Ексклюзиви
субота, 17 грудня 2011 16:42

Заради "бою" за демократичну Україну Віталій Кличко готовий покинути бокс

Заради "бою" за демократичну Україну Віталій Кличко готовий покинути бокс

Лідер партії "УДАР", відомий боксер Віталій Кличко заявив про готовність завершити спортивну кар'єру заради "бою" за побудову демократичної України.

"Це великий виклик - побудувати європейське суспільство з демократичними стандартами в Україні. Але я знаю, що той, хто не бореться, не виграє. І якщо потрібно завершити спортивну кар'єру заради того, щоб виграти бій за майбутнє України, я готовий до цього кроку", - сказав лідер "УДАРу" в інтерв'ю британському виданню Financial Times, повідомила прес-служба партії в суботу.

Кличко в цьому контексті зазначив: "Люди поки що більше знають мене як боксера. Але скажіть, в якій школі вчать на політика? Кожен, хто має щире бажання робити добро своєму народові та рідній країні, може і повинен йти в політику".

Лідер партії "УДАР" також підкреслив, що збирається сконцентрувати свої зусилля на захисті демократії і реалізації євроінтеграційних прагнень України.

"Українські політики багато говорять про європейські цінності, але живуть зовсім за іншими правилами. Я прожив багато часу в Європі і США і на собі відчув, якими мають бути стандарти життя в цивілізованій країні. Мої співвітчизники теж заслуговують гідного життя", - упевнений політик.

Кличко пояснив свої мотиви участі в політичному житті: "Сьогодні я в політиці, тому що розумію - у Україні є величезний потенціал, який не використовується через схильність нинішніх політиків до кумівства та корупційним діям. Замість цього нам потрібно створювати країну життєздатної демократії, де б кожен громадянин мав можливість реалізуватися".

Зараз ви читаєте новину «Заради "бою" за демократичну Україну Віталій Кличко готовий покинути бокс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

26

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

18.12.2011 17:25:05Нерефери.95.134.245.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

На пиве прокололся. Пусть поделится с теми, кто ведет бой не за бабки, а за свою жизнь. Не бла, бла, а кому конкретно ты помог в малом, тогда и о большом имеешь право говорить. А так, о щедрости братьев лично я не наслышен. Зато на пиво всех разводит, радетель.

18.12.2011 14:47:23Сидор Лютый78.25.10.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Да какой ты политик, Виталик? Чем ты думал, когда рекламировал пиво? Ты мог подумать, что твои действия станут одной из причин того, что Украина займёт первое место в мире по детскому алкоголизму? Что можешь предложить ты, ничего не знающий о том, как живёт простой украинец? Ты, живущий много-много лет за границей. Я тебе не верю.

18.12.2011 14:20:37Влад95.133.173.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Жертва оранжевого аборта. Под его имя собирали толпу на Майдан - чтобы протянуть в пРЕЗИДЕНТЫ американского зятя. А как он выскакивал из штанов, проклиная закон о флаге Победы! А теперь решил из чужой приманки стать самостоятельным игроком. Но быть хорошим боксером - не значит быть хорошим политиком. Равно как и наоборот.

18.12.2011 13:56:18пенсионер213.111.192.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Надо выдвигать молодых, в ней сила,прогресс,молодость,ум,насто йчивость,стремление.

18.12.2011 10:34:32Olex82.145.217.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Україні потрібні політики-воїни.Якщо Кличко,Яценюк,Наливайченко,Тимо

18.12.2011 08:24:45Hjcbx77.122.29.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Больше не за кого голосовать

18.12.2011 13:15:05укр178.137.187.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Ну разве что, только по этому.

18.12.2011 01:11:00Мишко Нако93.75.210.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Кожний штик у боротьбі за демократію в Україні не зайвий, а Віталій - справжній боєць, з характером! Ну не лунатік же гречкопенсіонерський, в усякому разі! І Дух Бойовий у Віталія є, і розуміння того, ЩО і ЯК в Україні необхідно змінить, щоб перестать пасти задніх у світових рейтингах рівня життя. І корупцію він зуміє подолать - як тільки ми самі зрозуміємо, що крупцію самі і породжуємо, прагнучи пришвидшити, спростити, захапати те, що нам не положено... Я - за Віталія!

18.12.2011 00:20:30Iren82.193.98.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Виталия в мэры Киева (возможно, и в президенты Украины)!!! Он точно не глупее Януковича, а судя по тому, что он владеет в совершенстве английским и немецкими языками - в сто крат умнее. Единственный политик, который заработал свой миллион честно и прозрачно!

17.12.2011 21:07:05Варвар95.55.192.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Кличко ссыкун ,все бои он выигрывал за счёт своих феноменальных физических данных (соотношение рост-вес ,такие рождаются раз в сто лет на 100000000000 человек) ,а его оправдания слов об УПА сказанные Познеру ,лишнее подтверждение этого.
Он чаще бывает в Москве и Берлине чем в Киеве ,выберете этого самовлюблённого мажора отчуждённого от действительности и Космос, со своими закидонами ,покажется вам крепким хозяйственником.

17.12.2011 19:33:55Иван94.244.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Лошары вы все!))) Не зря в Украине вы в рабах у олигархов!)))

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути