середа, 20 травня 2020 12:26

Зеленський думає, чи йти на другий термін

Зеленський думає, чи йти на другий термін
Зеленський на виборах обіцяв, що йде на один термін. Тепер каже, що подумає про наступний. Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський думає над балотуванням на другий термін. Про це він сказав на пресконференції у середу.

"Я подумаю. Як скаже народ України. Будь-який президент, що має відсоток 10, 15 чи 16 на початок будь-якої передвиборчої кампанії. Якщо він має саме такий відсоток - не має права йти у президенти України. Тому що це значить одне - суспільство його не підтримує.

Я, як казав, іду на один термін. Бачу, що робота складна. Ніхто спасибі не скаже. Але якщо буде велика підтримка народу України, я зможу про це думати. У мене є чим думати", - сказав він.

"Я обіцяв один список, а зараз, коли ми працюємо, у мене ж там не було наприклад: ми повинні зробити таку медичну реформу, якої ще ніколи не було. Чи будівництво мостів. Коли я став президентом, я це побачив. Тому цей список поповнюється. Тому я і кажу: на весь список недостатньо буде одного терміну", - додав Зеленський.

Перед цим президент заявив:"Для втілення моєї програми не вистачить однієї каденції".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пресконференція Зеленського (LIVE)

20 травня 2019 року Володимир Зеленський склав присягу президента України. Тоді він прийшов на площу біля парламенту.

Зараз ви читаєте новину «Зеленський думає, чи йти на другий термін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

13

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.05.2020 20:08:29Олекс194.44.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Може підтвердити і Юлія Тимошенко(скоро і вона буде в порохоботах-в очах зеботів) ::)

21.05.2020 20:04:32knyt178.128.117.--
  • 2+
  • 2-
  • Відповісти

Маркович, не то слово, та это просто оккупация газеты порохобобиками, хуже тли :)

21.05.2020 20:04:23Олекс194.44.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А,стілець,куди мав сідати Зеленський,перед початком пре-конференції,розігрівали феном :

21.05.2020 18:53:05Олекс194.44.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

"Зеленський думає, чи..." дати Бігусу і Білецькому звання героя,за прокладання йому шляху до влади...:)

21.05.2020 15:51:38Маркович188.163.73.--
  • 3+
  • 7-
  • Відповісти

Славный троллинг кремлевских порохобобиков, зачет.:)

21.05.2020 11:22:46Олекс176.125.48.--
  • 3+
  • 2-
  • Відповісти

А,яку правду сказав,на прес-конференції?
Ага, "жодного армійського друга не поставив на посаду".
Суща правда:в армії не служив,армії ухилявся і тому не має армійських друзів...:)

20.05.2020 19:41:54Олекс176.125.33.--
  • 3+
  • 2-
  • Відповісти

"У нього, звичайно, немає тих 75%, про які він каже..."-Голобуцький.А,скільки,реально?
Давайте,поетапно,простежимо,а скільки...
-голова ЦВК Т.Сліпачук,14.02.19: "станом на 14 лютого 2019 року громадяни, які потенційно будуть включені до списків виборців, становить 29 мільйонів 897 тисяч 548".
-Володимир Зеленський,13 541 528 голосів виборців-Вікіпедія.
-арифметика:(13541528 множимо на 100) і ділимо на 29897548.На виході-45,29%.
Отже,в другому турі виборів,слуга отримав 45% і ніякі не 75,чи 73%.

20.05.2020 18:15:29Vasyl1993.73.17.--
  • 5+
  • 3-
  • Відповісти

Краще подумав би, чи йти на другий рік.

20.05.2020 14:47:15Олекс194.44.83.--
  • 4+
  • 5-
  • Відповісти

Краще би крутили записи Гордона.
Там,хоть маразму немає...

20.05.2020 13:01:42Олекс194.44.36.--
  • 5+
  • 4-
  • Відповісти

Після року правління-та сама бравада,що була рік тому, на стадіоні.
Ті питання,що виголосив Порошенку,то адресував собі,в т.ч."звільнення добровольців і волонтерів з вязниць.
А,при ньому,при його участі,вже півроку сидять за нізащо,і добровольці,і волонтери...

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути