Ексклюзиви
вівторок, 08 травня 2018 04:16

Показали, як виглядає найдовший кіт в Україні

  Кіт породи мейн-кун на ім'я Алекс. Фото: styler.rbc.ua
Кіт породи мейн-кун на ім'я Алекс. Фото: styler.rbc.ua

В Одесі вибрали найдовшого кота в Україні. Кіт породи мейн-кун на ім'я Алекс офіційно встановив рекорд і отримав титул "Найдовший кіт" країни. Він став першим котом в цій категорії книги рекордів України. За вимірами експертів книги рекордів, довжина Алекса від кінчика носа до кінчика хвоста становила 113,5 см. Зараз мейн-куну 3 роки.

"Ми знали, що він найдовший, але вирішили спробувати. По його лінії всі такі. Зараз у Алекса 10 "дітей" і все теж значної довжини", - каже Марія Парашута, господиня кота, передає styler.rbc.ua.

Алекс вже повністю сформувався дорослий кіт в самому розквіті сил. Важить він 9 кг і завжди в формі. Щоб улюбленець виглядав "на відмінно", господарі ретельно стежать за його раціоном і регулярно обстежують його у ветеринарного лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велетенські коти у місті: показали кумедні фото тварин

Дівчина із японського міста Кагосіми створила для свого кота Ньянкічі власний аккаунт у соцмережі. Увагу користувачів інтернету привернула природна фотогінічність і чарівність кота. Популярність кота настільки велика, що його неодноразово запрошували зніматися на телебаченні та у журналах.

Зараз ви читаєте новину «Показали, як виглядає найдовший кіт в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.03.2013 14:09:162013212.64.228.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

На імпорт членовозів для себе чогось мито не ввели. Су...и!

17.03.2013 17:26:00Алекс93.72.48.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А теперь почувствуйте разницу с Белоруссией, где бацька отменил все налоги и сборы на импортные авто при условии покупки одним человеком не более 1-й машины в год.

16.03.2013 21:02:27Duden188.123.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Чи будуть перенесені в Україну виробництво (складання) отих самих "народних" автомобілів, ось питання?

16.03.2013 19:37:28Алла92.49.226.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А вот обратите внимание: никакими дополнительными налогами не обложили приобретение новых автомобилей объемом двигателя 2,5 , 3,0 и выше. То есть, все богатые как покупали джипы и спорткары, так и будут покупать. А все бедные и средний класс будут покупать какую-нибудь "сузуку " по цене "лексуса".

17.03.2013 10:27:46+128.69.251.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Появилась интересная разновидность "бедных" украинцев - покупать suzuku по цене лексуса, а может им сразу же брать лексус?

16.03.2013 12:28:53валентина178.93.1.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Бідним, вимираючим українцям підвищитимуть мито на іномарки... А дехто з народних вболівальників пише, що їм на хліб не вистачає...

17.03.2013 10:36:54+128.69.251.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Бедных, вымирающих украинцев беспокоит только повышение таможенных сборов на иномарки, хотя самим на хлеб не хватает? Какие-то странные у них последние желания? А налог на депозиты в банках Кипра в размере 7 - 10% от суммы вклада их не волнует? Странно.

16.03.2013 03:48:23Місько88.135.202.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

це брєд божевільного, з-за купки олігархів, які дбають про свої прибутки, 45 - мільйонна країна повинна відмовитися від зручних і надійних іномарок.Відмінити всі податки нехай люди катаються на нормальних автомобілях, вживаних також, а не калічитись на старих жигулях.

17.03.2013 10:57:35+128.69.251.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

44,8 млн. страна (спр-к ЦРУ) осталась без бюдж. финанс. 4-го кв. с.г. - надо потуже затягивать ремешок каждому жителю этой страны, а не кататься на иномарках. За олигархов не переживайте - авто они покупают в другом месте, но таможенные сборы всё равно платят в Украине. Почему за нищету страны должен отвечать пенсионер, военнослужащий, правоохранитель, студент ...? ВСЕ должы в полной мере нести ответственность. Как Вам моя мысль?
НАДО КАЖДОМУ ОТВЕЧАТЬ ЗА СВОЙ ПЕРСОНАЛЬНЫЙ ВЫБОР!!!

16.03.2013 00:47:37Іван Виговський178.11.60.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

З лютого 2010 року в Україні встановлено бандитський режим, який набагато гірший за Україну часів СРСР... .

17.03.2013 11:04:57+128.69.251.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Знание законодательства Украины Вам НЕ ПОВРЕДИТ. В противном случае у Вас будет, возможно, много времени об этом грустить. Будьте ПРЕДЕЛЬНО аккуратны в своих эмоциях.

15.03.2013 22:03:10Shkapa95.158.48.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Кому там, говорите, надо сказать большое человеческое спасибо?;)

16.03.2013 00:10:53народ94.179.35.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Миллиардеру Васадзе, щырому украинцу.

15.03.2013 13:26:05крик души77.239.164.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

Когда закончится безпредел этого правительства, они за счет нас простых тружеников пытаются пополнить бюджет. Лучше бы национализировали те виды промышленности которые должны быть государственными в соответствии с Конституцией Украины (недра должны принадлежать народу, а не верхушке зажравшихся ублюдков это добыча руды, угля, нефти, газа) они просто забыли что они такиеже смертные как ивсе остальные. Тогда хватило бы денег на пополнение бюджета. Скоро прийдет то время когда этих уродов народ будет отстреливать как бешанных собак.

15.03.2013 17:59:41витя94.248.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Усраина и в советское и в царское время сиденла на шее у России,на российских дотациях.

15.03.2013 17:57:45витя94.248.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Спасти незалежную усраину уже не смогут никакие деньги,тем более,что хохлам и взять уже негде.

15.03.2013 22:04:17Shkapa95.158.48.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Ой, не спешите вы нас хоронить..." (Чайф)

15.03.2013 13:18:14прохожий37.54.151.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

"Буцімто такий захід захистить українських автовиробників".Весна на дворі а маразм крепчает, мабуть нашим волшебникам по рестврации єкономики витаминов в ихней й-ной голове не достаёт.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути