пʼятниця, 08 листопада 2013 12:58

Столичних орендодавців обкладуть новими податками

Столичних орендодавців обкладуть новими податками
З 1 січня 2014 року жителів Києва, які заробляють на життя здачею в оренду нерухомості, чекають податкові зміни.

Про це попереджає столичне управління Міністерства доходів і зборів. 2 жовтня 2013 року Київська міськрада затвердила мінімальну вартість місячної оренди житла та іншої нерухомості, що належить фізичним особам, тому з 1 січня наступного року відомство почне використовувати її при визначенні доходів, що підлягають оподаткуванню.

Мінімальна ставка оренди становить 7,53 гривень за квадратний метр загальної площі. При цьому депутати передбачили ряд коригуючих коефіцієнтів.

Наприклад, якщо квартира розташована в історичному центрі столиці, то ціна оренди буде в 1,25 рази вище - 9,41 гривень. А якщо цей будинок є об'єктом культурної спадщини національного значення, в два рази вище - 15,06 гривень.
Зараз ви читаєте новину «Столичних орендодавців обкладуть новими податками». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

23

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

08.11.2013 22:19:51Киевлянин188.64.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Надоела брехня недо-журналюг, ну ни стыда, ни совести. Какие на фиг новые налоги, если еще в августе гавкали о том, что за излишки недвижимости придется платить? Вот и пришла пора выяснить, у кого по 2-3 и больше квартир или домов, да еще и больше, чем 120 и 250 квадратов. У меня одна трехкомнатная 62 квадратных метра, мне нечего опасаться, у тем, у кого дворцы, придется платить. И правильно!

08.11.2013 15:57:26Карамелька188.64.170.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А в целом, перечитываю коменты и такое впечатление как будто здесь одни владельци квартир собрались, что сдают квартиры.

08.11.2013 19:36:33Шовинист46.229.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

естественно. кому это еще может быть интересно?!

08.11.2013 14:20:08Григорьїч31.129.164.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !!!
*******************************
ПРИЙМУ В НАДІЙНІ РУКИ КВАРТИРУ.
(БЕЗКОШТОВНО)
ГАРАНТУЮ ГАРНЕ ЗБЕРЕЖЕННЯ І ЧИСТОТУ.
(ідійотів прошу не хвилювати)
*
_____________Григорьїч

08.11.2013 14:10:31Григорьїч31.129.164.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Мінімальна ставка оренди становить 7,53 гривень за квадратний метр загальної площі
. За день, тиждень, місяць, рік?

08.11.2013 14:18:00++++++++++++++++134.249.65.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

За годину

08.11.2013 14:22:58Григорьїч31.129.164.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

А сутенерам, скільки коштуватиме на годину?:):):)

08.11.2013 13:57:48киев95.133.239.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

очередное покращення от гопоты ПР!!!:D все уходят в тень, никто не будет платить такие деньги!!!

08.11.2013 13:42:24Шовинист46.229.56.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

А причем арендодавци? арендодавци цены поднимут в 5 раз от суммы налога и все...Это они своим братам рагулям-гастарбайтерам цены подняли;);););););)

08.11.2013 13:30:10Квас193.227.207.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Всегда найдутся соседи-стукачи. которые из вредности настучат налоговикам о квартирантах. А оно надо арендодателю. Он тупо налог положит на плечи квартирантов, увеличив плату за аренду. Причем как правило на сумму в 2-3 раза больше величины налога.

08.11.2013 14:12:06Григорьїч31.129.164.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Усе для народу.

08.11.2013 13:27:54Карамелька188.64.170.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да в столице те, что сдают квартиры уже до такой меры обнаглели, что по космичным ценам чуть ли не сараи сдают. Только и ждут, как бы штрафы какие то накрутить, типо за плохое обращение с квартирой

08.11.2013 14:07:22Шовинист46.229.56.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

не нравятся сараи?нету денег на приличную хату? - сиди дома.:)

08.11.2013 15:51:47Карамелька188.64.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так одно дело, когда это оправданая цена. Но когда причина всему спекуляция и жажда быстрых денег, то уж извините. Барыг кормить как то нет желания

08.11.2013 19:35:22Шовинист46.229.56.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ну и правильно! Накажи барыг - не едь в Киев!!!

08.11.2013 13:12:25Дрын93.180.241.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А каким образом они собираются доказывать, что квартира сдана в аренду?
Владелец хаты всегда может сказать, что живут дальние родственники, или просто отдал пожить в целях благотворительности. ))

08.11.2013 13:56:12555178.94.23.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

В такому випадку податківці примахаються до квартирознімачів про сплату ними подохідного податку з отриманої ними вигоди в вигляді оренди житла по вищевказаним тарифам!!!

08.11.2013 14:09:02Шовинист46.229.56.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Вот и глядишь оккупация Киева гастарбайтерами закончится.:)

08.11.2013 13:57:04555178.94.23.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А квартирознімачі тоді самі продадуть власника про реальну оплатну оренду!!!

08.11.2013 13:21:31Елена77.120.108.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Кто бы мне так отдал свою квартиру в целях благотворительности? Самому не смешно.

08.11.2013 13:30:33Карамелька188.64.170.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

На самом деле очень просто доказывать. Взяли сайты Интернет обьявлений о сдаче квартиры и прошлись по номерам, которые указаны. Сразу можно будет определить, кто там живет и у кого снимает

08.11.2013 13:43:18GTL77.120.243.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кто нормально владеет вопросом, то после сдачи квартиры, удаляет свои объявления.
И вопрос "А каким образом они собираются доказывать, что квартира сдана в аренду?" остается открытым.

08.11.2013 15:53:53Карамелька188.64.170.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Вы по ходу никогда не бегали по городу в поисках квартиры что бы снять и не натыкались на барыг, что этим зарабатывают. Так что все понятно с Вами

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути