понеділок, 21 листопада 2016 14:55

З'явились подробиці переговорів Обами і Путіна щодо України

З'явились подробиці переговорів Обами і Путіна щодо України
Reuters

Президент США Барак Обама сподівається домогтися реалізації Мінських домовленостей до завершення свого терміну.

Про це він заявив у неділю на прес-конференції в Лімі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко нагадав Путіну про сортир

"Я закликав його (Путіна. - Gazeta.ua) інструктувати своїх парламентерів попрацювати і з нами, і з Францією, Німеччиною і Україною. Подивитися, чи може це бути зроблено (виконані Мінські угоди. - Gazeta.ua) до закінчення мого терміну", - прокоментував він зустріч із Путіним на полях саміту АТЕС.

Президентські повноваження Барака Обами закінчуються в січні 2017 року.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Мінські угоди лідери Німеччини, Франції, України та Росії погодили в лютому 2015-го. Документ передбачає відновлення повного контролю України над кордоном і виведення з Донбасу "всіх іноземних військових формувань". План дій містить пункт про проведення виборів на окупованій території.

На зустрічі в Берліні лідери Нормандської четвірки обговорювали питання так званої дорожньої карти.

Зараз ви читаєте новину «З'явились подробиці переговорів Обами і Путіна щодо України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

14.06.2012 00:17:05Укр188.130.214.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А чого жопоязикі збіглись.Регіон же не ригівський,і для чого нам нав"язувати ригівський жопоязик і його несунчиків.Чи в Донецьку вже всі мають право і можливість вільно спілкуватись українською мовою і навчати нею дітей?

13.06.2012 23:10:15Денис92.52.185.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Поражён как 10 человек с флагами создают имидж решения народа Украины. Нацюки не способны выселить даже мышь из кладовой. Их работа в чан с дерьмом нырять.

12.06.2012 18:33:16Пілігрім195.42.126.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо мотивацією введення ЯЗИКА як другої державної мови є теза, що не можна примушувати людей користуватися нормальною людською мовою, відмінною від тієї, якою вони користуються фактично, то тоді, за логікою, не можна силоміць нав'язувати й академічний РУСКІЙ ЯЗИК! Треба лінгвістам легітимізувати той варіант з матюками і "фєнєй", який і поширений серед убогих люмпен-совків.

12.06.2012 18:26:03для Ив-Фр37.55.187.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Депутаты из Ив-Фр, националистического уклона, которые сейчас у власти в городе и в области, лучьше бы озаботились своевременной выплатой зарплат гражданам своего региона !!! Сейчас уже 12 июня, а люди зарплаты не получали с февраля (лютого) ! Или им безразличны носители их "мувы" и они их обрекают на голод. А деньги кидают на свою предвыборную компанию с визгом и слезами о "муве"... Но если вымрет носитель то нафиг тогда нужна "мува" ???!!!

11.06.2012 14:20:31Дед95.132.36.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Ну и дебилы ... Кто у вас вашу мову забирает ? Кто вам на даёт работать-учиться мовою ? Мычите своею мовою сколько угодно, только никому её не навязывайте.

11.06.2012 12:49:32doverie194.165.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Западенцы разве вы настоящие украинцы? У вас же даже язык суржик! Всю жизнь под кем-то были и вдруг себя настоящими украинцами объявили!!! И почему вы, а не восточная Украина настоящие? Почему вас так бесит Россия, а не Польша, Венгрия, Австрия и т.д., которые испокон веков вас сношали во все дыхательные и пихательные органы? Почему весь мир боролся с фашизмом и чтит до сих пор подвиг советского солдата, а ваши недоноски наоборот? Почему потом вы жили на территории Советского государства, учились, лечились и т.п., а теперь хаете и скоро захлебнетесь своей желчью?

10.06.2012 13:04:03Пин-код31.40.196.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

На Ивано-Франковщине выселяют нардепов-регионалов, поддержавших "языковой" законопроект
По примеру галицаев, на до выселить всех депутатов от ПР и всю партию если они не выполнят наказ своих избирателей. РУССКОМУ языку - государственный статус!

10.06.2012 14:01:58777151.29.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

засунь свій гуускій собі в дупу

10.06.2012 18:10:52едик193.34.172.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

смени 777 на 666 и етим будет все сказано бандеровский хрен

10.06.2012 22:40:28777151.29.12.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

не дарма ти ЕДІК

10.06.2012 14:44:11Пин-код31.40.218.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Всех проФФессиАнальных украинцев очень часто беспокоит анальная тема. Странная тенденция. Вы там чё все пида...расы?

10.06.2012 08:28:32бонюк87.110.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Шановні УКРАІНЦІ ! Давайте скиннемось по одному рублю,і закажем желізно-дорожний потяг і відправим реогіналів та литвинівці та комуняків в сибір для підняття сибірскоі цілини.Як раньше відправляли НАШИХ РІДНИХ ТА БЛИЗЬКИХ.Нехай вони там будують разом з путіним що вздумаеться.Це для УКРАІНИ саме дешевий варіант.

13.06.2012 09:30:03для Ив-Фр37.55.122.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Скинтесь на иванофрвнковских носителей мовы, чтобы им было что поесть. Их националистическая власть только митингует и жирует на их деньги, а зарплаты людям не платят с начала года. У них нет силы и языком повернуть, чтобы эту мову озвучить...:(

13.06.2012 11:03:50для Ів-Фр37.55.122.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Допоможить населенню Ів-Фр вижити без грошей, котрі всі розікрали націоналісти які при владі і не сплачуют ту дрібну-дрібну зарплату людям. А пити та істи требаааа.:(

10.06.2012 13:06:26Пин-код31.40.196.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Лучше соберите деньги на квиток до канадчины... И валите туда всей своей галицайщиной. Там живут все любители мовы и сала.

10.06.2012 08:13:59бонюк87.110.156.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

маскалям дорога в росию і усебе нехай упроваджують хоча кітайський.

10.06.2012 05:21:31ОСТАП166.137.88.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ДАВАЙТЕ СКИНЕМОСЬ КАЦАПАМ НА КВИТКИ.Я ОПЛАЧУ НА ПОЧАТОК ДВА КВИТКИ-ЩОБ НЕ БУЛО ТАК ТЯЖКО ПОКИДАТЬ ЇМ НАШУ УКРАЇНУ!!!

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути