пʼятниця, 06 квітня 2012 00:29

"Як ніхто розумію зараз Шав'єра" - Девіч

"Як ніхто розумію зараз Шав'єра" - Девіч
Марко Девіч як ніхто розуміє Клейтона Шав'єра. Фото: faeri.ru

Форвард "Металіста" Марко Девіч вдячний уболівальникам за підтримку і як ніхто розуміє Клейтона Шав'єра, який не забив пенальті. Про це він сказав в ефірі телеканалу 2+2.

"Думаю, сьогодні ми показали кращий футбол, ніж в Португалії. Так само як і "Спортинг" в деяких ситуаціях показав характер, навіть забив гол. А взагалі не знаю, що сказати. Краще за всіх розумію, що відчуває зараз Шав'єр.

Ми могли дотиснути суперника, пройти в півфінал. Чогось не вистачало. Але коли почали грати через пас, виходило наблизитися до штрафного. Вітаю "Спортинг", - сказав Марко Девіч.

"Хочу подякувати нашим уболівальникам, сподіваюся, що цього року в Європі ми їм подарували якесь щастя", - додав форвард "Металіста".

Нагадаємо, у матчі ? фіналу Ліги Європи харківський "Металіст" зіграв внічию з португальським "Спортингом" і за сумою двох матчів вибув з подальшої боротьби на турнірі.

 

Зараз ви читаєте новину «"Як ніхто розумію зараз Шав'єра" - Девіч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

05.05.2012 12:08:12Прохожий46.203.211.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кто знает, что за песня играет в начале ролика?

29.04.2012 01:41:37зеньо77.123.164.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Чи не забагато уваги до цієї дирявої бездарі???
P S... а спутніка видно хапнув на вечірці в р-ні Львівської площаді.

28.04.2012 20:33:43ROMAN188.223.49.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

XYULO

28.04.2012 20:08:34ROMAN188.223.49.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

GNILAJA GNIDA ,BUL DRYGOVO MNENIJA O NEM.

28.04.2012 15:57:26Саша Харків91.211.12.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Таких звуть мудаками та Алла права жлобяра. А може воно депутат? Забув звідкіля взявся !?

28.04.2012 14:26:24Aleks_Dan159.224.205.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

журналяді - дебіли, лізуть прямо в машину. тьома занадто спокійний, як для такої ситуації...

28.04.2012 14:07:00Алла85.223.140.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Жлобяра....

28.04.2012 15:37:42193.73.226.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

аминь

28.04.2012 14:15:41Нееврей41.158.128.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Согласен, с тобой 100%. Играть не умеет. Характер - мерзкий. Люди для него - мусор.
Бьет машины не случайно - деньги то не заслуженные получает на самом деле.:)
А я сам фанат Динамо К, езжу на каждый матч почти в Киеве. Но Динамо ничего не светит ни сегодня, ни завтра в Европе - причины всем известны. Как бились "как рыба об лед" - так и продолжают. И уже со времен Чернобыля.

05.05.2012 22:02:58СН46.203.69.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Именно такие "фанати" нужны "Динамо" Киев. Те, которые "верят" в свою команду до конца.

28.04.2012 15:21:25АКМ 91.124.183.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Також такої думки про мілевского !!!
Гнати сраним віником з динамо !!!

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути