вівторок, 03 липня 2012 11:01

Затоплена церква вже 6 століть поспіль витримує натиск води
6

Дзвони з церкви зняли ще у 1950-му році
Фото: Фото: Культурология
Церква досі витримує натиск води
Взимку сюди можна дістатися пішки
Багато людей довелося переселити з долини, щоб збудувати ГЕС
Взимку озеро Решен повністю замерзає

Затоплена церква в італійському селі Граун, розташованому недалеко від кордону з Австрією, - дивовижна пам'ятка, яка встояла під натиском води. Церква була побудована в 14 столітті, але в ХХ столітті в селі було розпочато будівництво ГЕС. Штучне озеро Решен затопило 163 будинки та 1290 акрів сільгоспугідь, а от церква вистояла. З тих пір шпиль дзвіниці височіє над водою, а, згідно легенд, під час сильного вітру тут навіть можна почути дзвін.

ФОТОРЕПОРТАЖ: В Індії сильна повінь: люди рятуються на дахах будинків

План будівництва гідроелектростанції було розроблено у 1939 році. Для здійснення задуманого плану компанії Монтекатіні необхідно було створити штучне озеро, яке б об'єднало два природні озера - Reschensee і Mittersee. В жертву будівництву століття було принесене ціле село, що, природно, викликало активний протест у місцевих жителів. На жаль, незважаючи на численні акції протесту, план будівництва був схвалений і в 1950 році земля була затоплена. В результаті постраждало багато родин, яким компанія виплатила мінімальну компенсацію за зруйноване житло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На цілющому острові Сокотра лікуються від венеричних хвороб

Сьогодні унікальна дзвіниця на озері Reschen стала однією з найвідоміших туристичних визначних пам'яток, а також одним з улюблених місць для фотосесій. Взимку до церкви можна дістатися пішки, оскільки озеро повністю замерзає.

Хоча дзвони з церкви були зняті ще в 1950-му році, місцеві жителі вірять, що їх дзвін можна почути і по сьогоднішній день

Зараз ви читаєте новину «Затоплена церква вже 6 століть поспіль витримує натиск води». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

4

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.10.2012 19:08:47Акын77.91.153.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Старцы при власти сделают нас нищими.

14.04.2012 19:56:18жана-одеса178.95.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Азаров,Янукович Єфрємов Клюєв повинні спочатку відсидіти в тюрязі і разом з тим покаятись перед українським народом що подарували нашу українську територію сісіду Росії,віддали маяки ,банки підприємства російським олігархам.Всі хто підписував Харьківську угоду-всих за грати!!!!

12.04.2012 15:53:18Лара95.132.63.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Тимошенко не святая, не вся ее работа в ЕЭСУ была честной и прозрачной, но если бы, под таким же микроскопом просмотреть бизнес Ахметова, Пинчука, Коломойского, Юры Енакиевского и др. - их можно было бы садить пожизненно. Меня раздражал артистизм Тимошенко "на камеру" [ в жизни она не такая], но ее решения в экономической политике, я лично , одобряла. Если бы в 2008-2009г. у власти были Янукович с Азаровым, с их "совковыми мозгами" и "хватательными рефлексами", мы бы по-настоящему почувствовали, что такое кризис. Азарову нужно покаяться за фонд "Профессионал".

12.04.2012 14:08:19Киевлянин93.75.31.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Следует считать верхом цинизма, когда официальный (в ранге высшего чиновника нашей страны) РЕЗИДЕНТ сопредельного государства, отдающий все силы на развал страны, где ему, опередив миллионы достойных аборигенов, повезло подняться до самых вершин государственной власти, а до этого - долгие годы безнаказанно гадить (последняя известная подлость - сдача интересов Украины в Санкт-Петербурге!), вдруг дает иезуитские советы палача замученной Женщине, которая при жизни стала национальной Героиней Украины...

12.04.2012 16:40:21Адам91.90.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

12.04.2012 14:57:487.6294.158.35.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Болеешь?:(:(:(:(:(

14.04.2012 16:49:45Гість109.201.227.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

7.62. воняеш? за 30 коп?

12.04.2012 17:38:08эээээээ77.122.98.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
12.04.2012 14:00:19Slav95.67.76.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Тебе, Пахло, нужно покаяться за "Севастополь за сто баксов".(Мы ещё спросим с тебя за "Харьковские угоды)
Тебе, Пахло, нужно покаяться за БЕЗПРЕДЕЛ Налоговой, творцом которой ты являешься!
Тебе, Пахло-бАзаров, нудно покаяться за уничтожение малого и среднего бизнеса в Украине!!!
Тварь дАнецкая оч.кастая!

12.04.2012 13:57:54ннннннн95.133.244.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

"Партия регионов" выбивает признание у Тимошенко, почему сразу не перейти к противогазу как менты делают-она ж не признает свою вину.

12.04.2012 13:54:21Кровосиси93.73.100.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Если Тимошенко надо покаяться, то Азарову и Овощу за свои художества надо сделать харакири.

12.04.2012 13:41:30це так91.231.55.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Здається на охоту вийшли одні і ті ж обличчя. Азаров розумна людина і вивів Україну з небуття, в майбутньому ми узнаємо скільки горя і гріхів наробила Тимошенко проти українського народу. Тимошенко дійсно повинна покаятися перед українським народом за всю фальсифікацію, яку вона робила. Ви ще узнаєте всю правду за ЮВТ.

12.04.2012 14:01:07буч77.122.98.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

це так придурковатый, но почему-то теперь все говорят что при Тимошенко всё было дешевле и легче было жить, а ты наверное её ненавидишь потому что она тебе на яйца наступила когда из ресторана выходила а ты лежал у входа в положении риз.

12.04.2012 13:33:09Николай80.78.50.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Хазарыч - я помню твои рекомендации... саперная лопатка у меня есть и очень острая!!! Когда-то наши деды на фронте такими окупантов били! Дождетесь вы у нас!

12.04.2012 12:59:31Slav95.67.76.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути