пʼятниця, 21 серпня 2009 08:28

Проти Лозінського порушили ще дві карні справи

Генеральна прокуратура України порушила ще дві кримінальні справи проти колишнього нардепа Віктора Лозінського — за незаконне позбавлення волі та здирство. До цього екс-"бютівця" звинувачували в убивстві Валерія Олійника з села Грузьке Ульянівського району Кіровоградщини.

— Ще до вбивства Лозінський затримав у своїх угіддях двох одеських мисливців. Вимагав у них 40 тисяч доларів, — каже керівник прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

Лозінський перебуває в розшуку. У засобах масової інформації були повідомлення, що він ховається в Ізраїлі. Генпрокуратура надіслала до Ізраїлю запит, але поки відповіді немає.

Нагадаємо, Валерій Олійник загинув 16 червня в результаті сутички з нардепом Віктором Лозінським, райпрокурором Євгеном Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським. Горбенко і Ковальський арештовані.

Зараз ви читаєте новину «Проти Лозінського порушили ще дві карні справи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

23.10.2013 21:29:49Oleh91.237.122.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

ну и Слава БОГУ!!!

23.10.2013 20:41:43Чудно 95.132.195.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

До саміта у Вільнюсі ще більше місяця , а що ж твориця ?! Піде орда війною. Хлопці- Любіть Україну. Тримайте порох сухим.

23.10.2013 20:00:07Владимир К37.52.189.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А Тс ей уже не понадобится .мертвым не надо ничего . А после подписания договора с ЕС Украина прекратит свое существование ,как полноценное государство

23.10.2013 19:17:50МАРС109.87.237.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Зараз в Росії виникла ідея заборонити "хахлам" працювати на їх території по найму.Панове,це ДУЖЕ добра ідея! Керівництво нашої держави повинно її підтримати за будь-яку ціну! Хай краще наші люди їздять заробляти трудовий цент в Європу,навчаються цивілізації,англійської та німецької мовам,спілкуванню зі справжньою культурою.А москалі хай привчаються самі по хатах євроремонти робити!

22.10.2013 13:37:19хххх176.36.100.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо Україна підпише Угоду з Євросоюзом, дорога в МС їй закрита - Медведєв- от горе то яке :(:(:(! Ну нічого, ми поступимось такою "чєстю" Лівії. І зажівут два славянскіх народа - лівійці і какцапи в єдінам прастранствє пад амафорам Вєлікава Стєрхаводца Вови Кабаєва. На Великдень Кабаєв разом з Асадом ходитимуть до Гундяя, на Курбан Байрам - до мечеті. Головне, що разом, як два брати :D

01.10.2013 20:35:48ПС46.149.95.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Та тебе до Лукашенко...и пра-правнуками не достать...и не смей его ставить в один рад с пакемоном!!!!!!!!!

01.10.2013 19:46:44львів37.229.115.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

То не дивно.Лукашенко і путя взагалі колючкою скоро обведуть всі границі.

01.10.2013 18:51:18олип194.44.203.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

мп

27.09.2013 10:34:33milachekhun95.111.222.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А вы слышали что уважаемые наше правительство создало базу данных про любого жителя бывшего СССР. Там есть все о нас с вами: Характеристики,фото и видео, личная переписка, адреса и телефоны, смс и многое другое и это все в открытом доступе! Не верите вот сами посмотрите, вот ссылка
2013-ru.com/familarhiv/?xid=6I45gS7D

26.09.2013 12:11:10ДолойПрогресс37.73.254.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Да,Европейская цивилизация чужда России. Надо чтобы цивилизация и прогресс были чужды и Украине-иначе они враги,которых надо бить.

26.09.2013 12:14:21РашСС37.73.254.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

:(Правильно-Все кто хочет жить лучше нас Ка3LьI!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути