пʼятниця, 26 червня 2026 20:58

За ексміністра енергетики Галущенка внесли понад 100 млн гривень застави

За ексміністра енергетики Галущенка внесли понад 100 млн гривень застави
За колишнього міністра енергетики Германа Галущенка внесли 105 мільйонів гривень застави. Фото: скрін відео

За колишнього міністра енергетики Германа Галущенка внесли 105 мільйонів гривень застави з призначених 150.

Як з'ясували журналісти, заставу внесли три приватні фірми. Про це повідомляють джерела "Схем" (Радіо Свобода) у правоохоронних органах.

Найбільшу суму - 54 мільйони гривень внесла компанія "Тетрас Оптіма". Основний вид діяльності фірми - оптова торгівля деревиною. Власницею компанії є жителька Харківської області Тетяна Ліннікова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Cуддя ВАКС залишив Галущенка під вартою

Ще 46 мільйонів гривень застави внесла компанія "Гіран Констракт", заснована у 2024 році.

Також журналісти з'ясували, що ще 5 мільйонів гривень внесла фірма "Скайт Рітейл".

15 лютого ексміністра затримали під час перетину державного кордону у межах справи "Мідас", підтвердили у НАБУ. Згодом у суді ексміністр заявив, що він "нікуди не тікав", а якби "хотів втекти, то втік би". Ексміністра підозрюють у відмиванні коштів і участі у злочинній організації.

Зараз ви читаєте новину «За ексміністра енергетики Галущенка внесли понад 100 млн гривень застави». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути