пʼятниця, 27 вересня 2019 11:48

Facebook почав приховувати лайки

Facebook почав приховувати лайки
Facebook приховує лайки під постами в Австралії Фото: iTechua

В Австралії Facebook тестує систему, що приховує дані про кількість схвальних оцінок під опублікованими повідомленнями і відео.

Інформація про кількість лайків під публікаціями буде доступною лише для авторів повідомлень. Відповідну інформацію повідомив національний телеканал SBS з посиланням на офіційну заяву представника компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook запускає віртуальний світ

"У нас є багато відгуків від організацій, що займаються охороною психічного здоров'я, з якими ми працюємо, - каже директор по корпоративній політиці Facebook Australia Міа Гарлик. - Система, що приховує дані про кількість лайків просто виведе число з рівняння, щоб люди могли зосередитися на якості своїх взаємодій і контенту, а не так на кількості симпатій або реакцій. Ми сподіваємося, що користувачам буде комфортно ділитися інформацією на платформі, а не відчувати, що це конкуренція".

Наразі в Facebook не готові поширити тестування системи на інші країни. Рішення про її остаточний запуск приймуть пізніше.

У липні в соціальній мережі Instagram почали тестувати функцію прихованих лайків. Зараз вона проводиться серед користувачів в Австралії, Канаді, Бразилії, Нової Зеландії, Японії, Італії та Ірландії.

Зараз ви читаєте новину «Facebook почав приховувати лайки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути