтесь.....
25.02.2011 14:28:31гость195.182.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
хто голосовал за него пусть [Цензура]ит
25.02.2011 11:13:49V194.44.198.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну так він же пахан - а ви що хотіли... Щоб було якесь майбутнє в простих людей і країні - потрібна революція (і напевне кривава- оскільки бандити так просто владу не віддадуть) - з обовязковою люстрацією з забороною в майбутньому працювати на керівних посадах бивших та існуючих комуністів, кгбістів (та сбушників), зеків - і тільки тоді буде покращення...
25.02.2011 10:37:53жана178.95.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ПЕРШЕ ЯНУКОВИЧ!!!!РАЗОМ З РОСІЙСЬКИМИ КЕГЕБІСТАМИ ВКРАЛИ В НАС УКРАЇНЦІВ НАШЕ МІСТО СЕВАСТОПОЛЬ!!!!!НАСАДЖУЮТЬ РОСІЙСЬКУ МОВУ!!!!! РОЗДАРИЛИ ВСІ ПІДПРИЄМСТВА РОСІЙСЬКИМ ОЛІГАХАМ!!!!!
25.02.2011 10:37:50жана178.95.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ПЕРШЕ ЯНУКОВИЧ!!!!РАЗОМ З РОСІЙСЬКИМИ КЕГЕБІСТАМИ ВКРАЛИ В НАС УКРАЇНЦІВ НАШЕ МІСТО СЕВАСТОПОЛЬ!!!!!НАСАДЖУЮТЬ РОСІЙСЬКУ МОВУ!!!!! РОЗДАРИЛИ ВСІ ПІДПРИЄМСТВА РОСІЙСЬКИМ ОЛІГАХАМ!!!!!
25.02.2011 10:00:05вова92.113.171.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вчера было 50 тыс. Сегодня уже 45тыс. через неделю будет 400 грн., но это уже будет никому не интересно. Зато место найдется для многих бандерлогов.
25.02.2011 07:34:57patriot109.86.246.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
тем более будет возможность привлечь за фальсификацию эту банду в 2015 г. Они и идут на приписки за которые при коммунистах давали по 15 лет из за того что бы получить бабло из МВФ а потом распилить их и поделить на своих наследников Потому что сами "нахавались"так что уже не лезет А наследнички молодые им до миллиарда-состояния надо дотянуть наворовстве бюджетных деньг Передаётся власть богатства должности по наследству.Типа западных стран но сопозданием лет на 300 ..Создаётся новая аристоПРатия которая за неведомые заслуги присваивает себе всё достояние народа бесплатно. А сколлько налогов плати наш гражданин ?Я вот читал на сайте posovesti.добавить com.ua что почти 80% от своих доходов.А сколько олигархи да бароны земельные?Заставить доплатить за всё время пользования ?Но тогда все они по миру пойдут в том числе и вся новая элита
Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути